Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Armored Warfare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    kamos написа Виж мнение
    Има ли много хора, които играят напоследък?
    Аз като влизах за последно имаше по 60 души на опашка за битка и се чакаше по доста време.
    Много хора я играят, но не съм проверявал колко. За чакането, понякога се чака, но не кой-знае колко повече от колкото във WOT и WT. Обаче зависи от тиера.

    Comment


      #92
      През деня и вечер се чака по-малко, но със сигурност повечко, отколкото в WoT - според мен има някакъв проблем с mm, който може би работи по-бавно. Чака се и при голям брой играчи.
      Аз, честно казано, почти не пипвам PvE, скучно ми е, пък и там противниците са с бая занижени характеристики.
      Иначе - може би като съвкупност от качества от 9-ките на първо място е Лео-2А6, но и Т-90МС е бая добър - просто има повечко слаби зони отпред (но пък най-доброто оръдие засега в играта - 657мм пробива и среден демидж 725 при ПБС, при кумулативния демиджът е над 900, а пробива над 580 май). За сравнение топовият снаряд на Чели-2 пробива около 520 при демидж около 550. Вярно, на 9-ти титър бая се играе с фугаси (там пак Т-90МС дава най-много щети). Иначе, срещу Чели в челото най-полезни са ракетите - пробиват го долния челен лист с щета над 1000 (тези на Т-90МС, при Лео-2А6 - около 700-800). М1А2 също не е лоша машина, но като че е най-посредствен от 4-те топови танка.
      Аз имам Т-90МС напълно ъпгрейднат и е абсолютен кеф играта с него (стига да не бяха малоумните съотборници ) плюс Чели-2, който вече почти напълно е ъпгрейднат (два слота ми липсват - за тях искат по около 120 хиляди опит) - с най-добрите добавки точките му надхвърлят 4000, което не е лошо.
      Продадох си Ариетето, но Т-90 няма да го пипна - много любим и много добър .
      Тепърва ще развивам някои колесни машини.
      Съветвам всеки, който може да си го позволи, да вземе пакета с преиумните машини - няколко от 6-ти тиър. Фармят невероятно добре и са голямо удоволствие за игра.

      Comment


        #93
        Мерси за съвета, значи след ариетето ще е Т-90, а следващата линия която добутам ще е леопард.
        Реални пари за сега няма да инвестирам за момента, но заради евента миналата седмица изкарах 3000 злато, което означава че със седмичните 50, след още две седмици ще съм събрал за МБТ 70. Че не виждам как ще събирам пари за деветка или десетка като ги пуснат. Не играя чак толкова, не съм нолайфър, по 2-3 битки (ПВП) на ден максимум докарвам.

        Comment


          #94
          Някой пробвал ли е китайците и струва ли си започването на тоя клон? Мнения?

          Comment


            #95
            Пуснаха пробно 10-ките при руснаците. Изненадващо, Армата в играта засега е с особено мощен купол и бая по-слаб корпус (точно обратното на реалността ). Съответните мм са около 1250 за купола и към 760 за корпуса - срещу кинетични (над 2000 и съответно 1300 - за кумулативни)





            И двете оръдия са бая здрави, като топовото - 152мм 2А83 с топов снаряд е с пробиваемост 825 и алфа над 1200... За сравнение топовите 140мм оръдия на Лео-2А7/М1А2 SEP3 са с пробиваемост 780 и алфа 790 май (или някъде там). Полското танкче се оказва с бая сериозна броня.
            Ще има и бая промени - броят реакции на КАЗ ще бъде ограничен, ще има май промени в скоростта и ускорението на ОБТ, както и защитата им.

            Comment


              #96
              Основните точки, след като на руския сървър пробваха танковете от тиър 10.

              1. Армата е даунгрейдната, разочарование е, лоша работа
              2. Армата е ъпгрейдната откъм оръдие, лоша работа за останалите
              3. Танковете не са съобразени с реалността, ама никак


              Не съм играл с Т-14 и другите, но от това, което видях - и игра, и характеристики - все пак става дума за аркадна игра, която е ужасно далече от реалността. Ако беше близо до нея, то Т-14 трябваше да е в тиър 12, а останалите - в 10-ти. Просто в наши дни няма танк, който да се сравнява с нея, и който да не е поне с 30-50% по-зле от Т-14 във всеки един аспект. Но, тогава нямаше да има място за Армата в играта.
              Лично аз смятам, че могат да поуравновесят нещата - да оставят само 125мм оръдие, с по-малка алфа, но по-висока скорострелност и точност, да увеличат значително защитеността на корпуса, да намалят тази на купола (но най-вече - с последствия не hp, а повреждане/унищожаване на уреди, оръдие, КАЗ, АЗ), и да въведат неколкократно унищожаване от КАЗ не само на ПТУР, но и на ПБС/КС/ОФ снаряди (да речем - 5 пъти в предна полусфера). Така ще има нещо хем близо до реалността, хем играбелно наред с останалите от 10-ти тиър.

              Comment


                #97
                10-ките идват на 3-ти май на европейския сървър. Цената на танк е близо 23 милиона, като трябва да има ънлокнат лиценз за него - това става при 100%-но разработена 9-ка. Разбира се, реалната цена отива към 50-тина милиона - с повечето ъпгрейди, например. Плюс - голямо количество опит за ънлокването им. Вече събрах опита и парите за една Армата, пък нататък ще видим - май ПЛ ще взема.
                Междувременно, ако някой иска да пробва и има място на компа - може да си качи руския ПТС (тестовия сървър), където може да пробва 10-ия тиър.

                Comment


                  #98
                  От днес десетките са в играта, плюс бая изменения. Армата е бая добре бронирана, ама още малко ми остава да взема топовото й оръдие. Танкът се представя блестящо , нооооо - твърде скъпо - и в опит точки, и в пари.

                  Иначе, преди малко имах интересен бой с Т-90 на моста на хълма - моят съюзник умря в началото, а аз успях да се справя с 4-ма - идваха двама по двама - М1А1, Leo-2A5, а после - Т-80 и Ариете.


                  Click image for larger version

Name:	ScreenShot0065.jpg
Views:	1
Size:	360.1 КБ
ID:	553193
                  Click image for larger version

Name:	ScreenShot0066.jpg
Views:	1
Size:	354.2 КБ
ID:	553194
                  Click image for larger version

Name:	ScreenShot0067.jpg
Views:	1
Size:	379.2 КБ
ID:	553195

                  Comment


                    #99
                    Значи, тва ъпргейдът на 10-ка е егати скъпото нещо. Танкът е близо 23 милиона, цената на 4-те модула за ъпгрейд - един универсален, един за огнева мощ, един за броня, един за мобилност - е средно между 6 и 8 милиона, т.е. - окол0 30 милиона. Цената на всеки друг ъпгрейд - голямото оръдие, разни модули - между 1 и 2 милиона - общо около 5-6 милиона. Тоест, един танк, в случая Т-14 Армата - струва чисто около 60 милиона до пълен ъпгрейд (още малко ми остава до него). Препоръчвам първо ъпгрейд на оръдието до 152мм 2А83 и снаряда Грифель-2 (ПБС)/Грифель-3(ОФ), плюс евентуално ПТР - експериментален Корнет (каквото и да значи това), плюс слотове за модули - брониране, огнева мощ, подвижност в тоя ред.
                    Оттам следват комбинации - аз се отказвам от два модула за защита, за сметка на два модула за огнева мощ - така оръдието получава по-висока точност, скорост на зареждане и демидж.
                    Иначе - средната стойност на местата за модули е 91 000 xp за мобилност, 99 000 за броня, 119 хиляди - за огнева мощ.
                    Тоест, освен многото пари, разните единици от 10 тиър изискват и ужасно много точки за развитие - особено Т-14.
                    За сметка на всичките мъки получавате уникалното удоволствие да праскате демидж между 1000-1200 на изстрел (790-810 при останалите ОБТ от 10 тиър), уникалната бронепробиваемост от 825мм (за сравнение при всички останали макксималната е 798), и с един модул за защита - 3448 точки за танка, при условие, че Т-14 е бая добре брониран, поне в предната му част. Ако сте в хъл-даун позиция - направо неуязвим. Бордовете са слаби, обаче, особено срещу ПБС. Кърмата се пробива от всички, общо-взето. Но така е и с останалите танкове.
                    Хубавото е, че всички си имат уязвими части отпред - при Т-14 - възможно най-ниската част на долния броневи лист/някъде около визьорите на МВ и командира (но е твърде малко)/мерника на мерача (но със много силно понижена чувствителност - само около 150 при демидж на снаряда 1000).

                    Comment


                      Ъпргейдването на 10 тиър е изтощително и в случая ми обра всички спестявания в зелено . Но, си заслужава. Ето един забавен резултат от бой (вярно - с честно заслужени и спечелени временни бонуси)

                      Click image for larger version

Name:	ScreenShot0076.jpg
Views:	1
Size:	368.6 КБ
ID:	553207
                      Click image for larger version

Name:	ScreenShot0078.jpg
Views:	1
Size:	380.6 КБ
ID:	553208

                      Та с тази битка успях да отворя и последния ъпгрейд - термобаричните УР (понякога се оказват бая полезни)

                      Click image for larger version

Name:	ScreenShot0079.jpg
Views:	1
Size:	263.7 КБ
ID:	553209

                      Останалото е трупане на точки до 100% - хубавото е, че не е празно трупане - на всеки 135 хиляди взимаш милион в зелено. Лошото е, че ми отидаха част от златните спестявания. Е, трябва да обучим и екипажа.
                      Но кефът е голям

                      Comment


                        Пак да се похваля, 6-ците, ако играят в топ, са просто супер. В случая пак Терминатор.

                        Click image for larger version

Name:	ScreenShot0085.jpg
Views:	1
Size:	361.1 КБ
ID:	553292

                        Click image for larger version

Name:	ScreenShot0084.jpg
Views:	1
Size:	366.3 КБ
ID:	553293

                        Сега пестя за поредна 10-ка, но не съм решил коя ще бъде. Може би, все пак, Pl-01

                        С натрупаните xp ще мога да разработя повечето ъпгрейди, но трябва бая време и игра, за да се натрупат кинтите . Иначе - трябва да се печели от всички възможни източници - мисии, разни спешъл задания и прочее. иначе е бая скъпо, но значително по-малко, отколкото WoT. А кефът е голям

                        Comment


                          Pl-01 се оказа прекрасно танкче, много удобно за игра. Разбира се, начинът на ползването му е изцяло различен от този на ОБТ, та изисква бързо превключване на настройката на играча .
                          Пуснаха и Т-15, но засега ще се въздържа от нея.
                          Някой има ли мнение за колесните ПТ-та от 7-ми и 8-ми тиър?

                          Comment

                          Working...
                          X