Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    vvasman написа Виж мнение
    То руския слон ако не е най-големия слон ....
    Тц.
    Руското джуде е най-голямото джудже на света.
    А руските часовници са най-бързите на света

    Comment


      #47
      20130823_2155_ussr-T-127_03_campania.part1.rar20130823_2155_ussr-T-127_03_campania.part2.rar
      Ne e истина колко неиграемо е станало това, трябва да е чиста битка, да е на подходяща карта, и да има поне още един нормален просто за да имаме някакъв шанс...и то пак трябва да си скъсам задника за да реализираме този шанс, при това се налага да стрелям със злато, в Т3, тих ужас просто, с Т-127 се нагага да стреолям със злато по Т-46 защото ми дава три поредни непробивания, и дори със злато не пробивам веднага Т18. А тоя с Круисер 3 беше гати уникума, при това не беше АФК защото го видях че е стрелял и дори олучил...без да нанесе никава щета.
      А в дргите битки още по-тих ужас, на карелия ме стрелят поне трима, от упор, и не ги виждам, а не е като да е особенно гориста карта, а аз още преди да вида враг на моето направление 7 от нашите са дали фира, което ще рече че тия са се засветкали веднага по централната алея и право пред чуждите оръдия.
      Честно казано не мога да го разбера това, каква му е цялата идея. при това не е като да имам лош ден (кавито се случват), останала стаистик а(без % победи) за деня си стои висока.

      а може това да е прословутото "осиране" направено в 8.6 и което не било съвсем фикснато в 8.7 и което уж ще оправят в 8.8. защото не помня преди чак такива извращения да е имало.

      Comment


        #48
        Ето нещо за "странния ММ"
        Т9 машините са почти идентични, Т8 бих казал, че пак е така, тъй като 50 100 срещу толкова тежко желязо не е много ефективен.
        Обаче 10ките
        Първо, те имат 2 Т10 повече - не е толкова лошо по принцип, преглъща се някак си, обаче двете допълнителни 10ки са два Фоч-а 155
        Да ние имаме много тежки железа отгоре, но е немислимо по такъв начин ММ-то да се опитва да балансира.

        Все пак запретнах ръкави и с грамотните съотборници успяхме да се справим.
        Attached Files
        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

        Comment


          #49
          Е пак си бил от топовите, къде по-забвно е като те пусне в дуното и после гледаш как 4-5 от топовите са с нулева щета...дано го оправят това скоро че си е чист мазохизъм.

          Comment


            #50
            Страшно приятна игра направих преди малко благодарение на единствения друг кадърен играч и в двата отбора.

            Мурованка - всеки си заема някакви позиции, гората оставаме да я пазим аз и едно Е4 и някакви светляци, които много бързо се самоубиха.
            Противника решава да направи ръш, който включва - 268, ИС-7, Е5, ИС-8, КВ-4, ИСУ-152, и един Маус, който поведе нещата.
            Оказа се, че макар голям като размери ръша е страшно нескопосан, за щастие пича с Е4 излезе грамотен играч и не се панира, бях още по-приятно изненадан, като видях, че знае как се фокусира огън.Резултата беше 7 мъртви противника при загуба на 60% живот за мен и 30% за него !
            Поздравихме се взаимно с човека и останах супер удовлетворен от отборната игра.
            Както се вижда обаче в цялата суматоха около нас другите 27 играча са били само статисти (като изключим техния 268)
            Attached Files
            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

            Comment


              #51
              добре сте надрусали щета. и само по 3 нулеви...на мен ми се случват напоследък по 6. Иначе позитива е че ако си с добра машина и подходяща карта могат да се получат епични постижения

              Comment


                #52
                Принуден от ММ-то да играя предимно с премиум със специален ММ, а.к.а. Т-127 вчера издевателствах по пълна програма, 85% победи, само две загуби едната срещу невъзможен противник, втората защото не внимавах, 4 фрага средно, ефективност над 2К за деня (това включва няколо опита да поиграя с по-висок нива).
                Иначе-освен Т-127 (който получава макс +1 нива) всички други задължително в дъното, включая премиумните. А с М48 някакви убер странни изпълнения, само един пропуск за двете битки в които пробвах, и всичко 5 пробити, като едното беше верига, и то при положенеи че след като го видях на къде бие стрелях предимно със злато...ама как иначе при положение че стрелям Т-54 в борда, под прав ъгъл, от 15 метра, и не го пробивам....то не че златото помогна много, явно ми го броеше на минимума на пробиването защото Т-54 в куполат аизобщо не ме осети, в същата битка АМХ-50 челно със злато (топовото оръдие на М48) пак нищо не осети.

                За сметка на това с Т-127 (като изключим споменатите две битки, за едн от които сам съм виновем) си звереех на воля, нищо че ММ се опитваше да се шегува, но аз съм заредил 40 подкалибрени.С него във всяк абитка топов по щета, стандартно ги гледах че към 22К чисто (нормален акаунт) миносеше, и като сложим почти всяка битка по няколко от хранителните консумативи, и по доходност се изрявнява с Т8 премиум WN6 2140, и то при положение че половината битки пробвах (неуспешно почти) да си взема 5-ците с други машини. значи неговото ще да е било още по-високо. Пробвах и локуста, но неговият ММ е "нормален" и ме засилив грешна посока, не че не победихме, аз даже рпечуках една матилда и си гризнах доста от няколко тежки.

                Comment


                  #53
                  Иха, тия водкосмучещите са просто страшни, направили са всичко възможно да окепазят играта, след като последният път направих средно 2000 ефективност за вечерта днеска ми ги пуска особенно подбрани идиоти. задължително 6 нулеви, и задължително отбора се пъне да се гътне, от сорта- аз още не съм видял враг (а не кампя) а резултата е вече 9:0, първият такъв го обърнах, ама нататък с променлив успех, при това нарочно проверих отборите (не съм инсталирал стат. модула та го направих ръчно след битката) от моите съотборници никой с над 1000 битки, от чуждите повечето с 6-8 К. отделно отсрещният отбор добре наситен с мардери и чи-ха-та, та да ме пробият гарантирано
                  Просто са невероятни, руският тъпигьоз, най-големият тъпигьоз. зорлен да си гониш клиентите и да им разваляш кефа. Уникуми.

                  Comment


                    #54
                    С такава сбирщина идиоти не бях играл от много време!
                    Единствено Мишката и Е5 играеха адекватно
                    Attached Files
                    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                    Comment


                      #55
                      Убий всички за да победиш

                      Click image for larger version

Name:	shot_198.jpg
Views:	1
Size:	621.5 КБ
ID:	537205
                      Last edited by krena; 30-08-2013, 20:38.
                      Dosis sola facit venenum!
                      WoT_EU - Krena_BG , WoT_RU - krena, ESL- Epic - Black Sea Unit

                      Comment


                        #56
                        krena написа Виж мнение
                        Това е нищо в сравнение със самолетите. Имал съм игра с 8 унищожени противника, която загубихме.

                        Comment


                          #57
                          Ха при малките танкове е още по-голямо шоу. В първата си битка с Круйзър-3 убих девет и загубихме. Въпреки това ми даде танков ас. Пускал съм скрин на битката във форума.

                          Comment


                            #58
                            Зомби история: нашият отбор е със 7 Т9, чуждият с 4...и падаме аз бях нищо не променящ среден Т8

                            Comment


                              #59
                              Хе хе, ММ-то днеска има нов подход, пуска ме с такива зверове като съотборници че едва хващам фраг

                              П.П. сетих се, сигирно е заради доходноста на Т3/4, и има повече и по-нормални хора.

                              Comment


                                #60
                                Gaden Gogi написа Виж мнение
                                Хе хе, ММ-то днеска има нов подход, пуска ме с такива зверове като съотборници че едва хващам фраг

                                П.П. сетих се, сигирно е заради доходноста на Т3/4, и има повече и по-нормални хора.
                                Ба има ей сега преди 5 минути на Енск тиър 5 битка аз съм със М5А1 викам си тука ще пада сеч да ама не,както съм се запътил към полята за им вляза на скорост и да им избия артито нашия М37 стреля по мен запали ме и ме уби нормално пиша на всички да го репортнат а оня пише "learn to drive noob" и за кво съм нуб за дето съм минал пред него ли(не беше спрял и той се движеше към позиция когато ме гръмна),като го погледнах после не е нуб човека 9000 битки 52% победи не знам за кеф ли ме гръмна за кво?!?

                                Comment

                                Working...
                                X