Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сериали

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Сериали

    Викам, да пусна една нова тема тук. Причината - появата на сериал, базиран на "Човекът във високия замък" на Филип К. Дик. Сега свалям пилотния епизод, да видим какво ще излезе. Моля за коментари от вече виделите го. Разбира се, и по други - интересни, исторически или фантастични сериали

    #2
    Пилотният епизод много става. Мисля че няма да се разочароваш. Мъката е че май ще си останем с пилотният
    Все пак той излезе преди година, а оттогава Амазон не са отмъцнали по темата.
    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

    Comment


      #3
      Бих препоръчал Wolf Hall. Макар интригите в двореца на Хенри VIII да се поизтъркаха като тематика в телевизията и киното, сериалът запазва характерна за него уникалност в представянето на историческата обстановка. Актьорът изпълняващ главната роля излъчва спокойствие и стоицизъм което ми допада, пести емоциите си за критичните моменти но и като цяло се е справя чудесно.
      Last edited by ndragostinov; 03-09-2015, 22:15.
      Truth will save the world

      Comment


        #4
        Почнах да гледам пилотния епизод (на Човека от високия замък), обаче не успях да открия нищо общо с книгата и го зарязах.
        Last edited by Spellbreaker; 04-09-2015, 07:25.
        "Далеч съм от мисълта си"

        Comment


          #5
          На мен ми допадна. Поне за сега.
          Безкрайното търпение поражда незабавни резултати. https://www.keranova.org/

          Comment


            #6
            Джон Сноу е жив!
            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
            "But I know none, and therefore am no beast."

            (Richard III - William Shakespeare)

            Comment


              #7
              В реално време следя "Игра на тронове", "Живите мъртви", "Викинги", True Detective... за повече нямам време. House of Cards съм до средата на втори сезон, но него го дърпам. Любим сериал в последните години- The Wire
              Трол по списък.

              Comment


                #8
                Dinain написа Виж мнение
                Джон Сноу е жив!
                Жива да не бях! Откъде знаеш? Аз книгите след втората ги зарязах, че ме заболява шарото от толкова сюжетни линии, но сериала и актьорите са ми любими!
                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                Comment


                  #9
                  Не думай!

                  Comment


                    #10
                    Няма начин да е оживял доста го ръгаха.

                    Да не тръгна сезона ?

                    Comment


                      #11
                      Сун Дзъ написа Виж мнение
                      Няма начин да е оживял доста го ръгаха.

                      Да не тръгна сезона ?
                      Може да го съживи онази лудата червенокоса вещица. А за 6-ти сезон има време, още не е обявена дата, ама сигурно Април догодина.
                      This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                      Comment


                        #12
                        То и да го съживи, полза от него.... малка или никаква.
                        Ако не дойде Халеси с домашните си любимци, не знам как ще се справят.

                        Comment


                          #13
                          Dinain написа Виж мнение
                          Джон Сноу е жив!
                          Даже не знаех, че е умрял (щото още не съм почнал 5ти сезон).
                          Иначе след ровене из нета попаднах на тия двата (ама и тях само ги дръпнах, още не съм ги гледал)

                          TURN: Washington's Spies - някакви разведчики/шпиони по време на войната за независимост на САЩ

                          PEAKY BLINDERS - Бирмингамската мафия през 20те години на миналия век.

                          И в дварта играят сериозни актьори, дано да отговарят на високите си оценки.

                          Comment


                            #14
                            dragon x написа Виж мнение
                            PEAKY BLINDERS - Бирмингамската мафия през 20те години на миналия век.
                            Препоръчвам.

                            Comment


                              #15
                              Забелязан е актьорът да се върти по снимачната площадка + букнали са му хотела за целия период на снимките на сезон 6, които сега вървят + изпуснал се е в няколко интервюта.

                              ПП Да, водещата версия е, че вещицата го съживява. А имаше и преди в сериала съживяване на убити хора.

                              Искам епична отбрана на стената от черните рицари + планинци срещу ордите зомбита.
                              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                              "But I know none, and therefore am no beast."

                              (Richard III - William Shakespeare)

                              Comment

                              Working...
                              X