Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Т32 не съм го играл, сега съм на т-29, но ми е мерак да го изкарам.

    Comment


      #17
      много приятна машинка, маневреност почти като на среден. Аз много си го харесвам, а със златеникави снаряди се избягва калпавото оръдие, преди въвеждането им беше доста неприятен момент. понеже ми е страшно приятна машина съм си оставил най-добрият тежък екипаж на него, за М103 продължи друг.

      Comment


        #18
        Click image for larger version

Name:	shot_057.jpg
Views:	1
Size:	711.0 КБ
ID:	536825

        Много приятна загуба !!! Иначе машината е много добра , поне за мен , слаба броня но с бинокъл от втора линия може да разплаква и 8 тиер.
        Този, който не е готов да отдаде живота си , той не е достоен да го притежава.

        Comment


          #19
          мдаам супер е пробвах го на теста и ми хареса и само чакам някое промо да го купя

          Comment


            #20
            Е това на нищо не прилича. Имам повече опит от най-добрия от победителите ...... и все пак загуба
            Attached Files

            Comment


              #21
              да ама и тинапоследък твърде чето се случва имаш 6 зомбита дето нищо не са правили....напоследък твърде често се случва.

              Comment


                #22
                Click image for larger version

Name:	shot_199.jpg
Views:	1
Size:	607.2 КБ
ID:	536850
                E te това е идиотизъм, аз бях от правилният отбор, ама да победим с 14 /-1 се иска голямо старание, то се и вижда те, половината отбор без щета изобщо...едва сколасах да нанижа демидж преди тия да измрат. гати отвратният ММ.

                Comment


                  #23
                  Хм, сега забелязах, че 6 от нашите са с 0 демидж, а имахме само 1 афк - Валентине АТ - ясно защо загубихме

                  Comment


                    #24
                    Премиум акаунт, премиум танк и пак ме пуска в отбор с олигофрени. само си представете битка в което ягодов тигър и М103 остават без щета, при това са в топа.

                    Comment


                      #25
                      Загуба
                      Битка: Енск 04 август 2013 г. 23:52:52 ч.
                      Танк: СУ-85
                      Опит: 1*068
                      кредита: 66*330
                      Постижения в битки: Войн

                      Повредени противници 8
                      Унищожени противници 7

                      Какво точно са правили съотборниците ми в тази битка не е много ясно. Щети 3,5 пъти повече от втория в битката. Девет души с 0 дмж! Ситуацията е нормална, всичко е осрано.

                      Преобладаващи никове и в двата отбора от типа Detalik.PL_EU, yardenzadnik12, ShakooMakoo,jasiek [-POW] и все в този дух.
                      Last edited by bigbeer; 05-08-2013, 00:18.

                      Comment


                        #26
                        Зомбитата може да са от полза за постигане на добри резултати - не ти взимат поражението.

                        В този случай 8 на брой, но трябва да се отбележи, че оцеляха поне 2-3 мин., което даде шанс на мен и на другите 2-3 грамотни играчи да направим нещо.
                        В тази игра бяха от страхливите зомбита, т.е. стояха и трепереха докато ги стреляха и не отвръщаха, което е идеалния вариант - когато тичат да се самообиват се случва и да уцелят нещо, а и светят прекалено много, което дава шанс на тези, които могат да стрелят да набият щета.
                        Attached Files
                        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                        Comment


                          #27
                          гати идиотизма, цяла вечер всичко с епробва д апробива на мимимума, М48 ми дава рикошети или непробиване от ВСИЧКО, включая Т8 средни, а корпуса на Т32 не мога дори със зладо да го дупна, с Т34 същата песен, даде ми рикошет от перископа на Т29, Ис-2 ме гледаше и ми се смееш как не го пробивам от 20 метра...абе ужас.

                          Comment


                            #28
                            След като умрях, този с ИС-а ми каза, че съм нууб, който трябва да си деинсталира играта и да играе Майкрафт. Аз му каза, че я играя и то доста

                            Click image for larger version

Name:	shot_132.jpg
Views:	1
Size:	430.3 КБ
ID:	536981
                            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                            Comment


                              #29
                              А ако не беше руска игра не само тоя биха баннали ами и целият му клан, ей така дисциплинарно. Но руснаците са аборигени, нямат толкова акъл да загреят....

                              Comment


                                #30
                                Направо съм втрещен от липсата на тактическа мисъл в играчите.
                                Новата карта Перлената река - южната страна или страната откъм моста има огромно тактическо предимство при защитата на десния фланг, а именно тесния проход.Предимството идва обаче, ако останеш откъм базата и не пресичаш моста.Ако минеш моста противника получава предимство над теб, при това явно.
                                От 15 игри на тази карта едва в 1-2 слушат какво им казвам и не пресичат моста, иначе масово се набиват в долината.
                                До сега не съм имал загубена игра, ако останем да пазим и не пресичаме моста!
                                При това масово ме обявяват за нууб, за дето ги съветвам да не пресичат моста.
                                Наскоро пак се паднах от тази страна и както винаги не ме послушаха и измряха - аз и колегата от взвода успяхме да задържим на моста 6-7 танка при положение, че ние бяхме двама, за съжаление средните също се провалиха и ни минаха в гръб.
                                И не говоря за ниски нива танкове, където им е простено това наблюдение е върху Т9-10 битки

                                Все повече се убеждавам, че масата играчи гриндят като роботи за да изкарат високо ниво танк, но в процеса не се научават на нищо и не се опитват дори малко мисъл да вложат и да преценя възможностите поне на своя танк, за другите и цялостна тактическа ситуация да не говорим.
                                Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                                Comment

                                Working...
                                X