Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тактически велосипедизъм

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Има един пич, Durianrider, заслужава си да го преслушаш, ако те интересува темата. Той чат-пат яде по 30 банана на ден
    Bongo bongo i don't want to leave the congo!
    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

    Comment


      #17
      Е как бе, 30bananasaday, класика Tя и жена му е същата маймуна. Както са казали старите хора: CARB THE FUCK UP!

      Comment


        #18
        Айде сега ще сравняваме разход на гориво на хърбалет с това на нормален човек Повечето про състезатели сами педя под рамото и на половината на килата
        Отделно ако вдигна 55 с маинтин с 2,5" гуми (гонейки тролей за да го изпреваря, и съм 110-120 кила определено ще думна повечко калории...токато да сравниш трбант с кариерен самосвал
        Иначе ако целта е да се хаби храна и повече калории могат да се изхабят, ама за какъв? Аз поне имам достатъчно въображение за да си измисля други мании пък към адреналин не съм пристрастен че да ходя да се пускам по баири.
        За мене пример а прекрасно прекарано време с колело е да тръгна от хотела час след закуска, да отидем до Перелик...спирахки когато на жената и се прииска да бере даровете на природата или да се правятхубави снимки...да отидем до там, да се помотаме, да се върна за баня/спя/почивка, на вечеря да се надумкам неприлично... и да се върна същит екила и зареден с въздух и слънце.....

        Comment


          #19
          За мен прекрасно прекараното време е да се дигнем по обяд с колелата, да завъртим до Сърбия, да се набухаме с пълнени плескавици и стомаклия, и после да се чудим как да се приберем срещу вятъра

          Comment


            #20
            Кухулин написа Виж мнение
            За мен прекрасно прекараното време е да се дигнем по обяд с колелата, да завъртим до Сърбия, да се набухаме с пълнени плескавици и стомаклия, и после да се чудим как да се приберем срещу вятъра
            Плескавици къде? Димитровград?
            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

            Comment


              #21
              Amazon написа Виж мнение
              Плескавици къде? Димитровград?
              Има едно село до Димитровград, по един селски път се стига. Много секретно. Най-добрата кръчма в района

              Comment


                #22
                Кухулин написа Виж мнение
                Да бе, примерно казвам. Иначе аз това лято засичах от София до морето на 43 градуса жега горе-долу 10 литра на 200 км въртене. Сол, магнезий, какво ли не заминава. Трябва да се льока като свиня
                Ходил си с кольолото до морето?!
                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                Comment


                  #23
                  Не е кой знае каква екзотика, бая народ си разцъква колелцата дотам. Хубаво време, слънчице те пече

                  Comment


                    #24
                    Кухулин написа Виж мнение
                    Не е кой знае каква екзотика, бая народ си разцъква колелцата дотам. Хубаво време, слънчице те пече
                    Колко време отнема? Така на око това са си 10-20 часа въртене. И има ли къде да се кара, без опасност да те отнесе някой български джигит, или индообразен без книжка?
                    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                    Comment


                      #25
                      Мойто търкало остана арестувано в полицията като веществено доказателство....и вече ходя пеша.
                      "Какво ли толкова се е зачела тази свиня? - зачуди се докторът - Кое ли тъй яростно подчертава с молива?"

                      Comment


                        #26
                        Amazon написа Виж мнение
                        Колко време отнема? Така на око това са си 10-20 часа въртене. И има ли къде да се кара, без опасност да те отнесе някой български джигит, или индообразен без книжка?
                        Аз го взех за два дена, че беше страшна жега и влачех петнайсе кила раница. Пък и бях с байка, с рошавите гуми, щото тук-таме се ръчкахме по гората. Горе-долу по 200 км на ден, 10-12 часа. Втория ден по-тегаво, че в Казанлък вечерта много мастики се раздадоха

                        Иначе, ако си с лек багажец и времето е по-хладно, става и за един ден.



                        А пък джигитите... какво да ти кажа. Адреналина е висок, гледат да заобикалят

                        Comment


                          #27
                          И специален поздрав за машините от Черни връх

                          Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	682.6 КБ
ID:	548606

                          Comment


                            #28


                            Уникалността на това решение изпълва с вълнуващи трепети всяка велосипедна душа. Несравнимо е удоволствието от заобикалянето /и/ли пропадането в това кубично ограждане на кръгъл капак. Дизайнерският почерк е проявен и тук с неизменната тренировка за екстраполация на жълтите линии в пространството. /"Велоеволюция"/
                            Кубично ограждане на кръгъл капак

                            Comment


                              #29
                              София беше особено отвратителна днес. Чак да не му се слиза на човек.

                              Attached Files

                              Comment


                                #30
                                Така е последните 4-5 дена - поне като усещане отдолу.

                                Comment

                                Working...
                                X