Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересна Средновековна Игра - medieval-europе.eu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Забравих да спомена,че имаме скайп група,но пазим кой да влиза вътре да не би да вкараме някой руски шпионин.По принцип вече съм отстранил един такъв от групата България в играта

    Comment


      #17
      И ако имате авери от други игри,пращайте ги към България,може пък да им допадне играта.От опит глава не боли :p

      Comment


        #18
        Мерси за разясненията, интересни истории разказваш.

        Comment


          #19
          Да, това хвърля доста светлина върху състоянието на нещата в региона

          Comment


            #20
            Ами това е само върха на айсберга,че ме мързи да обяснявам пък и знам ли дали чак толкова ви интересува
            Относно боклука,недейте да го ровите нищо няма да намерите.Шанс да намерите нещо има само в столицата,но за целта някой трябва да го е изхвърлил
            Другото което е в началото си минавайте плътно куестовете.Те се минават по принцип според активността за 2-3 дни.От там вече възможностите са много.Аз съм писал евентуален път за първоначално бързо развитие в Правителствените изявления от Царя. Имам доста информация в българската част на форума - Царство България.Всичко е преведено на английски и български,понеже имаме и чужденци.Имаме и 2 тайни страници- едната е за българска история от играта само за българи,другата е за народния съвет.

            Comment


              #21
              А Мира защо е с ограничен достъп? Нещо по дипломацията ли е? Гледам и осъдени има по тоя закон.

              Comment


                #22
                Мира е затворена понеже е голяма желязна мина,което е най-голямата рядкост в европа и единствения недостиг е Европа е на желязо. И понеже бавно презареждат мините ,а един сет брони примерно иска 220 желязо(пълната мина дава около 1000 понеже е голяма,малките дават по 100 ) и понеже аз зареждам войската с абсолютно всичко и съм я затворил поради тази причина.Всичко от нея заминава за оръжия,брони и ест за всичко необходимо из царството като инструменти,сгради и тн. Желязо никой не продава в Европа,а и да продава е малко и много скъпо.Ест благодарение на връзките ни,някой път наши хора се добират до някой миничка ако е належащо.Та Мира за това и не сме я продали,както останалите 5 колонии,който просто са много далече от Българска територия.Мира обаче никога няма да я дам,освен ако някой не я вземе със сила. Всички други български провинции са отворени по всяко време. Често вземам достъп и в Сръбски и Влашки територии за българите,доста ресурси сме събирали от тяхните провинции А в момента поради войната са отворени по всяко време без желязните и за въглища.Понеже и въглищата трябват за оръжия и брони.
                От друга страна сега на север нападаме Полотцк,която пък е желязна мина и поради тази причина и нашите момчета ще могат да копаят в нея между битките.

                Comment


                  #23
                  И да предупредя,че специално Владимир руснака,за който стана дума е живял в България и знае български.И тъй като руснаците имат шпиони,ако някой "българин" ви говори нещо съмнително,казвайте да знаем кой е шпионина,ако има друг такъв де

                  Comment


                    #24
                    Ясно. Ще се ослушвам за подозрителни руски акценти

                    Comment


                      #25
                      Други такива форуми ако знаете кажете да пусна и там реклама където е позволено

                      Comment


                        #26
                        Малко по-различна информация.Понеже сте приятели можете да се обедините под един род с едно име.В играта можете да си сменяте името като пуснете билет до Support.Първите 30 дни е безплатно,а след това струва 150 дублона.В момента имаме 4 големи рода:Barbossa(Царския),Dobrotitsa(контролират Месемврия),Vokil(контролират Адрианополис) и Тетеровци(контролират Галиполи).Имаме сделка с Влахите да вземем Халкидики,Стримон и Солун,но заради войната в момента няма как да ги анексираме.Та организирайте се и един от вас трябва да се пусне с 13 харизма(да се жертва защото харизмата е само за позицията васал ,но пък има замък) и ще говорим Това е само информативно и предложение.

                        Comment


                          #27
                          Нататък може да врътнем някаква такава схема, ако се намери харизматичен лидер. Ама дай първо туториала да минем...

                          Comment


                            #28
                            Туториала лесен ще го оправим Някой път стават обърквации, но освен че се губи време няма проблеми.

                            Comment


                              #29
                              Че стават - стават! Ето аз например обиколих половината Балкани преди да се сетя да питам къде, аджеба, е тая пуста гора Даже и Влашко навестих...

                              Comment


                                #30
                                Като гледам България е на трето място по население в цялата игра.
                                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                                Comment

                                Working...
                                X