Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Ето още един идиот: http://worldoftanks.eu/community/acc...eFreshRonniLP/ тоя има 1500 битки 43,69% победи и 8 премиум танкове включително и ТОГ!!!
    Пиша тук защото той с Т-150 и едно негово другарче с ПЦ 3/4 и 350 битки съсипаха нервичките на целия отбор.
    Тиър 8 битка на Ел Халъф аз със моя новозакупен и гол като пушка Т25 АТ почвам да кемпя на хълма и така за минута две свалих двама врази както се любувам на пейзажа някакъв Кромуел почна да псува въпросните Т-150 и Пц по едно време почва да сочи на картата към Ц1 бях близо обърнах се и кво да видя дебилите се блъскат от скалата в ъгълчето вместо да помогнат на отбора беше насрещна битка и то от големите кемпения чакаме ние чака и врага а за това време колко псувни се изляха върху тия двамата не е истина псувахме ги репортвахме ги ефект нулев все едно не разбират по едно време се раздвижиха нещата и нас почти всички ни избиха останахме само аз един Т34 и двамата дебили мен вражеското СУ-101 ме изненада и уби секунди преди Т34 да го разстреля,което ми даде възможност да погледам малко дебилчетата а те бедничките най-накрая чуха псувните изригващи от мен и още присъстващите зрители Кромуел и 59-16 и викат представете си "кво да правим" ми кво да правите проспахте цялата битка сега "кво да правим" отидоха да капват ама единственото оцеляоло от другия отбор Т28 прото. им видя сметката набързо битката завърши наравно защото и протото и нашия Т34 не смееха да се покажат.
    ПП:Вижте му статистиката със СП на това животно по-слаба никога не съм виждал!

    Comment


      #32
      bigbeer написа Виж мнение
      Как да се забавлява човек, когато първата битка от седмици му е ето такава ?

      Загуба
      Битка: Мини 25 юли 2013 г. 09:10:58 ч.
      Танк: T18
      Опит: 565 (без премиум)
      кредита: 11*078
      Постижения в битки: Награда Димитриу, Войн, Снайперист, Невъзмутим

      При 7 килнати и 5 напукани да загубим битката си е действително идиотия. Ходи после джиткай танкчета за кеф. Ебааати кефа.
      Като видя такива идиоти в играта които провалят битката им пиша дали знаят какво е НКВД, а след отговора без значение какъв е започвам да стрелям по тях и много бързо ги вкарвам в правия път.
      Пример: преди време игра със СУ 100 и за мое нещастие един бляд с американски среден танк решава да ме ползва като щит и да ми мародерства скалповете. Боклука му неден ме блокира и взех че попаднах кръстосан огън от три страни. Минах на подкалибрени и убих противника, а след това го питах дали знае какво е НКВД , каза ми "ДА" и аз се обърнах и го разстрелях за това че ме блокира и е страхливец и дори го написах за какво го направих. Онзи ми поиска бан, а всички взеха, че му сложиха бан на дебила мръсен.
      Това взе че ми стана редовна практика при руснаците инак нещата не вървят, когато се закучи боя.

      Comment


        #33
        Напоследък ММ-то много ме обича, като резултат половин процент са ми паднали победите. Но друго е тъпото, вчера примено, няколко топ гъна, колобанов, много фарагове много нещо, Средна ефективност за вечерта 1700, победи 45%, хубаво че съм махнал статистическият модул че да не ги гледам от начало какви олигофрени ми пуска. И естествено съм предимно в дуното за да не мога д аобърна играта дори да се напъвам.

        Впрочем- как е възможно КВ да издържи 3 кумулативни от хетцер, в борда, под прав ъгъл, с нула щета,а фугас да му вземе само 15. две минути се занимавах с тоя, и закъснях да опазя базата с има няма 10 секунди.

        Comment


          #34
          Gaden Gogi написа Виж мнение

          Впрочем- как е възможно КВ да издържи 3 кумулативни от хетцер, в борда, под прав ъгъл, с нула щета,а фугас да му вземе само 15. две минути се занимавах с тоя, и закъснях да опазя базата с има няма 10 секунди.
          Имал си късмета да улучваш само гъсеницата.

          Comment


            #35
            Оооо да, демонстрация на руски идиотизъм (отделно в работатат някаквъ владивостокски малоумник ме дразни). след вечер на яко нагибателство и топ гън във всяка втора битка вчера имах епизод две "ММ отвръща на удара". При ефективност над средната, по 1,8 фрага на битка (а повечето битки бяха 1-2 тиъра над мене), при средно за битките 3 пъти повече щета от моите хит поинт.....и все си мисля че подобни напъни трябва поне до 50/50 да докарат.....да ама не, 22 %. Просто не е истина какви олигофрени ми пускаше. Масово битките завършваха с 6-8 дебилчета с нула щета, при това говорим за зомбита с топ танкове, да кажем Квас в Т6 битка....или ситуация в която Тип 59 държи заклещеи зад ъгъла 5 наши, два от които Ис-3....уникуми абсолютни.
            А за рашките и техният дебилизъм просто нямам думи.

            Comment


              #36
              Днес сутринта буквално за час и половина си взех бонусите на всички машини - 14-15 победи със само 2-3 загуби, няколко от които мн добри за мен. Лягам да поспя и след 4 часа сядам отново и ММ повече не ме пусна в топа - минимум 1 тиър над мен - повечето игри максимално на дъното. Направих отново 2-3 игри с най-висок резултат от дъното, но и се изнервих много. Това в продължение на поне 20 игри. Щом накрая си позволих да избутам един хелкат, който седеше зад тежките на алеята на Прохоровка вместо да свети по средата - а аз такива неща не правя, каквито и идиоти да има около мен, можете да си представите...

              Comment


                #37
                "ММ отвръща на удара", аз днеска пробвах но като ми наниза 3 поредни загуби и реших че не си струва да си губя времето...което е тотален дебилизъм от странана разработчиците, сами да си гонят клиентите. при това същото се наблюдава дори с премиум акаунт. т.е или трябва да играеш посредствен (ама къде е кефа от това) или ако нагибателстваш един ден, селд това поне два ММ-то ще се ебава със статистиката ти...което е още по-голем дебилизъм....тъкмо си сравних показателите, практически еднаква ефективност, щета и фрагове, и 3 кратна разлика в победите.
                Много тъпо племе са тези.
                Last edited by Gaden Gogi; 22-08-2013, 10:27.

                Comment


                  #38
                  Аз това в танковете не мога да го забележа, защото там съм прекалено малко над средното ниво за да се забележи наказателния ММ. Но в самолетите вчера този наказателен мач мейкинг беше прекалено очевиден. Излезе един спешъл, с който първите 100 по брой свалени самолети за 24 часа получават във WOT акаунта 300 злато и 300 токена във WOWP акаунта, до петък, а през почивните дни още една такава класация с награда от 400 злато и токена респективно. Та понеже съм си забелязал пик в ефективността в тиер 4, и 5, започнах само с най-успешните ми самолети да играя. 10-15 игри всичко си беше както предните дни, случайно разпределение на отбори и тиери. Но след това, след като през тези битки получавах "ас" на всяка втора игра, в тези в които не пулучавах "Ас", свалях по 4 самолета и след две битки с по 7 и 8 свалени противника, като ме почна, поне 20-25 игри само в дъното. А след като въпреки че бях в дъното правех средно по три свалени на битка, започна не само да ме пуска в дъното но и в отбори само с хора, които не са се научили да стрелят, срещу отбори от сравнително добри пилоти, при което повечето време избягвам атаки, вместо да правя победи. Най-фрапиращото беше, когато започна да ме пуска в отбори с по един самолет по-малко, или в отбори с преобладаващ брой самолети нисък тиер срещу отбори с поне два самолета тиер 6 в повече от нашия. Така че нека си приказват някой, че нямало наказателен мач мейкинг. С вчерашните изпълнения, първо си вдигнах процента победи с един и половина, а след това го свалих с един процент, заради наказателния ММ. Надявам се все пак да съм влязъл в първата стотица, че иначе се губи смисъла от занимавката.

                  Comment


                    #39
                    На мен наказателният ММ ми направи впчеталение з апърви път когато пуснаха СП (там който пач бееш) толкова му се кефеф на този танк че само с него игра, до битка номер 200 бях натряскал 60+% (не помня колко точно) победи, с най голяма серия от последователни попадения - 72, 90+% точност... и тогава като почна една серия, ужас и безумие...и за нула врем ми падна на 52%.
                    Най-големият дебилизъм е че това не се влияе от наличието или отсъствието на премиум акаунт или танк., нарочно наскоро играх два дни само с премиуми (и танк и акаунт) и пак си ме пускапе не само с идиоти но и предимно в Т10 битки. Което предвид че премиум Т8 тежък струва колкото нормална игра ми се струва много нагло, дори за руснаци. И нер само нагло но и тъпо, защото ако не мога да си играя с удоволствие всеки ден, то няма смисъл да си купувам премиум акаунт, понеже няма да мога да го използвам.
                    Решение на проблема с пускането в дъното е да се играе само Т10, но досегашното ми впечатление е че с някой малки изключение битките там са твърде мудни и пасивни, което на мене определено неми харесва защото е скучно. Т8 е къде по интересен и динамичен...а най-динамични са Т3 битките, след тях Т6..... иначе както те сами казват "хотели сделать лучше а получилось как всегда"

                    Comment


                      #40
                      Вчера два пъти вземам медал ВОЙН, като първият път с Т 34 - американос DARK KNIGHT, а втория път с Т 49 , като втория път бях във взвод и битката я завърших със 7 фрага , ана стелажите в ПТ -то ми останах всичко на всичко 3 изстрела и то подкалибрени.
                      Та за първия "ВОЙН" битката бе от вида "нормален бой" ...уф да се в дневалния на коя карта бях вече немога да се сетя по име.... онази дето име скали а а в единият ъгъл минава ЖП линия... та тръгвам напред и на ляво за да мога по лесно да си крия шасито. На местото на въпросната карта където се слага базата при срещен бой стана една касапница ... чак лошо ми стана, че съм с Т 34 защото колкото яко удря оръдието толкова е по слабо повратлив. Та прочистих всичко пред мен и там събрах 4 фрага. По едно време виждам как една гадна лора 9 ниво дето ме стреля взе да бяга и аз спрях и и пляснах един снаряд и хоп записах 5 ти скалп, в същият момент виждам пред мен вляво един тип 58 и се примолих на един бляд да ми го оствави зада си взема ВОЙНА. Речено сторе оставими го блядката направих 6 скалпа. Блядката с ИС 3 пък застана на захват и взе да кибичи та аз реших съответно да му върна жеста и да му помогна да направи "Захватчик" . В същия този момент в близо до мен изскочи едно Т 32 и се запукахме с него. Първи мой рекушет; гада се дръпна на зад и аз докато презареждам ми има отзаде и встрани и ми скъса веригата от ма се почна една не е за говорене; успях да му вкарам още един но нали стреля по бързо от мен ме запука като ако не са вериго то ще ме пробие или обратно. Аз започнах да бера душа и да искам помощ а онзи гаден ИС 3 с блядката си седи и кампи без дори да гръмне а само чака да му го накъртя и да прибере фрага. Стана така че ме убиха и малко след това убиха и бляда с ИС 3 дето ми остави да си взема Война и за капак заради този дебил изгубихме битката. Та накратко убеден съм вече че руските келеши достатъчно се побълкаха за въпросните 300 000 сребро че ще те оставят да пуктеш само да си вземат фрагчето или да не си развалят статистиката.
                      П.П. Статистиката за мен вече не е показател за това дали играча е добър като войн.

                      Comment


                        #41
                        Леквил, насрещна битка, половината отбот отива д акампи в долината...но не това е причината за очи-понички, аз от града, рпез езерото зървам М5 да пъпли по крайбрежният път, бум, попадения, РИКОШЕТ...а аз го стрелям с Т34

                        Comment


                          #42
                          Вчера както съм претрепал едно КВ-1С с Хетцера и ми се зарежда комулативен, до него едно Т-28 точно със задника към мен го стрелям и ми дава рикушет, 28 ме преби, бях на 10% и видях следата от снаряда точно в центъра на задницата, някой ще ми каже ли зашо няма пробитие ???

                          Comment


                            #43
                            vvasman написа Виж мнение
                            Вчера както съм претрепал едно КВ-1С с Хетцера и ми се зарежда комулативен, до него едно Т-28 точно със задника към мен го стрелям и ми дава рикушет, 28 ме преби, бях на 10% и видях следата от снаряда точно в центъра на задницата, някой ще ми каже ли зашо няма пробитие ???
                            Ами нали знаеш, руската броня е магическа!
                            На мен ми се е случвало с Тигър с дългия 88мм да не пробия задника на КВ-1?!?

                            Comment


                              #44
                              То руския слон ако не е най-големия слон ....

                              Comment


                                #45
                                ХАХА
                                вчера - Е-100 със злато - 334 мм penetration, рикошет от АМХ 12t отзад от 20 м.

                                Comment

                                Working...
                                X