Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Контакти

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Контакти

    Предлагам тук всеки да се пусне с уточнение коя държава представлява и координати за комуникация. Започвам за пример:

    Държава - Нидерландите
    Комуникация - в Скайп съм си lowstef, но предпочитам да не дипломирам там, че много време се губи. А и не гарантирам, че ще реагирам като ме потърсите - понякога съм доста зает и дори не пускам скайпа. Ако ме хванете и съм свободен за приказки - бонус. Предпочитам тук на ЛС. Ще проверявам поне два пъти дневно (горе-долу сутрин и горе-долу вечер).

    #2
    Неапол

    Аз казах вече, предпочитам на ЛС. Едно защото предпочитам да си роулплейвам в някаква степен, второ защото предпочитам да симулирам водене на политика, а не да се лъжем като дърти цигани (а да се лъжем като префърцунени напудрени педераси), трето защото се създава по-удобен архив и четвърто - защото в скайп отнема бая повече време. Пък и влизам обикновено късно нощем.

    Ще си проверявам пощата колкото се може по-често, но някои писма може да ми отнеме време да ги напиша, защото бих предпочел да си спазя официалния тон

    Comment


      #3
      Прусия

      Или на ЛС или на скайп gallean_zliailia. И двете ме устройват.
      Last edited by Spellbreaker; 02-10-2013, 11:36.
      "Далеч съм от мисълта си"

      Comment


        #4
        Франция.

        Предпочитам на ЛС, защото съм в друга часова зона и съм на линия чак късно по българско време. Онова с твърде многото лъгане също е хубав повод да моля да ме търсят основно на ЛС, скайп в краен случай.
        „Аз, Драгомир, писах.
        Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

        Модератор на раздел "Военна Авиация"

        Comment


          #5
          Запотек

          Скайп avisian, ако имате смелост можете да ме притеснявате там с глупави въпроси, безсмислени предложения (в смисъл че няма смисъл да ги предлагате, не че не са добри), също такива оплаквания, искания и т.д. Най-обичам когато играчите идват при мен да си споделят гениалните планове за спечелването на играта или как са нашли allwin strategy

          ЛСто също е отворено за всички
          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

          请您死在地狱般的阵痛
          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
          きさまはしんでくださいませんか
          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

          Comment


            #6
            Само да напомня, че темата е публична и скайповете ви се виждат от всички, не само потребителите на форума, но и всички индексиращи ботове.
            Иначе комуникация с мен на ЛС.
            <<..........>>

            Comment


              #7
              Русия, ЛС, ако някой иска може и ICQ през работните дни. Skype не ползвам.

              Comment


                #8
                Аз съм с Пиемонт и предпочитам комуникация през ЛС - хем е сигурно, хем остава следа какво е говорено.
                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                Проект 22.06.1941 г.
                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                Comment


                  #9
                  Бaвария

                  Предпочитам Скайп (азмодаел, но на латиница /заради ботовете/), но няма давърна никого на ЛС

                  Comment


                    #10
                    Испания

                    Предпочитам комуникация чрез ЛС. Който ми има скайпа и успее да ме открие там на линия - може да се възползва от този так рядък шанс - няма да откажа кратък разговор там.
                    Kerls, wollt ihr ewig leben?

                    Comment


                      #11
                      Великобритания

                      ЛС, защото включването на скайпа ми е историческо събитие.
                      По-лесно е да спечелиш битка, отколкото да убедиш глупав човек.

                      Comment


                        #12
                        Полша

                        На ЛС ми е по-удобно.

                        Comment


                          #13
                          Австрия

                          ЛС, Скайп, каквото ви е по-удобно. Определено предпочитам реалновременната комуникация, ако ще се пазарим дълго за нещо, но изкарах не една игра с бавни комуникации, та мога и само на ЛС.

                          Comment


                            #14
                            Отсега да предупредя (и да се извиня) за стила на предстоящите ми съобщения. Бих искал да пиша максимално в стила на играта и за публичните писания ще се старая, но при дипломацията ще съм по-директен без витиеватостите на 18ти век. Просто ми отнема време да съм по-официален, а в момента по правило нямам такова. Та извинете ме, ако вместо "Многоуваемий сър Лдгауеиа фон Реадалй, нашите търговци ми съобщиха за интереса си към вашите стоки и ви предлагам да обусловим три Нидерландски търговски кантори в градовете ви Срймф, Крвоел и Дрвал, като в замяна... и т.н." получите "Здрасти, предлагам търговски договор. Вие ние давате три маршрута, ние ви даваме..."

                            Comment


                              #15
                              Сун Дзъ написа Виж мнение
                              Полша

                              На ЛС ми е по-удобно.
                              Здравейте,

                              Поех Полша, контакти на ЛС иначе в скайпа влизам много рядко.
                              Извинявам се за СПАМА, оказа се че не съм на Полша, информацията ми е стара и стана недоразумение.

                              Приятна игра.
                              Last edited by Mirovk; 16-10-2013, 14:19.
                              Sub sole nihil novi est

                              Comment

                              Working...
                              X