Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сериали

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Westworld

    5/7

    Струва си прегледа.

    Comment


      Кухулин написа Виж мнение
      Westworld

      5/7

      Струва си прегледа.
      Оня ден гледах старият вариант от 1973та. Със злия андроид-каубой в изпълнение на Юл Бринър.
      Сега този вариант изглежда интересен и може би по-дълбок. Вероятно краят ще е сходен. Определено поведението на андроидите подсказва нещо такова. И ролята на Антъни Хопкинс изглежда да е сложна и интересна
      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
      Проект 22.06.1941 г.
      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

      Comment


        Аз залегнах над Narcos тези дни. Интересна тема и страхотен подбор на актьорите.

        Comment


          messire Woland написа Виж мнение
          И ролята на Антъни Хопкинс изглежда да е сложна и интересна
          Стар е вече, няма много живот в играта му. Но е приятен за гледане. Самата роля вероятно ще е сложна, да.

          А пък иначе...





          разцепвация.

          Comment


            Има един сериал от миналата година, the hunters. Не видях да е обсъждан, извинявайте ако съм го пропуснал. Още съм на трети епизод и неми е напълно оформено мнението, но за момента ми допада, макар че е с малко гадорийки, та не се препоръчват деца наоколо. Започва малко клиширано като някакъв тривиален сериал от типа на отдела за борба с чудовища. Човекоподобни чудовища, антитерористичен екип, който се бори с тях. Самите чудовища в първия момент изглеждат малко клиширани с едни злобни погледи и постоянно издаващи щракащи звуци. Но май ще се окаже, че тук са напипали една от малкото не докрай разработени идеи за някакви извънземни (може и да не са извънземни не съм стигнал до там), за които слуха е сетиво с важност каквато е зрението за хората. Сериала за мен поне е гледаем. Нямам кой-знае колко други наблюдения, освен че мистерията за произхода на тези същества ще е в основата му. А качеството е над средното. Не виждам много фрапиращи грешки,освен тенденцията в бойна ситуация главните герои да се разделят и да се движат поединично.

            Comment


              Нищо не намирам в IMDB?!

              Comment


                Този ли е?
                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                Comment


                  Същия.

                  Comment


                    Аха. Той съвсем нов. Потребителския отзив долу е добър, може би е подценен - или е твърде рано. Аз сега взех да видя "Викинги"-те.
                    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                    Comment


                      Викнингите имат бая добри моменти, но разбира се, забозова бързо. А, и не очаквай историческа реалност (освен няколко имена и местности)
                      "Далеч съм от мисълта си"

                      Comment


                        Comment


                          Какво ще кажете за новия сериал за Медичите?

                          Comment


                            Много приятен нов сериал The Brink (2015)


                            Политически. Глобална политическа криза. Хумор на ниво
                            Вчера попаднах на момент, в който един от главните герои е арестуван в Пакистан. Возят го в камион с много войници, срещу него има друг арестант (пакистанец). И нашия човек започна да го разпитва около темата "какво е да си политически затворник в Пакистан"? Накрая реши да го попита кой е и пакистанецът: "Аз съм демократично избраният президент на Пакистан". Току-що избран, току-що арестуван
                            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                            Проект 22.06.1941 г.
                            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                            Comment


                              Много е весел , пилоти на изтребители на кериър са дръг-дилъри бяха се нацепили по време на полет , после една камара пакистански хубавици ги разкарваха с камион и чопър . Съдбата на света зависи от разни странни персонажи и на косъм всичко минава . Даваха го на ХБО-то още в началото на годината , жалко , че е малко серии.

                              Comment


                                Някой гледа ли по Bulgaria On Air историческия сериал "Стратегът Канбе" за Курода Канбе, дясната ръка на Тойотоми Хидейоши?

                                Comment

                                Working...
                                X