Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересна Средновековна Игра - medieval-europе.eu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts



    Хубавица
    Attached Files

    Comment


      Коя ползва тези брони?

      Comment


        На Киев васалката. Май около 1100 злато излизат.

        Comment


          А те са от готовите :p Дандето скоро ще си прави свои.Изглеждаха интересни.

          Comment


            С тия битки и строежи не знам дали ще се класирам за най-млад с максимизирана характеристика, обаче за най-млад Вярващ мисля да се пусна Предлагам ти да обявиш рекорда публично, за да имат хората допълнителен стимул за молитви

            Comment


              А тоя кораб отплува отдавна :П

              Comment


                "След няколко дни и аз спирам да играя,само да довърша тука прасетата."

                Култ

                Comment


                  На мен ми е много сложна не знам защо така..
                  sigpic

                  Comment


                    Ако имаш нужда от помощ, пиши на царицата. Можеш да драснеш и в тази тема, ще помогна, с каквото мога.

                    Comment


                      Мина доста време от както някой ми е писал тук. Играта получи доста развитие от тогава, особено църковният фактор, както и туториала за новородените. Очакват се и доста нови неща. Ако имате свободно време или нямате, ела да поиграем в България.
                      Можете да ползвате рефералният ми линк за регистрация:
                      Medieval Europe is an historical game with elements of roleplay and strategy set in medieval age.

                      Comment


                        Здр колеги, търсим пак българи,че покрай лятото винаги намаляме. Ако още не сте пробвали играта сега е момента :p а ако сте ще се изненадате от промените. Помагаме на всички нови да преминат незнайният етап, така че не се притеснявайте ако случайно ви се види сложно, защото е нова игра.

                        Comment


                          Това играе ли го някой още?

                          Comment

                          Working...
                          X