Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Hearts of Iron 4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Hearts of Iron 4

    Click image for larger version

Name:	290px-Hearts_of_iron_iv_packshot.png
Views:	1
Size:	214.3 КБ
ID:	558253

    Играта се очертава да излезе 2016 година.
    Това е официалният сайт : Цък
    sigpic

    #2
    Би било яко да се съберем хора на по бира и мезета с една маса с тъчскрийн и да разцъкаме една кампания на тази игрица като излезе.

    Comment


      #3
      kamos написа Виж мнение
      Би било яко да се съберем хора на по бира и мезета с една маса с тъчскрийн и да разцъкаме една кампания на тази игрица като излезе.
      Мда
      sigpic

      Comment


        #4


        Last edited by StrEagle; 29-03-2016, 16:36.
        War, war never changes..

        Comment


          #5
          War, war never changes..

          Comment


            #6




            War, war never changes..

            Comment


              #7
              War, war never changes..

              Comment


                #8
                War, war never changes..

                Comment


                  #9
                  2 часов стрийм на 2-ма co-op играят като Франция

                  War, war never changes..

                  Comment


                    #10




                    War, war never changes..

                    Comment


                      #11
                      вчерашния 2 часов стрийм
                      War, war never changes..

                      Comment


                        #12
                        Първи впечатления , след като пробвах 4-ката :тръгнах да си търся HoI 2 Армагедон
                        1. Автоматични бойни планове/фронтове. Може и да са прави че великият "Генералисимус" не трябва да се занимава със всяка една битка поотделно, но на мен това ми пречи, нищо не правят така, както съм го мислил. Което също е вярно в реалността донякъде
                        2. Не мога да видя времето за да реша дали да правя десант, когато реших да си правя битките на "ръчен" режим . Трябва да задържам мишката върху всяка една провинция поотделно.
                        3.Същото е и с укрепленията, не видях иконки/картинки, които да показват наличието им. Трябва да цъкам по провинциите.
                        4.Изключително тежък енджин. Играя Wargame Red dragon на макс. графика без проблем, а тук намалих всичко и пак насича яко.
                        Като цело ме изнервя много. Лошото е че на HoI 2 имаше някакво мигане след windows 7, което не мога да оправя иначе щях да си играя пак нея.

                        Comment


                          #13
                          Моето първо и най-голямо впечатление от играта е, че е прекалено лесна! AI е на екстремно ниско ниво, без проблем с Полша отблъснах германците през септември 1939, а в началото на 1940 половин Германия беше полско притежание. Същата работа и с България, напълно необезпокояван още през 1940 пометох целия балкански полуостров и съм по-могъща империя от Германия. Това, поне при мен убива цялото желание за игра и ме кара да се върна към EU IV, която е на светлинни години пред HOI IV.

                          Comment


                            #14
                            Имайте предвид, че CKII е на 4 години, а EUIV е на 3 години и нонстоп бълват DLC-та за тях. Игрите стават доста по-трудни и по-сложни и AI задобрява. Та окончателната версия на играта може да е нещо съвсем различно.

                            Comment


                              #15
                              Излязла е. В ужас съм от изискванията. Дори видеокартата ми на 1-2 години не може да се класира.

                              Comment

                              Working...
                              X