Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Под десет знамена - начално

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Моля фон Трън и Ван дер Аа да се появят в кабинета ми в щаба за да помедитираме над красивата гледка към Ландвер канала и преходността на вселената, осбено тази й част дето плава под британски флаг. При сериозни забавяния корабите тръгват без дискусия с другарчетата, а в случай на неявяване до няколко дни следва пращане на служба в нашата свръхсекретна метереологична станция на северния край на Гренландия.
    „Аз, Драгомир, писах.
    Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

    Модератор на раздел "Военна Авиация"

    Comment


      #17
      Baron Mrun von Trun Чакам назначение
      Sub sole nihil novi est

      Comment


        #18
        Между другото, Мировк, следи коментарите в Щаба, отдолу дори има назначение, или поне заръка от гросадмирала. Всичко трябва да се обсъжда там. А сега му направих и кабинет - така че ако Пилотът прецени, и там може да разговаряте.

        Comment


          #19
          Благодаря, „
          Имам достъп до щаба.
          Вече обсъждаме вариантите.
          Sub sole nihil novi est

          Comment


            #20
            Играта започна в първата си фаза. Плановете на страните са интригуващи и бих казал, на доста високо ниво, граничещо с военноморско майсторство. Книжки си стоят зад това. Бая!

            Comment


              #21
              Ми книжки, нашия щаб целия го изловихме от кръчмата Куция Джон в Бароу енд Фърнас. Тъй кат ги гледам повечето най-много табелата на кръчмата да успеят да прочетат
              Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

              Comment


                #22
                Сводките за 2 юли са изпратени по щабовете. Противниците дори се видяха... за кратко.

                Comment


                  #23
                  Сводката беше приета. Някои разпореждания бяха дадени. Чака се новата карта и към края на хода ще има и по-подробни разпореждания
                  Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                  Comment


                    #24
                    Много в тесен кръг я решихте тая игра, аз чак сега да видя.
                    Тюх...

                    Comment


                      #25
                      Никой не затварял играта за нови участия. Ако Сейлъра те вземе, за мен няма никакъв проблем. 3 на 1 са участниците в момента.

                      Comment


                        #26
                        Kramer написа Виж мнение
                        Много в тесен кръг я решихте тая игра, аз чак сега да видя.
                        Тюх...
                        Ми добре си дошъл.
                        Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                        Comment


                          #27
                          И на мен миш е по-лесно, ако тече някакъв дебат в щаба.

                          Comment


                            #28
                            Аз също докладвам за видян ход, имам въпрос-два в стаята ни.
                            „Аз, Драгомир, писах.
                            Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                            Модератор на раздел "Военна Авиация"

                            Comment


                              #29
                              Моля администратора да добави Kramer към британския щаб
                              Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                              Comment


                                #30
                                Бих благоволил да приема командването на скромна ескадра. Ще се наливам с Earl Grey и подбрани ирлански ликьори докато волите да приемете.

                                Comment

                                Working...
                                X