Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Една от най-неприятните ми загуби
    Attached Files
    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

    Comment


      #62
      Гати идиотите дето ги има, Летище,лява база, 5-6 идиота +артилерия отиват да кампят в началото ан полосата...аз с Т-44 отивам към хълма +идиот с Су-100У дето там никаква работя няма, идитоа умира, аз 3+ минути светя 5 от лошите, и си мисля че онези зад мене ще ги разкостят...но нещо не върви работата...поглеждам след битката, тие същите 5-6 идиота по моето светене само 125 щета са нанесли, което аз още тогава го осетих (виждайки че никой не умирга) ама чак пък толкова...хубаво им споделих че стават само за храна на непретенциозен канибал. 3 минути, 5 пусийника, нула резултат. вразите като видяха че никой по тях не стреля просто си ме прегазиха.

      Comment


        #63
        Мислех си,че всичката идиотия дето я има в тая игра съм я виждал но....
        Click image for larger version

Name:	shot_066.jpg
Views:	1
Size:	424.6 КБ
ID:	537231
        На вашето внимание нууб взвод... и не един а два!

        Comment


          #64
          Някой да е играл около полунощ? как се държи сървъра? мен от две последователни битки ме дропна в гаража.

          Comment


            #65
            Не само теб

            Comment


              #66
              Ех защо няма показател за нанесена щета за времето през което танка е бил жив...С М103 направих 4к дмг за 2мин и всички врагове ми скочиха едновременно наведнъж.В края на битката само един ИС7 имаше повече нанесена щета от мен,но беше оцелял.И през цялата битка се правеше на велик и хранеше всички убити от нашия отбор.Та ако можеше да се види,че имам горе-долу 35 дмг на секунда,а той около 1.5,може би щеше да проумее колко е бил тъп с "великата си руска самоходна факла".Аз по принцип винаги стрелям когато се зареди снаряда и един такъв показател ще ми е доста от полза.

              Comment


                #67
                Пффф
                Click image for larger version

Name:	shot_011.jpg
Views:	1
Size:	253.4 КБ
ID:	537248

                Comment


                  #68
                  Добре дошъл в отбора . След още няколко, такива се свиква. Лошото е, когато ти стане навик.

                  Comment


                    #69
                    Толкова изнервяща битка отдавна не бях играл.
                    Redshire

                    Двамата късметлии с Т7 танковете се закотвиха да кампят, нашия Т29 най-назад на хълма, а КВ-3 дълбоко в градчето около капа.
                    За 7мин си изпразних боекоплекта и бях оставил КВ-3то с още три живи петици.
                    Т29 ками още 5мин
                    След което реши да слезе по най-малоумния начин от хълма и загуби 80% от кръвта си
                    Аз през цялото това време си квича над техния кап, чакайки техните кампери да се махнат, за да капна аз.

                    2мин преди края Т29 ангажира КВ-3 и аз реших да капна, само дето другите кампери от нашия отбор си останаха на хълма, над нашата база, треперейки от един ПЗ 3/4.
                    Той на свой ред се върна когато бях на 80% кап и въпреки, че кашоните ми дадоха 2 снаряда време пак не можах да я взема битката.
                    Attached Files
                    Last edited by Ultramarine; 06-09-2013, 15:50.
                    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                    Comment


                      #70
                      Най-гадното в цялата ситуация е, че можех без проблем да спечеля играта, но свърших снарядите.При това съм взел Снайпер
                      Потенциално можех да налея малко над 4к, но както е видно на картата имаше останал повече от това.
                      Attached Files
                      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                      Comment


                        #71
                        ММ-то днес здраво се ебава с мен... От 18 изиграни игри само САМО 1 победа... днес като седнах на компа с такъв хъс почнах да играя можех и 70 битки да направя днес но ММ-то ме отказа на 18-тата битка.
                        Играех със СУ-100(122мм оръдието) биех по 1500-2000 минимум на битка ама не дебилите просто измираха и нищо не можех да направя жалко че ми се счупи XVM след пача та не можах да видя с какви изроди ме пуска.
                        Явно играта си връща за вчера когато пък имах много малко загуби не помня точно,но от 30 битки може би 4.

                        Comment


                          #72
                          Ne си само ти, аз направих 3 игри с Т25, 2-3 К щета, все загуби...и все някакви подобни...явно това им е били "оправянето на баланса който небеше доуправен при 8.7", водкосмучещи нещастници

                          Comment


                            #73
                            Същата работа и при мен, тъкмо си гледам резултатите в planet WOT. За вчера от 26 битки с 0.02% понижение на процента победи, понижение на средната ефективност с 0.3, но повишение на средното поражение за битка с 0.5.

                            Comment


                              #74
                              Az пък имам повишаване ан ефективноста и падане на победите, върха беше когато за една вечер имах средно 2000 ефективност и само 22% победи...иначе средната щета силно се влияе от това с какво играеш нея вечер, вс епак Т9 машина прави 450-500 на снаряд, което е половината от Т3 за цяла битка. но ефективноста ми да върви нагоре, а победите надоло е прекалено.

                              Comment


                                #75
                                Делях на половина Т-25 със Т34, за да си оборудвам ново закупения Т-54. Сетих се за темата, поради няколко поредни битки с Т34 ката с по 2600-3000 щета на битка, които загубихме.

                                Comment

                                Working...
                                X