Съобщение

Collapse
No announcement yet.

[Форумни игри] Векът на Просвещението - Юбилеен

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    Тук ли трябва да отговоря?

    Comment


      #92
      Да се потвърдя и сам.
      "Далеч съм от мисълта си"

      Comment


        #93
        Закъснях с проверката, но бях зает с прегледа на гвардията На война трябва да сме лъскави

        Comment


          #94
          На линия и чакащ с нетърпение
          По-лесно е да спечелиш битка, отколкото да убедиш глупав човек.

          Comment


            #95
            Тук.
            „Аз, Драгомир, писах.
            Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

            Модератор на раздел "Военна Авиация"

            Comment


              #96
              На линия.
              Kerls, wollt ihr ewig leben?

              Comment


                #97
                Long time no see. Да се появяваш по-често.
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  #98
                  Да се повторя - тук съм и готов. Да живее кайзера!

                  Comment


                    #99
                    За тези които още не знаят:

                    1. Spellbreaker - Прусия
                    2. messire Woland - Пиемонт
                    3. Пилот - Франция
                    4. Сун Дзъ - Полша
                    5. mironikon - Великобритания
                    6. Exiled - Бавария
                    7. Menel - Швеция
                    8. Night Wanderer - Неапол
                    9. DeepBlue - Русия
                    10. lowstef - Нидерландите
                    11. xopxe - Испания
                    12. Vereshagin - Саксония
                    13. Deimos - Османска империя
                    14. hameleona - Австрия

                    Тадаааааааам!

                    Още веднъж повтарям че ако някой иска да го добавя в скайпа да ми пише ЛС.

                    Форумите са направени и отчетите са разпратени. Нежелателно е да споделяте националните си задачи с други играчи, както и напълно безполезно е да ми се оплаквате колко са невъпълними.

                    Ако случайно някой е получил достъп до чужд отдел, моля веднага да съобщи без да отваря файла с отчета (има начин да се разбере).
                    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                    请您死在地狱般的阵痛
                    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                    きさまはしんでくださいませんか
                    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                    Comment


                      Отчетите са разпратени в формата на новия ексел - xlsx. Ако някой предпочита друг формат мога да предожа старият ексел xls или в jpg (картинка, но сами виждате колко е обширен отчета и картинката е доста неудобна за вас, за мен не е проблем)
                      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                      请您死在地狱般的阵痛
                      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                      きさまはしんでくださいませんか
                      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                      Comment


                        Писах и в правилата но да повторя и тук. Не се стремете към победа на ръба - тоест напън да постигнете 3000 точки в края на ход с надеждата че това автоматично ви дава победа. Стремете се към стабилни резултати, защото тъй като не съм се трудил особено над балансирането на задачите е възможно да увелича нужната сума точки до 3500-4000 или да изискам резултата да се поддържа 2-3 хода.
                        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                        请您死在地狱般的阵痛
                        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                        きさまはしんでくださいませんか
                        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                        Comment


                          Аз мисля да правя каквото намеря за добро за държавата пък каквото стане. Задачите ги приемам като доста добра насока, така че някои ще ги гоня, други... може, според зависи. Точки не мисля да броя.

                          Comment


                            Сигурно сте забелязали вече че съм обновил леко таблиците. моля да се съобразявате с новите данни. те не са особенно изменени.

                            Чейнджлог:

                            1. Бях забравил да реролна показателите на монарсите и наследниците, в новите таблици са вече с нови показатели, от това леко се изменя началният баланс но не повече от порядъка на 200-300 ресурс.

                            2. Изменена е таблицата за колониите, и са махнати индексите които вече не съществуват в играта (остатъчен анахронизъм)

                            3. В секцията с армията ще намерите своите пет генерали първо ниво. засега няма какво да ги правите , те са за втори етап.

                            4. На DeepBlue (Русия) му е пратен правилен отчет, предният път бях му пратил някаква недоработена версия.
                            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                            请您死在地狱般的阵痛
                            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                            きさまはしんでくださいませんか
                            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                            Comment


                              Здравейте, ако вече местата са запълнени пишете ме първа резерва за наследяване на празен трон.
                              Sub sole nihil novi est

                              Comment


                                Още не сме почнали, а дисциплината куца. При това напълно неоснователно - инструкциите не се четат, сроковете не се спазват.

                                Трябва да отбележа, че за да върви играта гладко играчите имат следните задължения:
                                - да следят инструкциите които давам
                                - да спазват сроковете които са установени
                                - да посещават секцията на играта и форума поне веднъж дневно.

                                Следователно ето как ще процедирам.

                                1. Ако ходът не съответства на дадените инструкции, ще бъдат обработени само те негови части , които са изрядно предадени.
                                2. Ако ходът не бъде предаден в срок, изчаквам 24 часа и ако и в този срок ходът не постъпи - отчитам като празен ход за държавата + санкция от 50 престиж.

                                Ходовете ще са поне с седмица продължителност, така че никакви оправдания от рода на "не успях защото са ми изключили интернета" или "бях вечерна смяна на работа" за мен са направо обидни. Просто не оставяйте нещата на последен момент. И помнете , че от вашата редовност, зависи не само успехът на вашата държава, но и играта на всички други играчи. Един вид don`t be a selfish pigs
                                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                                请您死在地狱般的阵痛
                                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                                きさまはしんでくださいませんか
                                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                                Comment

                                Working...
                                X