Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of Warships

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    War, war never changes..

    Comment


      #62
      Момчета имам нужда от съвет - онзи ден ОТНОВО си купих Кливлант-а и го страдам много, това не е същия кораб от бета-та. Снарядите летят вечно, астраномическо предварение трябва да давам за поразя цел м/у 10-14 км, с японските и немските ми крайцери нямам никакъв проблем. Как вие го играете? Дали да не го разкарам или просто да изгриндя следващия кораб и да го пратя на майната му? Аз преди го давах винаги на линията на рейнджа и яко експозивни снаряди - направо Рагнерок за врага беше този кораб, имам чувство че и по-тромав е станал също...

      Comment


        #63
        не, същия си е, просто си го забравил
        аз със никой кораб не играя на линията на рейнджа, винаги съм на около 10км
        онзи ден играх с него, направих 7 пожара на 1 BB..
        War, war never changes..

        Comment


          #64
          Вчера влизам в битка и "О, Боже" само казах - с/у мен Пенсакола, Хипер, Миоко и Конго и със един миненосец защитавахме цял фланк. Колегата мря, аз оцелях на 5-6к живот, само 7 попадения регистрирах и маневриране като луд, първа победа за деня с 600 опит... ЕГАСИ! Като разрушител го раздавах на моменти - крия се зад някой остров и колегата спотва за мен и стрелба яко и защото снарядите ми летят толкова бавно винаги имат време да маневрират... Май ще зарежа американските крайцери, германците още на 5 ниво имат 16 км рейндж и снарядите бързо достигат целта си.

          Comment


            #65
            ето ти два реплей-а
            не помня какви са, но сигурно ще са ти интересни


            War, war never changes..

            Comment


              #66
              Сега с КЕФ си продадох Кливлант-а!!! С огромно облекчение мога да кажа - НИКОГА ПОВЕЧЕ!!! Толкова е трудно да предвидиш предварението, че буквално е невъзможно!!! Ню Мексико на 9 км с борда към мен и да го оцеля само 7 пъти от близо 20-30 залпа .... прекалено много ми е! Минеказе на 7 км и 5 пълни запла от всички кули и само 2 попадения! Прекалено много му насъбрах на този кораб! МА..ТА МУ! Вчера с Омахата само в една битка имах 13 пожара и мога да си въртя кръгчета като Чафи около Тигър като хвана неподгтвен някой батълшип. Старата слава на як кораб е само минало.

              Comment


                #67
                War, war never changes..

                Comment

                Working...
                X