Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of Warships

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Няма обучение на екипаж, а на капитана на кораба - което е еквилентно. Браво StrEagle! Засега максимума ми демидж е около 90К с Омаха, но старото английско корито с което си е много по-добро

    Comment


      #17
      Имам един маловажен проблем с играта. Значи, първо изтеглих WoWS_eu инсталирах, направих регистрация на eu сървъра и поиграх малко, даже стигнах трето ниво (или ранг ?).
      Едва след това видях, че има WoWS_ru И нея изтеглих и инсталирах, но този път направих регистрация със същия имейл адрес на RU сървъра.
      Искам да си прехвърля профила от eu сървър на RU сървъра. Може ли да стане това? Или поне английската версия на играта да я обърна на руски.

      Comment


        #18
        Ей има дни в които хич не върви, особенно когато отбора ти е пълен с кретени!!! Цяла сутрин само епични загуби едва ли не - потопям сам 2-3 кораба и накрая или по точки загубим или "БУУУМ" в погреба и край за мен. Сега обаче с най-слабия ми кораб направих добра игрица и вдигнах ... ъъъ настъроението
        Click image for larger version

Name:	www.jpg
Views:	1
Size:	185.3 КБ
ID:	548050

        Comment


          #19




          War, war never changes..

          Comment


            #20
            Моля да бъда уведомен когато излязат Съветските Машини..
            sigpic

            Comment


              #21
              Devastationbg написа Виж мнение
              Моля да бъда уведомен когато излязат Съветските Машини..
              Октомври, но само есминци.

              Comment


                #22
                Играта е много забавна, не знам обаче до колко се приближава до реалните морски битки.
                И аз да се похваля - 5 от 8 :
                Click image for larger version

Name:	wow.jpg
Views:	1
Size:	97.8 КБ
ID:	548138

                Comment


                  #23
                  jamega написа Виж мнение
                  Играта е много забавна, не знам обаче до колко се приближава до реалните морски битки.
                  И аз да се похваля - 5 от 8 :
                  [ATTACH=CONFIG]28815[/ATTACH]
                  St. Luis... Какво да кажем повече. Ако го оставят на мира, потапя батълшипи едно на едно.

                  Comment


                    #24
                    jamega при толкова попадения е малко странно малкото опит дето ти е дало, освен ако не си играл срещу АИ - тогава съм съгласен. Аз много обичам да лекувам Сеинта с моята Кума - играя като есминец - 2 ветрила торпеда и след това яко зиг-заг за да избягам докато го помпя с задните кули... Почти всеки път се получава заради маневреноста и бързината на Кума-та. Лично аз най-много кеф имам с Финикс, постоянно маневрирам и сипя HP снаряди като невиждал: с него "умирам трудно" и нанасям повече поражения дори сравнено с Омаха-та и Кливлант-а, отделно дето повечето все забравят, че Финикс и Омаха имат торпеда ...

                    Comment


                      #25
                      А бе, така и не можах де се оправя с мерника на тия торпеда. Каква е тактиката при пускането на торпедата? Тая сивата лента за какво е?

                      Comment


                        #26
                        това е предварението, къде трябва да ги пуснеш в сегашния момент, за да уцелят прихванатата цел, ако тя поддържа сегашния курс и скорост
                        War, war never changes..

                        Comment


                          #27
                          Хатори Ханзо написа Виж мнение
                          jamega при толкова попадения е малко странно малкото опит дето ти е дало, освен ако не си играл срещу АИ - тогава съм съгласен.
                          Може би има значение калибъра и скорострелността на оръдията...?

                          Comment


                            #28
                            С една дума казано, пускането на торпедата е на късмет?

                            Comment


                              #29
                              И не и Да - всичко зависи и от теб и от ДРУГИЯ! Например с Изокадзе торпедата ти имат обхват 7 км, а те забелязват от 6.1 км т.е ако искаш да останеш незабелязан трябва да ги пуснеш разликата от 900 м. Аз лично го постигам редовно. С Минеказе при подобрени торпеда имаш 10 км обхват, 5.9км откриване, но си с по-бавни торпеда (-11възела по бавни) а може да си запазиш оригиналните торпеда от 7км и които обаче са много по-бързи и остават малко време за реакция. По принцип "водачите" на линейни кораби са най-честите ти жертви и други есминци. С американски есминец си роден за близък бой с японец - имаш 3 тирпеда на изстрел, оръдията ти са много подвижни и лесно при маневрен бой насоляваш другия. С японеца е гадно заради неимоверно бавните кули, само Изокадзето има сносни оръдия, другите са общо взето трагедия. Но пък имат 3 залпа от 2 торпеда което ти дава голяма гъвкавост при бой понякога. Например какво правиш при маневрен близък бой с друг есминец: 1 залп преди водача, един в водача и 1 след водача на широк спред. Така е почти сигурно че поне 1 торпедо ще го удари, което е почти сигурна смърт за есминеца!
                              Калибъра на Сейнта мисля, че беше 152 или 155 мм- същото като Феникс, Омаха и Кливланд, така че няма разлика. Разликата е срещу кое ниво кораб си стрелял и какви поражения си нанесъл. Например с бронебоен от Сейнта от близко с бронирания пояс на Фусо или само удар ще отчете или 100-200 поражение, с фугасен с суперструктурата може до 2000 поражение да направиш. Така че си зависи, но пак над 100 попадения би трябвало много опит да спечелиш, но пак си зависи от типа мач (дали е срещу ботове или не) както и какви поражения и срещу какъв кораб си бил. Сходно е с WOT.

                              Comment


                                #30
                                Привет!
                                Някой играе ли самолетоносачи или липсват желаещи да бъдат мразени от всички?
                                Пробвах и линейните кораби но нещо не ме впечатляват - очаквах да имат далеч по - разрушително въоръжение...

                                Comment

                                Working...
                                X