Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересна Средновековна Игра - medieval-europе.eu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Бил съм много млад, за да играя комар в кръчмата. Цигани

    Comment


      #32
      Реално колко време на ден е задължително да се губи за тази игра ? Но моля конкретни и верни отговори . Бих се включил , ветеран съм от "племенни войни " като съм бил и лидер на племе и дипломат , затварял съм сървъри , играл съм и "хановете" и "греполис" , но всички подобни стратегии искат все по-дълго кибичене онлайн , за да организираш атаки , да отбиваш , пълно заробване в един момент .

      Comment


        #33
        Аз току що минах туротиала, тъй че нямам почти никакъв опит, но по мои впечатления - колкото по-често си наглеждаш героя, толкова по-бързо ще се развиваш. Не е зле да прецъкваш нещата да речем на всеки два часа. Определено липсва динамиката на Ерепублик, но пък е по-спокойно. Даже прекалено спокойно

        Comment


          #34
          Първо да дам тука на всички една стара карта, но все пак вярна от към гледна точка на ресурси

          Относно самата игра.Ест колкото по-често влизаш толкова повече ще се развиваш.Самото влизане зависи от това колкото и изисква действието което правиш. Но принципно ако си зает става и с 2 влизания на ден сутрин вечер когато можеш за по 2 мин колкото да нацъкаш.Така че реално можеш много ,можеш и малко,и най-хубавото е че става и от телефона По нататъка ще ви обясня и за бонусите от дублоните кой как се купува и ползва за максимална полза. Предопреждавам че в игата дублоните можете да си ги купувате напълно безплатно със среброто което си вадите и то доста евтино.Абсолютно всички бонуси са достъпни сравнително бързо.

          Comment


            #35
            Ето и актуална карта,но тази ми е тегава нещо:

            Comment


              #36
              Колеги, може да гласувате за сребърници. Най-отдолу в панела отдясно.

              Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	219.4 КБ
ID:	547461

              Comment


                #37
                Графичния дизайнер има свежи идеи за средновековното бельо



                ПП Може да се моташ по гащи, но е много важно да не шляпаш бос

                Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	65.6 КБ
ID:	547462

                Comment


                  #38
                  Glicerman написа Виж мнение
                  Първо да дам тука на всички една стара карта, но все пак вярна от към гледна точка на ресурси
                  https://dl.dropboxusercontent.com/u/...E-Map-1314.jpg
                  Нито овце имаме, нито крави. Май ще се рупат само свински пържоли и рибена чорба

                  Comment


                    #39
                    Не е баш така - Филипополис нали си е наш вече, а там гледам някакво агънце се мъдри

                    Comment


                      #40
                      Ооо, ми да! Ще се разходя по някое време да подкарам едно стадо. Нещо не ме кефи идеята да варя свински супи.

                      Comment


                        #41
                        Сега като гледам информацията за различните ни региони, Филипополис и Тракия са най-слабо населени от балканските ни провинции (2 човека!). Може да се заселя в пловдивско (понеже има овчици ) а и потенциалните възможности за развитие и издигане в йерархията на района са големи.
                        Last edited by Sulla; 24-03-2015, 12:24.

                        Comment


                          #42
                          Филипополис има овце да,а Халкидики има крави.Халкидики,Стримон и Тесалоники(Солун) са наши,просто заради войната не можем да си ги приберем,защото за целата трябва да обява война на Влашко Иначе за тях сделката бе направена отдавна,но така се стекоха обстоятелствата.Така че и крави има и овце.А кот няма и ви трябва винаги може да се иска достъп до Сръбско или Влашко.(без желязо и въглища в момента поради военни съображения )

                          Comment


                            #43
                            Как върви много сте тихи?

                            Comment


                              #44
                              Добре е. Мислим разни бизнес-схеми, че тоя клошарски живот не се трае.

                              Comment


                                #45
                                Е нали съм написал как става,за по малко от месец и половина сте богаташи В правителствен изявления съм описал схемата как става.

                                Comment

                                Working...
                                X