Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Armored Warfare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    контрол_alt написа Виж мнение
    Промените са положителни. Доходът на пари в в PvP наистина е по-голям, но виж в PvE какво постигнах с Терминатора :



    Уха, значи тази вечер ще се насоча към мисиите, че изкарах бая техника вече, а ъпгрейдите в горните тиъри искат мнооого xp

    Comment


      #47
      Click image for larger version

Name:	ScreenShot0000.jpg
Views:	1
Size:	289.1 КБ
ID:	548503

      Ето какво ми направи на мен десетина пъти подред. При влизане в битка точно преди зареждане на картата ме изхвърля в гаража. В момента преинсталирам играта. По форумите този бъг е описан през февруари.

      Comment


        #48
        Angelmr написа Виж мнение
        [ATTACH=CONFIG]29205[/ATTACH]

        Ето какво ми направи на мен десетина пъти подред. При влизане в битка точно преди зареждане на картата ме изхвърля в гаража. В момента преинсталирам играта. По форумите този бъг е описан през февруари.
        Преинсталирането не помага. Затваряш My.com (лаунчера). След това стартираш, триеш временните файлове (Settings, delete temporary files) и ресваш компа. При мен само това помогна.

        Comment


          #49
          Да, при мен се оправи след като ръчно спрях забил процес на my com в таск мениджъра.

          Comment


            #50


            Едни от враговете в PvE режима - The Tihina Division.

            The Tihina Division is a holding company based out of Varna, Bulgaria, which has leveraged great control of the banking sector, and through that has achieved tremendous influence and even direct control over all levels of state institutions.
            ...
            Black Sea Sharks have recruited former professional sportsmen – so much so that their soldiers are often referred to as “wrestlers,” or “mutras” (or “mugs”). The mugs are often well-built, sporting short-cropped hair and dressed in dark, tailored suits with sunglasses, often seen with their chalga girlfriends.

            Comment


              #51
              Много приятна игра, всичко което нарушава баланса в WoT тук го няма, главно тежкото разчитане върху заемането на ъгъл срещу врага за да отскачат снарядите, ултра-бронираните ТД-та с голям камуфлаж... абе като цяло отлично балансирани класове машини в AW. Само дето е малко късно ... всички идват от WoT и нивото на отборната игра е много зле, битките почти винаги приключват с резултат от сорта на 12:0. Рядко се стига до интересен бой.

              Единственото което малко ме дразни е това, че твърде рано ти показва кога ПТУР лети в твоята посока, не към теб специфично а в някакъв радиус. Това облагодетелства ОБТ-та твърде много и го казвам като ОБТ играч, не помня кога за последно ме е унищожавал ПТУР, още повече като съветските машини са с непробиваем за кумулатив купол.
              Мотая се тук от известно време и не разбирам кой е -фил и кой е -фоб ... и мисля, че вече е твърде късно да питам!

              Comment


                #52
                Визуално и концептуално на мен ми харесва доста повечед от ВоТ...обаче има някой дразнедщи неща.
                В рандъм битка на един остров, винаги ме пуска от лявата стран аи винаги с идиоти, след първите 5-6 битки докато и свикан винаги съм в топ 3, и винаги губим там.
                Колкото до машините- загледах Чифтен и се изумих, челото на куполат са го дали физическата дебелина- 195...ама защо корпусът е 100? той е 120. Сравнявам с Т-62, там корпусът е даден точно...в инчове 102мм, но пък куполата е 242мм? което е приведена дебелина, физическата е 191мм....пък като видях колко е калпаво оръдието на въпросният чифтен, все едно играта е правена от същите кретени като ВоТ. Отделно Ариете е по-високо ниво от Чалънджър 2???? Тия изобщо имат ли хабер от машините които вкарватв играта, или си нямат кинти з аконсултанти или са си хванали някой интоксикиран грибояд.
                Но пък е красиво.

                Comment


                  #53
                  За Чифтен съм съгласен, че нещо относно бронята му куца, но обърни внимание, че Чалънджър 2 още няма. Ариетката е след Чалънджър 1 на 8мо ниво а Чал.2 ще е на 9то и 10то.

                  Чифтена все пак има модификация за добавена броня което вече се доближава до реалността ... малко. Иначе и на мен ми се искаше нарезното му оръдие да има някакъв бонус към точност или щета а не да е със статовете на немско гладкоцевно от Леопард.

                  Сега се занимавам със съветските ОБТ-та и много му се радвам на първия Т-72 и алфата от 500 дмг със бронебоен. На Т-62 също съм съгласен, че има неточност, играх с него и определено не е от най-балансираните машини, трябва му нърф.
                  Мотая се тук от известно време и не разбирам кой е -фил и кой е -фоб ... и мисля, че вече е твърде късно да питам!

                  Comment


                    #54
                    Не знам как ги играете вие съветските ОБТ, но при мен успеваемостта е ужасна. Хартиения леопард работи прекрасно, а с Т-62 натрупах толкова загуби че накрая го доизгриндих на ПВЕ.

                    Comment


                      #55
                      Gaden Gogi написа Виж мнение
                      все едно играта е правена от същите кретени като ВоТ.
                      Поръчителя е Mail.Ru - не белоруска ами направо руска компания . Имат някакъв договор с УВЗ и в Русия играта се казва AW проект Армата като напънаха Obsidian да правят тиър 10 (където ще е Армата), които принципно бяха планирали 10ки доста по-нататък.

                      Comment


                        #56
                        Sharana написа Виж мнение
                        Поръчителя е Mail.Ru - не белоруска ами направо руска компания . Имат някакъв договор с УВЗ
                        Това обяснява всичко...а ако си чел официалните издания на УВЗ ще се хванеш за главата...те по принцип с ахубав...като изключим аналитичната част в която пишат точно обратното на това което са написали в историческата.

                        Comment


                          #57
                          Victor_Nevsky написа Виж мнение
                          Чифтена все пак има модификация за добавена броня което вече се доближава до реалността ... малко.
                          В руска игра (или книга) нищо британско никога няма да се приближи до реалноста А понеже са мързеливи съм почти сигурен че няма да видим таква схема:
                          Click image for larger version

Name:	388927_2935423026733_999001897_n.jpg
Views:	1
Size:	111.7 КБ
ID:	548544

                          Comment


                            #58
                            Тия дни пада яко фармене. Тъй като много рядко имам време да играя, засега съм още до 7-ми тиър, ама нещата не стоят никак зле.

                            Comment


                              #59
                              кало написа Виж мнение
                              Тия дни пада яко фармене. Тъй като много рядко имам време да играя, засега съм още до 7-ми тиър, ама нещата не стоят никак зле.
                              Не знам бъг ли е или промоция, но от вчера почти на всяко влизане дава по един ден премиум.

                              Comment


                                #60
                                Click image for larger version

Name:	ScreenShot0005.jpg
Views:	1
Size:	368.8 КБ
ID:	548777

                                Comment

                                Working...
                                X