Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българският клан "ОХР" в руският сайт на играта.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    bigbeer написа Виж мнение
    Дано блядките спукат гума насред картата. Барутя им да изветрее и водката да им свърши, точно преди битката. Напукайте им ръждивите кошници и пиши после как е минало. Ако пък не стане от раз, напъвайте пак и пак докато клекнат. Успех.
    Първата кланова битка я загубихме.
    Днес играхме втора кланова пак за същата територия, като за първи път се събрахме в пълен състав без блядовете които са в клана т.е. 16 човека. Карта манастир. Везира ни разположи и в момента в който заехме позиции видях че през водата върви противника. Веднага изтеглих ягд панцер Е 100 плътно в ляво и зачаках. с показването на първият на удобно за целта место веднага му праснах един изстрел като му нанесох 1200 демидж. Извиках че трябва да презаредя и да ме пазят ... всички пуснаха по един изстрел и аз пуснах втори но рикушет ... трети , а гадовете ме заобиколиха, аз реших да изтегля назад и да завъртя и за мой лош късмет цопнах във водата. така останахме с една машина по - малко. След малко изгубихме един бат - чат и ... блядовете поведоха 4 на 1 ...и о небеса резултата рязко стана 9 на 4 , а аз се ядосвах че немога да помогна.... накрая завършихме на ничия.
    Резултат: има напредък т.е. от загуба вървим към ничия остава да направим победа и да стъпим.
    Търсим българи за клана.

    Comment


      #17
      Като изключим че някой хора не млъкнаха - добре беше

      Comment


        #18
        Мда, доста по - добре от първия път! Но имаме нужда от още сработване. А аз трябва да престана да се бутам все на първа линия, за такива като мен не е здравословно

        Comment


          #19
          Дайте replay ако има.

          Comment


            #20
            bruchpilot написа Виж мнение
            Мда, доста по - добре от първия път! Но имаме нужда от още сработване. А аз трябва да престана да се бутам все на първа линия, за такива като мен не е здравословно
            Горката ми ягд пантера ²² усещам че ще остане без екипаж т.е. ще се качи на ягд панцер Е 100 за зада има по бързо тъпчене на голямата дулма в кал 17 см.
            П.П. Някой с повече опит в клановите битки да каже кои танкове са най вървежни. Освен баба яга в хангара имам ИС 7, отделно се очертава да купя продадения Е 100.
            П.С. Нещо при 10 - тиър неми доставя кеф да се бия с тежките и искам да играя с Лео 1 , Е 50 М, Т 62, е онзи тежък американец с барабана . ИС 7 става ама нещо още се иска.
            Между другото мау ще трябва да преосмисля концепцията за основните танкове и в нея да влязат всички 9 - то и 10 то ниво. В този бой видях как ИС 8 успешно воюва срещу нас . Същото важи и за Е 75.

            Comment


              #21
              ИС-7 е популярен, и почти универсален като употреба. Т-62А също много се ползва. Т110Е5 от американците. Леопард и Е-50М също стават, но са с по-ограничено приложение. Маус и Е-100 са специфични, не стават за всяка кланова битка. Всъщност всичко зависи от ситуацията...
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                #22
                tconiotconev написа Виж мнение
                Горката ми ягд пантера ²² усещам че ще остане без екипаж т.е. ще се качи на ягд панцер Е 100 за зада има по бързо тъпчене на голямата дулма в кал 17 см.
                П.П. Някой с повече опит в клановите битки да каже кои танкове са най вървежни. Освен баба яга в хангара имам ИС 7, отделно се очертава да купя продадения Е 100.
                П.С. Нещо при 10 - тиър неми доставя кеф да се бия с тежките и искам да играя с Лео 1 , Е 50 М, Т 62, е онзи тежък американец с барабана . ИС 7 става ама нещо още се иска.
                Между другото мау ще трябва да преосмисля концепцията за основните танкове и в нея да влязат всички 9 - то и 10 то ниво. В този бой видях как ИС 8 успешно воюва срещу нас . Същото важи и за Е 75.
                Качете риплей да хвърлим едно око.
                Raste @ Elite Epic Fail Clan [EPIC] EU
                Asekato @ Първа българска черноморска дивизия [1-Bul] RU
                ESL BG WoT Master League Admin

                Comment


                  #23
                  Raste написа Виж мнение
                  Качете риплей да хвърлим едно око.
                  Наистина защо не качите самата битка?!

                  Comment


                    #24
                    tconiotconev написа Виж мнение
                    Резултат: има напредък т.е. от загуба вървим към ничия остава да направим победа и да стъпим.
                    След първа победа, просто минавате в следващия кръг. В зависимост от броя записани отбори се качвате на ландинг след серия от 5-6 поредни победи за вечерта. Земя (вътрешна) атакувате на следващия ден евентуално.

                    Comment


                      #25
                      Raste написа Виж мнение
                      Качете риплей да хвърлим едно око.
                      И да кача моя реплей какво ще видите как с баба яга удрям три машини на противника , давам назад и тупвам в гьола и се мъча да изляза и се чува как се псувам ... мерси така нестава. Незнам някой от активните в този бой дали пази реплея

                      Comment


                        #26
                        tconiotconev написа Виж мнение
                        И да кача моя реплей какво ще видите как с баба яга удрям три машини на противника , давам назад и тупвам в гьола и се мъча да изляза и се чува как се псувам ... мерси така нестава. Незнам някой от активните в този бой дали пази реплея
                        Не е толкова важно поведението на конкретния участник. Каквото и да си направил, си само малко звено от битката. Главното е това, което се вижда на минимапа ти. Построението на вашия тим, и кога светва противника. Кой какви машини е извадил и тайминга им. За да се помогне със конкретен съвет е добре да има риплейче, което да се анализира. Щеше да ви е от полза. А псувните са си български патент, едва ли биха впечатлили някого.

                        Comment


                          #27
                          bigbeer написа Виж мнение
                          Не е толкова важно поведението на конкретния участник. Каквото и да си направил, си само малко звено от битката. Главното е това, което се вижда на минимапа ти. Построението на вашия тим, и кога светва противника. Кой какви машини е извадил и тайминга им. За да се помогне със конкретен съвет е добре да има риплейче, което да се анализира. Щеше да ви е от полза. А псувните са си български патент, едва ли биха впечатлили някого.
                          Тази вечер отново сме на кланова битка и ще гледам да запазя реплейя, но май има проблеми. Нещо неможем да влезем вТС, а така също в сайт и игра.
                          Ако тръгна да качвам въпросния филм как трябва да стане качването тука или поточно ще имам нужда от помощ защото не знам как трябва да го конвертирам в друг размер. ако някой даде скап ще му го пратя я той да конвертира и след това да го качи

                          Comment


                            #28
                            tconiotconev написа Виж мнение
                            Тази вечер отново сме на кланова битка и ще гледам да запазя реплейя, но май има проблеми. Нещо неможем да влезем вТС, а така също в сайт и игра.
                            Ако тръгна да качвам въпросния филм как трябва да стане качването тука или поточно ще имам нужда от помощ защото не знам как трябва да го конвертирам в друг размер. ако някой даде скап ще му го пратя я той да конвертира и след това да го качи
                            битка нямаше поради проблем със сърварите .

                            Comment


                              #29
                              tconiotconev написа Виж мнение
                              битка нямаше поради проблем със сърварите .
                              Ура за българския клан , първа победа

                              Comment


                                #30
                                Втора победа, Ура за Великия ВЕЗИР

                                Comment

                                Working...
                                X