Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Някакъв бразилски дебил си направил 8 пластични операции за да замяза на куклата Кен
    Галди се е подложил на 8 пластични операции, за да се доближи до любимия си образ

    Comment


      #32
      Представих си как повечето население започва да живее на боб и се уплаших. Озоновият слой ще отиде на кино от газовете... И без това новозеландските овце го дълбаят с метан.
      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
      "But I know none, and therefore am no beast."

      (Richard III - William Shakespeare)

      Comment


        #33
        Обикновен лаик написа Виж мнение
        В пчелния.


        Аминокиселините спадат към графата "витамини, минерали, ензими и други" с общ дял под половин процент. Успех с набавянето на каквото и да е съществено количество есенциални аминокиселини чрез този източник.

        "Ти ме рани с кебапчета, па ме чекай да у'мрем" (с)


        Поради което ескимосите не съществуват.
        Ако искаш ми вярвай, но това е положението. Не знам как да ти го обясня с малко думи, така че няма и да се опитвам, не е за тук въпроса. А ти си троли колкото искаш, това няма да промени реалността.
        ПС. Кебапчетата противно на очакванията ти, често съдържат повече въглехидрати от вкараните пълнители, от колкото аминокиселини от месото. Но това не ги превръща в по-полезна храна. И наистина ако се храниш само с кебапчета и нищо друго, вероятно е да не изкараш и година.

        Comment


          #34
          Dinain написа Виж мнение
          Представих си как повечето население започва да живее на боб и се уплаших. Озоновият слой ще отиде на кино от газовете... И без това новозеландските овце го дълбаят с метан.
          По-вероятно на микробен протеин (микроводорасли от типа на цианобактериите, плесени и дрожди). При правилното им формиране ще ти е трудно да ги различиш от съвременните месни полуфабрикати.

          Comment


            #35
            По принцип на животинска продукция може да се живее много добре, но трябва да се усвоява комплексно. Само на месце не става. На първо място бъбреците ще заминат.

            Comment


              #36
              Тук нали е темата за шеги и смешни неща?
              Нещо заприлича на лекция по биохимия.
              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
              "But I know none, and therefore am no beast."

              (Richard III - William Shakespeare)

              Comment


                #37
                Ох, на мен пък ми се видя очевидно, че първата част - за да е противоположна на втората - би трябвало да е "което ни напада/ бяга срещу нас" - и-и тука вече се включват глигана, бизона, лоса и мамута, щото не стоят мирно да си отрежеш пържолка.
                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                Comment


                  #38
                  – Кога ще ми върнеш парите? - попита Пух.
                  – Защо да ти ги връщам?
                  – Защото са мои.
                  – Но ти ми ги даде, вече са мои.
                  – Еееех, Ципрасчооо...

                  Comment


                    #39
                    Dinain написа Виж мнение
                    Тук нали е темата за шеги и смешни неща?
                    Нещо заприлича на лекция по биохимия.
                    Ами на мен някои от нещата, които се пишат са ми смешни, но май при мен това вече е професионална деформация.

                    Comment


                      #40
                      Тия гърци съвсем са откачили. Сега искат германците да им пратят и за Първата световна война. Скоро очакваме да се сетят и за нашествията на готите, а след това и на келтите.
                      Преди това хазната изчисляваше размера на репарациите за Втората световна война. Според архивните данни, дългът на Германия след Първата световна война се оценява на 486 милиона евро, или по сегашни цени на 9 милиарда евро,

                      Comment


                        #41


                        Амин

                        Comment


                          #42
                          This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                          Comment


                            #43


                            Last edited by Dinain; 26-06-2015, 21:53.
                            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                            "But I know none, and therefore am no beast."

                            (Richard III - William Shakespeare)

                            Comment


                              #44
                              Click image for larger version

Name:	1908001_10155769107525711_142625250838717532_n.jpg
Views:	1
Size:	55.8 КБ
ID:	547919
                              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                              Comment


                                #45
                                "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                                "But I know none, and therefore am no beast."

                                (Richard III - William Shakespeare)

                                Comment

                                Working...
                                X