Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Comment


      Абсолютен закон на Мърфи: когато се опитваш да покажеш на някого как действат законите на Мърфи, те спират да работят.
      "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

      Comment


        pnp5q написа Виж мнение
        Абсолютен закон на Мърфи: когато се опитваш да покажеш на някого как действат законите на Мърфи, те спират да работят.
        Класическа квантова неопределеност

        Comment


          Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
          A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

          Comment


            Кухулин написа Виж мнение
            Дали па не са машини
            Веспи ли са това?
            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

            Comment


              Нямам идея. Аз за хората писах

              Comment


                Кухулин написа Виж мнение
                Нямам идея. Аз за хората писах
                Хората са ясни. Джапанките са терминатори
                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                Comment


                  Amazon написа Виж мнение
                  Джапанките са терминатори


                  Не е лъжа

                  Comment


                    Comment


                      Изкуството да бъдеш трол.

                      Truth will save the world

                      Comment



                        Не можах да се сдържа Цялото е пълно с откачени сценки, но някъде около 7:20 има един индивид в автобусно депо, който заявява: "По принцип тук трябва да работят трезвеници, но при нас такива няма, при нас всички са нормални момчета." Туш.


                        И една снимка на надпис, за когото бях чувал, но не бях го виждал:
                        Last edited by messire Woland; 22-08-2015, 20:03.
                        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                        Проект 22.06.1941 г.
                        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                        Comment


                          Има невероятни моменти. Примерно онази гъска дето навигираше с крак чавето по пешеходната пътека. А симпатягата с "нормалните момчета" трябва да основе религия.
                          This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                          Comment


                            Amazon написа Виж мнение
                            Има невероятни моменти. Примерно онази гъска дето навигираше с крак чавето по пешеходната пътека. А симпатягата с "нормалните момчета" трябва да основе религия.
                            В началото онази, която обясняваше, че е спряла където й е удобно и не може да кара назад - заслужава поне трето място
                            Един колега ми показа една такава компилация на терминатори. Май точно в тази или някоя подобна имаше един полицай, който участваше пеш в преследване на два автомобила, като успя да догони единия. Терминатор някакъв.


                            "През зимата мъж се заблудил в гората. Върви и крещи:
                            - Помогнете ми, спасете ме!
                            Изведнъж чувства как някой го тупа по рамото. Обръща се - мечка.
                            - Защо не ми даваш да спя?
                            - Загубих се в гората!
                            - Е, защо крещиш?
                            - Ами, да ме чуе някой.
                            - Е, аз те чух. По-леко ли ти е сега?"
                            Last edited by messire Woland; 22-08-2015, 23:50.
                            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                            Проект 22.06.1941 г.
                            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                            Comment


                              не мислех, че това е възможно

                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                Най-Американската реклама в историята

                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X