Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of Warships

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Аз съм баш кликър, питай ако има нещо. Линейните са доста добри, но от тиър 8 нагоре, ниските са изкуствено доста кофти, за да покажат че е специализиран клас, а крайцерите са основните и универсални.

    Comment


      #32
      Ами не е точно така Шаран - вчера един Ню Йорк с един залп по мен ми взе 25К живот и Кливланта ми остана на червено... Като приключат тестовете и се имплементират новите неща от тестовете като точноста на линейните всичко ще си дойде на мястото. Но засега и аз съм зарязал линейните - крайцери и есминци карам и ми е приятно. Но ДА - всички мразят SCV-та! Виж ако си американски крайцер пък ако няма самолетоносачи искрено съжаляваш - с тяхното ПВО направо е кеф да сваляш по половин ескадрила на атака, виждал съм как 3 кливланта свалиха всичките атакуващи самолети на два 7 ниво японски самолетоносача! Всичко е въпрос на вкус и стил на игра, в последно време взе много да ми допада да играя с японски крайцери - прилични оръдия, добра маневреност и като сложиш онези гадни 7км торпеда става много приятно...

      Comment


        #33
        На Ню Йорка му е провървяло с ВБРа. По принцип крайцер има много добър шанс да надстреля линеен кораб с фугаси ако държи на 10 километра и маневрира, за да не го целят него. Тъй че с Кливланд 1 в 1 можеш да го стопиш за закуска въпросния Ню Йорк докато на 9-10 ниво пробвай да направиш същото с Балтимор/ Де Мойнс срещу Айова/Монтана - няма да му свалиш дори половината кръв каквото и да правиш. Просто по горните нива линейните много успешно контират крайцерите както е по замисъл, но по ниските нива изкуствено са по-лоши или в най-добрия случай на едно ниво с крайцерите. Направили са го така, защото не искат да стане World of Battlehips както беше по едно време когато линейните стреляха много точно и анихилираха всичко, а и по тяхно виждане отборите трябва да са по 40% крайцери, по 25% линейни и разрушители, 10% кликъри.

        Иначе на теста (пача е в четвъртък) е бъфната точността само до 3км, няма да се усети много. Японските почти на всички тиъри (поне от 6 нагоре) са доста по-резултативни от американските, защото ПВОто не носи кой знае какви награди, а японските имат слабо ПВО, но са доста по-добри срещу други кораби.

        А кликърите е нормално да не ги харесват, малко могат да ги играят и им вгорчават живота ))

        Comment


          #34
          Buff-ват ли secondary-тата?
          правих експерименти от tier-2 до 5 и са супер безмислени - 200 изтрела, 20 попадения за ~3000щети.
          Май са ефективни само за tier-9 и 10 японци.
          War, war never changes..

          Comment


            #35
            Не ги бъфват, а не е и планирано. За тиъра си са ефективни Миказа (тиър 2), Нагато (тиър 7), Изуму и Ямато на 10ките, но заради рейнджа най-вече, не че кой знае колко ще направят, ако палят то стига.

            Comment


              #36
              Sharana написа Виж мнение
              Аз съм баш кликър, питай ако има нещо...
              УжЪЪЪЪс, и на европейския сървър ли им викат така
              Sharana написа Виж мнение
              На Ню Йорка му е провървяло с ВБРа. По принцип крайцер има много добър шанс да надстреля линеен кораб с фугаси ако държи на 10 километра и маневрира, за да не го целят него. Тъй че с Кливланд 1 в 1 можеш да го стопиш за закуска въпросния Ню Йорк докато на 9-10 ниво пробвай да направиш същото с Балтимор/ Де Мойнс срещу Айова/Монтана - няма да му свалиш дори половината кръв каквото и да правиш. Просто по горните нива линейните много успешно контират крайцерите както е по замисъл, но по ниските нива изкуствено са по-лоши или в най-добрия случай на едно ниво с крайцерите. Направили са го така, защото не искат да стане World of Battlehips както беше по едно време когато линейните стреляха много точно и анихилираха всичко, а и по тяхно виждане отборите трябва да са по 40% крайцери, по 25% линейни и разрушители, 10% кликъри.
              Абе и на мен ми се стори, че е малко неправдоподобно едвам - едвам и с голям късмет да се справям с крайцер от същото ниво, но пък какво ли разбирам аз от кораби. Виж за самолети мога да споря до утре...
              P.S. Самолетоносачите 6-то ниво печелят ли добре и без премиум? Да знам дали да си оставям Дзуйхо - то или да го продавам спокойно.

              Comment


                #37
                Японските до тиър 7 доста добре печелят. След нърфа още не се знае, но пак ще е повече от другите кораби.

                Comment


                  #38
                  А американците? Индипендънс ми се струва, че все пак ще е по - добър от Боуг, нищо че на следващия пач ще може да се играе само в стокова конфигурация.

                  Comment


                    #39
                    Сега ги гриндя, много по-трудни са от японците. Да не говорим как от следващия патч е по-зле във всичко японската 7ца. 1/1/1 срещу 2/2/2 - даже няма нужда от комениране, просто губи въздуха, а освен това прави и по-малко демидж. 2/0/2 срещу 3/1/2 още по-зле - пак губи въздуха докато японеца освен това има 1 торпедоносец и пак прави повече щета. 0.4.2 след ~ месеца ще трябва да ги бъфва.

                    Comment


                      #40
                      Sharana написа Виж мнение
                      Не ги бъфват, а не е и планирано. За тиъра си са ефективни Миказа (тиър 2), Нагато (тиър 7), Изуму и Ямато на 10ките, но заради рейнджа най-вече, не че кой знае колко ще направят, ако палят то стига.
                      на Mikasa са с range 2,5км (със skill), познай колко помага с/у tier3 cruisers (st.louis) или каквито и да било destroyers, които имат торпеда с range 7km, с/у които го пуска редовно на нормалния сървър
                      War, war never changes..

                      Comment


                        #41
                        Имаш ли го? Като го играх на Супертеста (а и в сайта със статиските) пише 3км базово, отгоре слагаш скила и не помня дали имаше модула.

                        Comment


                          #42
                          имам го, може и 3км да беше, но докато се приближа до някой, вече съм на 1/2 от кръвта си
                          опитвах се с него да взема close quaters, че нали има 32 вторични оръдия
                          War, war never changes..

                          Comment


                            #43
                            Той е тиър 2 все пак с премиум ММ дето вижда максимум 3ки (Кавачито вижда 6ци). Тези вторични с ~4км обхват срещу Честъри...

                            Comment


                              #44
                              само дето във вражеския отбор има 1 Chester и 1 South Carolina, 3/4 St.louis/Chikuma +2/3 DD.. познай как се гони Chester в такава битка с 18kts
                              а който и да е от другите ти ебава майката 1:1

                              на хартия Mikasa е много як, ама на практика е безмислен
                              War, war never changes..

                              Comment


                                #45
                                Днес с първата игра добре се представих мисля ... Даже много се изкефих - със 1 залп на торпедата заминаха 2 вражески есминеца!!! Досега не бях правил дабъл, но чудеса все още стават
                                Click image for larger version

Name:	Untitled-1.jpg
Views:	1
Size:	422.0 КБ
ID:	548172

                                Comment

                                Working...
                                X