Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Посиняваш след като треснеш някого поне 2 пъти .Изпробвано! След свършване на отброяването получих един в гъза,обърнах се и го пратих във вечните ловни полета , бан за 1 час ,след 2 игри утрепах още един който прегалопира пред Об.704, само с 1 изстрел и санкции никакви. Май след 2-ри или 3-ти изстрел с поражение по един и същи танк и те праща в гаража.
    Клан [8282] .

    Comment


      Е да му *************************************, може ли ВЗ131 с това оръдие дето стреля само в сряда в Т9 игра да е втори по дмг мама им некадърна в устата да ******
      Всичките в гъз са правени, да им ********** сестрите грозни да им *******
      Светиш, стреляш , декапваш и накрая 21 к назад.......
      Мисирки смотани......
      Click image for larger version

Name:	shot_003.jpg
Views:	1
Size:	663.3 КБ
ID:	539279 Click image for larger version

Name:	shot_004.jpg
Views:	1
Size:	620.9 КБ
ID:	539280

      Comment


        Съчувствия за грата, обаче благословиите ти са на ниво! Ако не възразяваш, това за гъза ще го ползвам...хахахахахахаха
        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

        Comment


          BacillusBulgaricus написа Виж мнение
          Ако не възразяваш, това за гъза ще го ползвам...хахахахахахаха

          много бях подпалил, тъкмо си викам взех му най-сетне мастъра на ВЗ-то, кога гледам аз съм останал сам............
          Днес явно цялата сган е наизлязла.
          Сега пък С Кромуелчето първи по дмг и медал в Т8 битка......... Това просто няма как да стане с нормални играчи.
          С тия четиримата дето ги дупчих ме бяха оставили да се бия сам на пътя, моите олигофрени се бяха изсипали в базата.
          С изключение на ВК-то на другите съм им на 2 изстрела, аре 3 ако съм късметлия...
          Ама те други идиоти, наливаха се един по един.......
          Пак добре ,че поне бихме...
          Click image for larger version

Name:	shot_005.jpg
Views:	1
Size:	665.8 КБ
ID:	539281 Click image for larger version

Name:	shot_006.jpg
Views:	1
Size:	637.7 КБ
ID:	539282
          Last edited by veso_t; 08-03-2014, 11:29.

          Comment


            Прав си. Днес е изпълзяла цялата мозъчна утайка на Европа. Нагледах се на идиотщини. Даже май вече ми е смешно.
            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

            Comment


              Да ме извинявате но моето мнение е , че на запад многоо прост народ има ама многоо !

              Comment


                emkirov написа Виж мнение
                Да ме извинявате но моето мнение е , че на запад многоо прост народ има ама многоо !
                Съгласен! Добре че са "Сиемките", та да отсрамват с простотии бившия източен блок...хахахахах
                http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                Comment


                  emkirov написа Виж мнение
                  Да ме извинявате но моето мнение е , че на запад многоо прост народ има ама многоо !
                  Без извинение, ама на изток простотията е държавна политика. А между изтока и запада какви са , мани мани, не е за разправяне

                  Comment


                    А все добри машинки.....уж
                    Click image for larger version

Name:	shot_007.jpg
Views:	1
Size:	345.7 КБ
ID:	539284

                    Comment


                      firefighter написа Виж мнение
                      А все добри машинки.....уж
                      Те машинките добри,но като те светнат в началото и получиш един армаган от 8/9 тиер арти ко прайш. Пак е наводнила проклетата артилерия,малко я орязаха!
                      Клан [8282] .

                      Comment


                        alfbandi написа Виж мнение
                        ... Пак е наводнила проклетата артилерия,малко я орязаха!
                        +1!
                        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                        Comment


                          alfbandi написа Виж мнение
                          Те машинките добри,но като те светнат в началото и получиш един армаган от 8/9 тиер арти ко прайш. Пак е наводнила проклетата артилерия,малко я орязаха!
                          Е в конкретния случай се вижда,че не е точно така....за 7 нули не е виновно артито,но по принцип +1

                          Comment


                            Човек вече и с любимите си релакс машинки да не смее да излезе, баси. Не ми се мисли ако някой има да гринди от по-скапаните им произведения, какви нерви му трябват.

                            Поражение
                            Pearl River 8.3.2014 г. 20:36:08 ч.
                            StuG III Получено: 1160 23862
                            : Top Gun, mainGun, Mastery Badge: "Ace Tanker"

                            Май не напразно съм я отказал, игрицата.

                            Comment


                              Click image for larger version

Name:	shot_311.jpg
Views:	1
Size:	624.1 КБ
ID:	539317
                              Отмъщението на ММ-а, да те пусне с ТОЛКОВА ТЪПИ играчи че да съм Т3 в Т4 битка...с импотентен так, и пак да съм топ демидж дилър.....айде разбирам събота неделя е пълно с деца, ама това явно е специална подборка от Даун-чета...днеска много старателно ми ги подбира все такива.

                              Comment


                                Не тия на запад са импотентни търсят жребци от изток това са копелета с пари !

                                Comment

                                Working...
                                X