Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шах?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    За пръв път виждам такъв огън в очите на шахматистка



    Това момиче дотук загуби 6 от 6 игри и всички го използваха за боксова круша. Обаче вчера напердаши рейтинг-фаворита и то с черните. Голям кеф

    Ако на някой му се гледа шах, след малко започва осмия рунд: http://livestream.com/chess/tatasteelchess

    Comment


      Неска в Утрехт



      А утре Фанчето играе с Карлсен, какъв бой ще яде не е истина

      Comment




        3/4 от световната шахматна мисъл

        Comment


          Голям купон на техеранския Гран При



          Нашта и тя

          Comment


            Мнооо ме дразни навлизането на политика,традиции,религии и прочие във спорта.На Уимбълдън трябва да се кланят преди турнира на кралицата-ми аз може да съм републиканец,дгеее...Добре че турнира не е бил в Афганистан че с техните традиции нямаше да могат и фигурите да виждат добре...Па ще се иска да присъства и махрам,па няма да може да играе мъж срещу жена...
            Няма как да изгрее слънце,ако преди това не е имало нощ.Голямата депресия ражда най-големия злодей на всички времена-Хитлер.Но ражда и гении като Айнщайн и Чаплин.Примерно без втория нямаше никога да разберем че Живота е също толкова неизбежен,колкото и Смъртта!И все още вярвам че гениите са повече от сатрапите...

            Comment


              Е, няма как. Ако искат да играят в турнирите, трябва да се съобразяват с местните специфики. Друг е въпроса, че в случая нямат голям избор - веригата Гран При е почти задължителна, ако искаш да си шахматистка от висок клас.

              Колкото до политиката, шаха вероятно е най-политизирания спорт на планетата. Само като погледнеш основните съперници за ръководството и ти става ясно - Гари Каспаров и Кирсан Илюмжинов Там какви цигании са, като дойде време за избори, просто не е истина

              Comment


                Фанчето е пристигнала в Лвов, първата партия е в сряда.

                Comment




                  Букмейкърите дават 10% Музичук / 13% равен, но знае ли човек.

                  Comment




                    Старта е днес в 15:00, може да се гледа тук:



                    ПП Сладурани

                    Comment




                      лол

                      Comment




                        И двете са доволни от мача

                        Comment




                          Тия двамата са местни футболисти. Бяха ги викнали вчера на 8-ми март да им правят компания. Фанчето ей такива 0.о очи беше изблещила по едно време

                          Днес почва втората половина на мача. Дотук 3:2 за китайката (1 победа + 4 равни). И двете имат шансове.

                          Comment


                            Селяндура с официалните маратонки кърти
                            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                            Comment


                              Бах, Марчето много натиска.

                              Comment




                                С две думи: щаба на Музичук показа чудесна подготовка, изненадаха Фанчето с дебют и докараха Марчето до +0.85 предимство с +30 минути по часовник. Обаче китайката успя да избяга от подготовката с цената на няколко лоши хода и оттам като я хвана една на една - бой, бой...

                                4:2

                                Comment

                                Working...
                                X