Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Armored Warfare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Sharana написа Виж мнение
    Аз се точих на Терминатора, обаче 65 евро ... много им здраве. И без това вероятно ще съм си на корабите, че танковете поомръзнаха.
    65 евро са бая, но това което получаваш също е бая, и като злато, премиумни акаунти и машини. Ако на човек му се дават пари е ефективно.
    Аз май ще дам 14 евро, защото не знам що за стока купувам. После няма да ме е яд ако нещата не ми харесат.
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      #32
      Хм, тия явно са направили някакъв гаф, защото първоначално най-тлъстата оферта беше за 55 евро

      Click image for larger version

Name:	Untitled.jpg
Views:	1
Size:	304.6 КБ
ID:	547642
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        #33
        Здравейте, гледах геймплай от играта и ми се стори доста интересна. Но вече цъкам WoT и WarThunder и се чудя има ли смисъл да я почвам. Ако някой може да сподели впечтления, добре е дошъл!

        Comment


          #34
          Игричката е бая забавна! Като че й липсва част от чара на WoT, но е ОК. Повече ми се нрави от War Thunder, където претенцията за уж-реалистичност се бие с измишльотините като самолети, артилерийски удари по поръчка и прочее. Там особено много дразнят ръждясалите модели на танкове. Такива в реалността почти няма .
          Но с AW съм още в началото - изисква бая време и ресурси за напредък, има някои недомислия, които вероятно ще отстранят в алфа-версията.

          Click image for larger version

Name:	123.jpg
Views:	1
Size:	511.0 КБ
ID:	548415

          Comment


            #35
            Има български батальон [ANGER] за желаещите.
            War, war never changes..

            Comment


              #36
              Идва и китайска линия - http://aw.my.com/us/news/general/enter-dragon

              Comment


                #37
                И аз се включих в последния момент с един Lord of war. Първи впечатления: играта е много забавна, а MBT-70 е като комбайн в PvE мисиите. Утре ще опитам Терминатора. Имам няколко въпроса. Специалния командер Максимилиан върши ли някаква работа? За сега съм подкарал със Сабрина и не знам дали да я сменя. Базата има ли реален ефект и как точно работят тези проценти?

                Забелязах, че в PvE мисиите се дават повече точки, но малко пари. Започнал съм линията на Шишкин fire support vehicles. Целта е Warrior, но не съм сигурен, че ще успея да я купя без да обменям злато за пари.
                С уважение контрол_alt.

                Comment


                  #38
                  Американско студио и ползване на CryEngine говори само за две неща: Добре взаимствана (открадната) идея от белорусите и коренно различна посока на развитие в бъдеще. Дори и в момента изглежда доста различно, като изключим някои детайли от интерфейса. Иначе се чудя как още не се е появила и масова sci-fi версия с лазери левитиращи танкове

                  Comment


                    #39
                    Начи, че идеята от WoT e открадната е ясно. Но, ИМХО, нещата са бая по-различни в положителен аспект, май.
                    контрол_alt, не съм играл много от мисиите, но в мултипелйъра му е майката - доходът е много добър.

                    Comment


                      #40
                      Поиграх малко и имам следните впечатления:
                      Ако в WoT енджинът е пригоден за геймплея, то тук е обратното и някак е по-подходящо танкът да можеше да прави по 15-на метрови скокове , защото цялата игра се доближава повече до шутър, отколкото до светене, кемпене и дог файтинг.
                      Иначе CryEngine-ът за момента позволява доста по-добра физика на трошащите се елементи, от колкото хрускащите се вафли в WoT. Лошото е че това е лимитът и докато създателите не позабогатеят, още известно време играта ще изглежда по този приятен, но само толкова начин.
                      Картите са по-обширнички, което ги прави и по-сложни за игра, комбинирано с невъзможност при наличие на нубове. Скоро по форумите ще писнат желаещи за битки само на определени карти.
                      Машините са доста пипнати от към детайли, ъпгрейдите са доста по-видими, модификациите (поне за сега) изглеждат реални, а не омешани и бутафорни.
                      Големият плюс са видовете броня, снарядите и ракетите.
                      Като цяло обаче, като игра ми стои малко плоска и както кало писа по-горе й липсва чара на WoT, къде заради "класиката" на Втората световна, къде и заради опростеността и аркадността на боя.
                      Както и да е, успех на всички, аз бих я цъкал само за да развъртам 3Д моделите на военната техника, че нещо като гейм плей не ме накефи много.

                      Comment


                        #41
                        Иначе, доброто фармене и тук е възможно , но не в мисиите, а 15-минутните боеве, разбира се:

                        Click image for larger version

Name:	456.jpg
Views:	1
Size:	436.7 КБ
ID:	548473

                        Comment


                          #42
                          И аз я пробвах. Заради коментарите за системни изисквания очаквах малък кошмар с моя компютър, основно заради античната видеокарта, GF9800GT. Но за мое учудване играта лети на средни настройки с 45-50 fpc.
                          Като геймплей ми допадна, но нямам намерение да отделям кой-знае колко време на нея. Интересно е решението първи тиер да се бие само с първи тиер. А точно тези танкове някак не ми се вързват по естетически съображения.
                          Last edited by Angelmr; 14-10-2015, 13:35.

                          Comment


                            #43
                            кало написа Виж мнение
                            Начи, че идеята от WoT e открадната е ясно. Но, ИМХО, нещата са бая по-различни в положителен аспект, май.
                            контрол_alt, не съм играл много от мисиите, но в мултипелйъра му е майката - доходът е много добър.
                            Промените са положителни. Доходът на пари в в PvP наистина е по-голям, но виж в PvE какво постигнах с Терминатора :



                            Използвам PvE за да напредвам по-бързо с модели, които не харесвам. Например M2 Bradley ме дразни. Искам бързо да премина през него до БМД-4.



                            , защото цялата игра се доближава повече до шутър, отколкото до светене, кемпене и дог файтинг.
                            Не точно. Въпрос на навик. Доста вотовци се поизпотяват в началото. Особено тези, които са свикнали с ромбчетата да се клатят напред-назад и установят, че тук не помага. Също тези, които се крият отзад с ОБТ за да отстрелват на спокойствие. В AW ги очакват изненади като VLB, FOX, Wiesel
                            С уважение контрол_alt.

                            Comment


                              #44
                              От 8.10.2015 не съм цъкал WOT. AW е невероятна.
                              sigpic

                              Comment


                                #45
                                Аз имам малко игри, но след няколко разочароващи рунда забелязах, че въпреки анонсираната различна тежест на неъпгрейдваните танкове, вкарването на стоков танк в ПВП не е добра идея.

                                Между другото някой има ли проблеми с бъга за продаването на танкове?

                                ПС. Как става влизането в батальони? На мен менюто ми дава само опция за създаване на такъв.

                                Comment

                                Working...
                                X