Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Armored Warfare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Защо играеш с Филип?

    Comment


      #62
      Не знам, има ли някакво съществено значение?

      Comment


        #63
        кало написа Виж мнение
        Не знам, има ли някакво съществено значение?
        Огромно даже.
        Командира за МБТ-70 и руските Т танкове (с АЗ) е Хуан или Фрея - отключват се от тиръ 4 артилерия като Хуан е една идея по-добър и е за предпочитане.
        За останалите с екипаж от 4 (има зареждач) задължително Виктор, който се купува за 100К кредита. Като ги вдигнеш на 5то ниво дават с нищо несравними бонуси, особено Виктор за западни МБТта.

        Comment


          #64
          мерси

          Comment


            #65
            Честит тип 59 на всички.

            Comment


              #66
              Здравейте на всички! Искам да попитам само сега ми дава,че имам само стартер акаунт и трябва да изпълня няколко точки за да го направя стандартен! Ама не съм много добре с английския! Може ли някой добър човечец да ми преведе и напише тука какво трябва да направя! Благодаря предварително!

              Comment


                #67
                Тип 59 е много забавен за игра

                Иначе, днес за първи път сериозно пробвах мисиите (PVE), но трудно става с тях сериозно фармене.


                Click image for larger version

Name:	ScreenShot0011.jpg
Views:	1
Size:	344.4 КБ
ID:	548811

                Comment


                  #68
                  Разбрах как става далаверата! Теглиш HD или SD клиента и си патрон! А между другото играта е много по-добра от WOT! Казвам го като бивш член на най-силния клан в WOT EPIC/ANGER!

                  Comment


                    #69
                    С новият упдейт се появиха бъгчета
                    за два дни видях 3-4-ма затънали в нищото
                    днес на едно оръдие се хванах и аз
                    Click image for larger version

Name:	ScreenShot0001.jpg
Views:	1
Size:	491.6 КБ
ID:	548862
                    Сънят е слаб заместител на кофеина!

                    Comment


                      #70
                      кало написа Виж мнение
                      Тип 59 е много забавен за игра
                      Лошото е че от както го вкараха, ПВП в тиер 3 задължително е 50-70% съставен от тип 59. Никак не обичам еднообразието.

                      Comment


                        #71
                        Доколкото разбрах в тази игра има и кампания и битки срещу други хора.Така ли е?

                        Comment


                          #72
                          kamos написа Виж мнение
                          Доколкото разбрах в тази игра има и кампания и битки срещу други хора.Така ли е?
                          Не кампания няма, има само случайни битки срещу случайни играчи и случайни битки срещу ботове.

                          Comment


                            #73
                            Този T-54 бил много забавен танк.Ако успея да наклоня бронята както трябва съм изключително ефективен.
                            Днес в една от битките застанах на едното крило и задържах 6 вражески машини с позициониране и дори успях да избутам целия фланг.

                            Comment


                              #74
                              Всичко много добре, ама хората в тая бета засега са ужасно малко. И ето какво се получава от опита за малко забавна битчица в неделя сутрин - чакане над 6 минути!!! Ужас просто. Докато не излезе официално от бета-тестинга, май все ще е така.

                              Click image for larger version

Name:	ScreenShot0016.jpg
Views:	1
Size:	491.0 КБ
ID:	548899

                              Comment


                                #75
                                Изтеглих си играта. Меко казано съм разочарован. Какви си тия системни изисквания,не знам.WOT в това отношение е в пъти по-добре.

                                Comment

                                Working...
                                X