Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нови бойни кораби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    bigdragon написа Виж мнение
    Това как да го разбираме?
    Фрегатите са белгийски. Пише го и в заглавието на статията от твоя линк. Фрегата "Дръзки" е купена преди 8 години, а другите след това...
    Пак от там:

    Чукча писател, не читател...
    Хах, прав си, сега го видях и аз. Просто копирах заглавието над самият линк на статията и не съм обърнал внимание на грешката. Иначе на снимката в линка е корветата "Решителни", която е на въоражение във флота ни от 89 или 90-та година ако не бъркам и поне тя е съветско производство. А иначе за смисъла...ами пишат го - да имаме две съвместими натовски фрегати за разни операции на НАТО през следващите 15-на години. Тези от съветско не ни ги признават. Толкова можем явно, за жалост.

    Comment


      КОРВЕТА „РЕШИТЕЛНИ”

      МПК (малък противолодъчен кораб) 146 е заложен за строеж на 29 юни 1982 г., спуснат е на вода на 12 юни 1983 г., от началото на следващата година е в състава на Черноморския флот на СССР.
      Със заповед на командващия българските ВМС номер 086 от 10 декември 1990 г. е зачислен в състава на Първи дивизион противолодъчни (днес патрулни) кораби с бордови номер 13 - f
      See more at:
      Извинете за правописа, но толкова мога...
      Моля, ако нещо в мен не ви харесва, не ме уведомявайте за това.
      Постарайте се да преживеете този шок самостоятелно...!

      Comment




        Спуск едновременно на два крейсера - май за сефте в човешката история

        Comment

        Working...
        X