Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Това вече е ново ниво на олигофренизъм, да превърнеш прогнозата за времето в полит-пропаганда, смесена с ура-патриотизъм. Пропуснаха само да споменат слънчевото време, идващо от изток и гръмотевичните бури, задаващи се от запад.
    А най-нелепото е, че точно такива идиоти вдигат най-голямата врява, че в някой турски учебник била объркана картата на Осм. империя - но нямат проблеми да напсуват около 6 други държави с тяхната "метеорологична карта".
    Трябва в следващите емисии да разширят прогнозата до територията на всичките 47 древни български държави.
    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
    "But I know none, and therefore am no beast."

    (Richard III - William Shakespeare)

    Comment


      Божо влиза в серия

      Божидар Димитров: Водата в Плиска е свещена, журналистите са с интелектуална недостатъчност
      "Не бива да се прави сега изследване. Бойко, ако ме слушаш, кажи на министъра на здравеопазването, също приятел - Москов, да не прави изследване сега." Това призова директорът на Националния исторически музей.


      "Не бива да се прави сега изследване. Бойко, ако ме слушаш, кажи на министъра на здравеопазването, също приятел - Москов, да не прави изследване сега." Това призова директорът на Националния исторически музей Божидар Димитров в ефира на Нова тв, след като се разбра, че здравното министерство ще проверява качеството на водата, която сам обяви за "чудотворна".

      След коментар на водещата, че очевидно е ядосан, Димитров заяви: "Да, защото не проявявате интерес към тези неща, а към шибаната вода, да му се не види."
      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
      "But I know none, and therefore am no beast."

      (Richard III - William Shakespeare)

      Comment


        Comment


          Dinain написа Виж мнение
          Божо влиза в серия

          Божидар Димитров: Водата в Плиска е свещена, журналистите са с интелектуална недостатъчност
          http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2015/...a_e_sveshtena/
          Днес, като го прочетох това, цял ден се чудя в крайна сметка Б.Д. с каква вода изкъпа Б.Б., че е мръсна, мръсна е, ама дали е "светена" или "шибана"

          Comment


            Stan написа Виж мнение
            Днес, като го прочетох това, цял ден се чудя в крайна сметка Б.Д. с каква вода изкъпа Б.Б., че е мръсна, мръсна е, ама дали е "светена" или "шибана"
            ИМХО е основно опикана от общи работници

            Comment


              кало написа Виж мнение
              ИМХО е основно опикана от общи работници
              Eй, я да не бъзикаш с водата на Б.Д.!

              Между другото, кладенецът почнал да се срутва.
              Свлече се южната стена на кладенеца в Плиска, обявен за свещен. Причината е, че под напора на бликащата вода се рушат старите хоросанови спойки на...


              Сега ще видим дали ще изпълни пророчеството на Ванга - "Когато се срути бунарот в Плиска, тогава Божидар Димитров ке биде пратен в пенсия".

              Comment


                Уникална нова услуга за вярващи:
                Click image for larger version

Name:	11846539_10153103236702781_3307015764768079104_n.jpg
Views:	1
Size:	59.1 КБ
ID:	548089
                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                Comment


                  pnp5q написа Виж мнение
                  Уникална нова услуга за вярващи:
                  [ATTACH=CONFIG]28761[/ATTACH]
                  Това не е нещо ново. Вътре в Рилският Манастир си има хотел. Понякога дават за преспиване дори стаи в старата част на манастира. Аз и Нова Година съм карал в манастира. Даже там си изгубих девствеността И говоря за самият манастир, а не за двата хотела в близост до него.

                  Калистрата като научи какви ги върши тинейджърската ни група и ни изхвърли от манастира като мръсни котета.
                  А само две седмици по-късно, видяхме лицемерната гадина на Витошка подръка с две готини мацки
                  This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                  Comment


                    Amazon написа Виж мнение
                    Това не е нещо ново. Вътре в Рилският Манастир си има хотел. Понякога дават за преспиване дори стаи в старата част на манастира.
                    Това е друго - тук предлагат приспиване.
                    "Culture is roughly everything we do and monkeys don't."
                    FitzRoy Somerset, 4th Baron Raglan

                    Comment


                      Изчезнал Безследно написа Виж мнение
                      Това е друго - тук предлагат приспиване.
                      Хахаха - това го пропуснах
                      This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                      Comment


                        Comment


                          Click image for larger version

Name:	11896128_10207666379561901_8153953346454424986_n.jpg
Views:	1
Size:	55.7 КБ
ID:	548090

                          Comment


                            Click image for larger version

Name:	15d.jpg
Views:	1
Size:	37.4 КБ
ID:	548096
                            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                            Comment


                              Настояваме Божидар Димитров /роден 1945 г/ да бъде пенсиониран от поста ме директор на Н&#10


                              Като заключение за светената вода и Плиска - петиция за това любимият историк на родината да отиде да се скрие някъде. Не съм сигурен за темата, но тъй като божоизпълненията са основно в тази тема, пускам тук.
                              „Аз, Драгомир, писах.
                              Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                              Модератор на раздел "Военна Авиация"

                              Comment


                                http://9gag.com/gag/a7bE00q
                                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                                Comment

                                Working...
                                X