Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добри анимационни сериали (без цинга-манга)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Добри анимационни сериали (без цинга-манга)

    Понеже за мене мангата (и другите японски изгъзици) е повече от отвратителна не я включвам тук. И говорим за сериали коите са за възрастни. От тези които съм гледал напоследък и са ми направи много добро впечатление:

    The Venture Bros


    много приятно сериалче, почти няма слаби епизоди.

    Black Dynamite

    Също доста забавно. Игралният е определено бозав но това е добро, Има няколко особено забавни епизода, като този с Мистър роджър и с Ринго Мандинго

    The Boondocks

    Само 2-3 (макс 4) епизода които не ми допаднаха много. Но също има някой особено яки, примерно този в който отвличат Опра.

    #2
    Gaden Gogi, препоръчвам ти да гледаш Avatar: The Last Airbender:


    Знам както деца, така и възрастни, които го харесват. Даже май възрастните са повече, защото в сюжета има доста тънкости и... дълбочина (ако мога така да се изразя). Всички герои са много добре разработени, а анимацията е страхотна. Има както комедийни моменти, така и философски размишления. Тоест - за всекиго по нещо. Сериалът има 3 сезона.

    След като привършиш с него, можеш да гледаш и продължението:


    Този втори сериал също е много добър, като действието се развива 70 години след събитията от The Last Airbender. Пробвай, мисля че ще ти хареса.

    Comment


      #3
      Гиго написа Виж мнение
      Avatar: The Last Airbender:
      Това ми е гнусно по дефаулт, брррр аватар, бля.

      Понеже доста време мина от както съм пускал темата и пътем се появиха някой нови попълнения в листа на неща който са ми допаднали:

      TDI


      Archer


      Futurama

      Comment


        #4
        А то било друг аватар, не синята гнус...но съдейки по описанието е някаква захаросана история тип "малък, тъп но смел спасява света", като смел е следствие от тъп....не съм го гледал, просто описанието и постера ме настройват отрицателно.

        От бозавите бих гледам новият сезон на Самурая Джак...като Шотландеца е къде къде къде по-готин персонаж

        Comment


          #5
          Rick and Morty препоръчвам

          http://www.imdb.com/title/tt2861424/?ref_=nv_sr_2
          Какво зората? Ние сме Урук-хай — не спираме да се бием ни денем, ни нощем... Какво зората?

          Comment


            #6
            Gaden Gogi написа Виж мнение
            ...но съдейки по описанието е някаква захаросана история тип "малък, тъп но смел спасява света", като смел е следствие от тъп....не съм го гледал, просто описанието и постера ме настройват отрицателно.
            Въобще не бих казал, че е "захаросана история". А и главният герой не е тъп. Поне го пробвай и ако до 4-5 епизод не те грабне, значи не е за теб. Но аз досега не съм срещал човек, на който да не му хареса.

            Comment


              #7
              Новият сезон на The Venture Bros. тръгна, изглежда интересно за сега...даже доста

              Comment


                #8
                Brickleberry 16+

                Comment


                  #9
                  STROSS написа Виж мнение
                  хе хе, бива го

                  Comment


                    #10


                    Нещо като микс между филма (първия) и книгата на Хайнлайн. Когато го гледах за първи път ми хареса много. Компютърна анимация, макар и от последната година на миналото хилядолетие.
                    "Далеч съм от мисълта си"

                    Comment


                      #11
                      Много добро, това е анимация за възрастни, това е само първия епизод и не са направени други тъй като изисквало много ресурси но му хвърлете едно око ще ви държи в интерес до края, и ще се чудите защо няма цяла поредица
                      Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                      Comment


                        #12
                        e що е
                        created by Aaron Springer, storyboard artist, writer and director for Dexter's Laboratory, The Grim Adventures of Billy & Mandy, Samurai Jack
                        няма как да не е добро, жалко че не е продължило

                        Comment


                          #13
                          Gaden Gogi написа Виж мнение
                          e що е
                          няма как да не е добро, жалко че не е продължило
                          Аз като го видях за първи път останах удивен, забавна анимация, държи нивото на интерес, има доста хумор, явно за онова време е било доста скъпо, btw самурай джак се завръща тази година, и него чакам с интерес.

                          Comment


                            #14
                            lazydemon написа Виж мнение
                            btw самурай джак се завръща тази година, и него чакам с интерес.
                            Той е култов...особенно Шотландеца...особенно в първият епизон. Но прекалено лигавее, всеки път тоя побеждава въпреки че са го съдрали от бой. Но има няколко много яки епизода, тези с Шотландеца, с Картоиграча и булката му и особенно онзи в който Аку разказва приказки....ще трябва да си ги сваля и изгледам наново....

                            Comment


                              #15
                              Gaden Gogi написа Виж мнение
                              Той е култов...особенно Шотландеца...особенно в първият епизон. Но прекалено лигавее, всеки път тоя побеждава въпреки че са го съдрали от бой. Но има няколко много яки епизода, тези с Шотландеца, с Картоиграча и булката му и особенно онзи в който Аку разказва приказки....ще трябва да си ги сваля и изгледам наново....
                              Ооо да Шотландеца, прасето и крокодила с южняшкия акцент направо кърти, няколко пъти съм превъртал да гледам това прасе, на мен любими са ми как трите бога шива, один и озирис се бият с някакво зло и след като парче от него оцелява отива на земята, демек зараждането на аку, един от фаворитите ми е епизода в египет където богът на слънцето Ра помага на джак.

                              Comment

                              Working...
                              X