Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
    "But I know none, and therefore am no beast."

    (Richard III - William Shakespeare)

    Comment


      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        Голям hoax.

        Last edited by Dinain; 05-02-2016, 00:23.
        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
        "But I know none, and therefore am no beast."

        (Richard III - William Shakespeare)

        Comment


          Click image for larger version

Name:	CaXGkmsWIAAqPfR.jpg
Views:	1
Size:	43.2 КБ
ID:	549124

          Comment


            Американският флагман “Виксбърг“ потъна без бой в Черно море

            Американският флагман „Виксбърг“ е потънал без бой в Черно море, докато се е опитвал да акостира в пристанище Варна, това стана ясно от съобщение на руската агенция „Новости“. Според америкнски източници, виновни за нещастния инцидент са руснаците, които използвали своята алтернатива на HАARP, за да предизвикат, никога невиждано вълнение в Черно море, като преди това техни изтребители са прелетели ниско над кораба и са всяли умишлено паника сред екипажа, който не бил свикнал да вижда други самолети, освен излитащите от американски самолетоносачи. Така стресирания и дезориентиран екипаж, в опит да спаси кожата си, се хвърли в морето, с надежда да се спаси. За съжаление, само един от екипажа е оцелял и в момента се намира на борда на германския танкер, плаващ в ескадрата на НАТО. Оцелелият споделил, че когато руският изтребител преминал над тях, всички от екипажа разбрали, че руснаците не били талибани яздещи камили, нито виетнамци криещи се в джунглите, а военни, които много приличали на тях, нещо което техните командири не им били казали и което поставяло под въпрос, всичко за което са ги обучавали. Другото, което става ясно от казаното, е че целият екипаж е искал да подаде оставка, когато стигне брега.

            ...

            sause: http://bultimes.com/amerikanskiyat-f...v-cherno-more/
            War, war never changes..

            Comment


              И все пак въпросът остава - кой, как и от какво ги прави тези тории, че са толкова здрави?
              Ни земетресения, не цунами, ни атомни бомби ги рушат.
              "Culture is roughly everything we do and monkeys don't."
              FitzRoy Somerset, 4th Baron Raglan

              Comment


                Обтекаемата форма
                Сънят е слаб заместител на кофеина!

                Comment


                  "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                  "But I know none, and therefore am no beast."

                  (Richard III - William Shakespeare)

                  Comment


                    Това не знаех къде да го пусна и затова го давам тук. То лошо няма, ама плочата и думите на Б.Д. са просто покъртителни. Ама, след светещият като светофар паметник на Йоан Срацимир, вече нищо не може да ме изненада....

                    Божидар Димитров открива паметна плоча на Тервел
                    Директорът на НИМ оглавява инициативен комитет за издигане на паметник на великия български владетел

                    Comment


                      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                      "But I know none, and therefore am no beast."

                      (Richard III - William Shakespeare)

                      Comment


                        Stan написа Виж мнение
                        Това не знаех къде да го пусна и затова го давам тук. То лошо няма, ама плочата и думите на Б.Д. са просто покъртителни. Ама, след светещият като светофар паметник на Йоан Срацимир, вече нищо не може да ме изненада....

                        Божидар Димитров открива паметна плоча на Тервел
                        http://epicenter.bg/article/Bozhidar...vel-/92000/2/0
                        На мен по ми допада архитект Богданов:

                        „България, първа е защитила Европа от османската инвазия с храбрите български войски, предвождани от кан Тервел, който е и кесар на империята, добър християнин и защитник на Европа”, каза пред насъбралите се граждани арх. Богданов.

                        Едно време във ВИАС не вземаха тежки имбецили, но тоя сигурно е бил с връзки

                        А пък паметниците поне да ги бяха изпълнили със слънчеви батерии - някакъв вид техно-историческа алюзия, модернизъм. Щеше да е яко

                        Comment


                          Кухулин написа Виж мнение

                          А пък паметниците поне да ги бяха изпълнили със слънчеви батерии - някакъв вид техно-историческа алюзия, модернизъм. Щеше да е яко
                          Подценяваш съвременното българско паметникостроене!
                          Самуил окьоревя заради снега покрил слънчевите батерии:

                          Comment




                            Баси, седя тука и се хиля като психопат, народа помисли че съм се чалнал нещо

                            Иначе да, безкрайно съм изостанал в паметникостроенето, даже още не съм отишъл да го видя на живо това чудо

                            Comment


                              Кухулин написа Виж мнение


                              Баси, седя тука и се хиля като психопат, народа помисли че съм се чалнал нещо

                              Иначе да, безкрайно съм изостанал в паметникостроенето, даже още не съм отишъл да го видя на живо това чудо
                              Резачка е тоя и аз не съм го загледал на живо хем не знам колко пъти минавам от там. То вечер си е пиниза да го видиш, ще взема да се вдигна докато не са ми дефектирали китайските светодиоди.

                              Comment


                                Царот Самоил ряпа да яде. Най-новият хит е цар Йаан Страцимир във Видин, който свети като светофар.



                                ПП. Предвид проблемите със светлините, предлагам при откриването на бъдещите паметници, да се предвидят и резервни части.

                                ПП.2 Време е Пловдив да се сдобие с паметник на освободителя си цар Калоян. По настояване на местната общественост, този освен да свети и да псува на развален гръцки с влашки акцент, трябва и да върти светещ джедайски меч.

                                Comment

                                Working...
                                X