Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вербуване

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    pich67 написа Виж мнение
    Имам проблеми с team speak-a - не мога да го инсталирам - има проблем със сървъра им. Довечера ще направя нов опит.
    Не се колебай да ни пишеш. Ще помагаме с каквото можем. Колегата tokarev_fan е от същият клан. Очакваме те и държим на твоето присъединяване към нас! Поздрави!
    " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
    Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
    Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

    Comment


      #17
      Благодаря на колегата tokarev_fan - линка който е изпратил работи.

      Comment


        #18
        Кампанията по набиране на нови активни членове с желание за игра, съгласни с нашите условия - използване на Team Speak, влизане по възможност (и) вечер поне 3 пъти седмично (21:00 - 24:00 часа, като не е задължително да прекарвате плътно този промеждутък в играта), участие в тренировки, ротни битки и евентуално отборни продължава. Възможност да участвате в битки за " Укрепен район ", който ви носи редица бонуси! Ето и линк за този режим: Какво ни чака в " Укрепен район " Допълнително ви се дава възможност за участие във взводове с членове на клана ни, преобладаващата част от които са на средно и над средно ниво! Така лесно ще навлезете в играта, ще трупате умения и опит за развитие на нови танкове. Успех на всички с това хоби, но не прекалявайте! Истинският живот не е виртуален!
        " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
        Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
        Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

        Comment


          #19
          Кланът ни придобива все по-голям потенциал. Скоро утвърдените кланове няма да са ни голяма конкуренция (изключение правят тези с по 50 и повече души и разнообразен автопарк). Все още членовете ни са 20-на на брой, но сме много добър екип и поддържаме приятелска атмосфера. В роти сме страшилище!
          Ако сте сравнително нов играч, но играта ви харесва, играете я често и искате да споделите времето си в нея, за да трупате победи, опит и добри впечатления, кандидатствайте при нас! Често се уговаряме за роти - почти всяка вечер, когато се съберем 10-на души. Винаги има хора за взводове. Играе се с разнообразни нива танкове. Всеки гринди по нещо си.
          Добрите играчи са истински лукс. Наясно сме, че такива без клан, а искащи да се присъединят почти няма как да се намерят. Всяко нещо с времето си! При нас неопитните играчи, но все пак е нужно да са Адекватни. Има играчи и играчи. Едните подлежат на обучение, на развитие, а другите колкото и да ги ошлайфаш, пак ще знаят тяхното си и полза от такива никаква. При нас хора само за бройка не са нужни. Стараем се всеки път да играем за победа. Подобряваме играта си, учим се от нашите и чуждите грешки. Успешното представяне е най-добрата реклама. Има и текучество на играчи между клановете. Всеки търси своето местенце, където му е приятно, чувства се уважаван и удовлетворен. Отворени сме и за играчи от такива кланове след проявен интерес за кандидатстване и отговарящи на нашите минимални условия, описани в първия пост. Благодаря!
          " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
          Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
          Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

          Comment


            #20
            Ако някой ще се регистрира или ще се връща към играта след дълго време неактивност да казва - да му пратим покани!
            War, war never changes..

            Comment


              #21
              Гледам, че не е имало голяма навалица в тази тема от последното ми логване. Само искам да вметна, че в бъдеще, ако имате интерес към KFBG, може да се обръщате към TotalRules или KACKATA. Начините за връзка с тях са описани по-горе. Кланът залага на обучение на нови играчи и главно на такива без много опит и социализирането им в играта чрез съвместни взводове, организиране на тренировки и участие в укрепен район, когато имате препоръчителните танкове и поне завършено първо умение. Има какво да научите и никой не очаква от вас да сте родени знаещи и можещи. Успех на всички желаещи!
              " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
              Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
              Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

              Comment

              Working...
              X