Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сериали

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Снощи на един от каналите - не знам кой, вървеше серия от ЛА варианта. Та "преводачът" си беше оставил ръцете, щото дубльорите нелепо повториха сто пъти как са намери и изследват някакво парче, цитирам - тънгстен. Но гледах няколко минути само, та може и повече бисери да е имало.

    Comment


      #62
      Хаааа ха ха, български преводачи. Тези в последните години постигат нови висини на дебилизъм и некадърност. А дублажът е просто трагичен (и огнусителен). Най-забавното е че всякакви анимации са хем добре преведени хем много добре дублирани.
      Но истината е да си го гледаш в оригинал.

      Comment


        #63
        Да, дублажът е ужасен, трябва да се гледа с оригинален звук. Аз така и правя. И вярно, последните сезони много превъртяха нещата - явно нямат идеи какво да правят.
        Може би са им свършили и събитията, реалният разказан жизнен опит, защото по първите сезони си личеше, че голяма част от нещата са вадени от нечий реален живот и случки. А в последните сезони сякаш са си изсмуквали от пръстите историята.
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          #64
          messire Woland написа Виж мнение
          Дъки? Защо да е луд? В смисъл, образът му във филма е на типичен интелектуалец, отдаден на професионалните си занимания и с голяма обща култура.
          Абе не спазва много добра психична хигиена. Особено като си говори с "пациентите" си. Може би най-колоритният образ в сериала.


          messire Woland написа Виж мнение
          А коя е сръбкинята?
          Suzana S. Drobnjaković
          This is my signature. There are many like it but this one is mine.

          Comment


            #65
            Cote de Pablo беше по-добра.
            но ще стигнеш до нея след време
            Сънят е слаб заместител на кофеина!

            Comment


              #66
              Amazon написа
              Абе не спазва много добра психична хигиена. Особено като си говори с "пациентите" си. Може би най-колоритният образ в сериала.
              Нормално, ако е се занимава само с трупове. В реалния живот какви ли не странни неща можеш да видиш. Неговият образ изглежда като да е взет изцяло от съвсем реален човек.

              Suzana S. Drobnjaković, агент Тод, не бях видял, че е сръбкиня, но инак съм съгласен с ВалБо - аржентинката, която играе ролята на агент Давид много повече хваща окото

              През цялото време обаче оставам с впечатлението, че основният човек, седящ зад създаването на сериала е прототипът на МакГий. Гледната точка изглежда почти изцяло негова, с проблемите със себеизрастването и агент Динозо и обожанието към фигурата на Гибс. И т.н.
              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
              Проект 22.06.1941 г.
              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

              Comment


                #67
                Аз съм още в началото където МакГий е епизодичен образ. Сега засега(първи сезон) Динозо излъчва най-много енергия и е забавно да се гледа как преиграва. Нямам предвид че актьора преиграва, а специалният агент който играе преиграва
                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                Comment


                  #68
                  Аз бидейки русофил (отчастни) харесвах най-много Scottie Thompson, уточнявам- доста типична за рускини физиономия и практически 1:1 с бившата
                  Иначе гажето на МакГее е сладурана, по-бившата им шефка беше сладък МИЛФ. Сегашната изрусенаагентака също бива.....а филмът дори не е за жени

                  Comment


                    #69
                    11.22.63




                    Имам книгата и не съм я дочел. Джей Джей Абрамс - продуцент, Джеймс Франко в главната роля, ИМДБ рейтинг при близо 5 хил. гласували - 9.0
                    Това ще е нещо силно.
                    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                    "But I know none, and therefore am no beast."

                    (Richard III - William Shakespeare)

                    Comment


                      #70
                      Dinain написа Виж мнение
                      11.22.63




                      Имам книгата и не съм я дочел. Джей Джей Абрамс - продуцент, Джеймс Франко в главната роля, ИМДБ рейтинг при близо 5 хил. гласували - 9.0
                      Това ще е нещо силно.
                      Книгата оправда очакванията ми, въпреки че ми се искаше действието да се развие в друга посока, сериала, поне се надявам, може да ми допадне още повече.

                      Comment


                        #71
                        Di0mitko написа Виж мнение
                        Книгата оправда очакванията ми, въпреки че ми се искаше действието да се развие в друга посока, сериала, поне се надявам, може да ми допадне още повече.
                        Изгледах първи епизод - 1:20 мин., обещаващо начало! Рейтингът наистина е потресаващ....

                        Comment


                          #72
                          Как сериалите станаха по-добри от новините
                          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                          "But I know none, and therefore am no beast."

                          (Richard III - William Shakespeare)

                          Comment


                            #73

                            Comment


                              #74


                              Около 0:35 става интересно

                              Comment


                                #75
                                Наскоро се загледах в "The Last Kingdom" - викинги и саксонци водят теоложки дебат на фона на Англия от 9-ти век.



                                Какво ще кажете за едно сравнение с "Викинги"?
                                "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                                "But I know none, and therefore am no beast."

                                (Richard III - William Shakespeare)

                                Comment

                                Working...
                                X