Съобщение

Collapse
No announcement yet.

WoT майтапи

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Такава чиста наивност...не ми се вярва чак. Може би някоя стара форумна акула си прави майтап
    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

    Comment


      #62
      Абсолютно ненужно е да се изпада в такива подигравки!
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        #63
        1951 написа Виж мнение
        Абсолютно ненужно е да се изпада в такива подигравки!
        Вариант 1: Това е турботрол, и то доста успешен, като се има че поне 4 човека се връзват да отговорят. Иска ми се да вярвам, че е трол, вярвай ми! Това би бил смешният вариант.
        Вариант 2: Това е абсолютно истинско, ненагласено и искрено изявление. Същият този елен ще се разкарва наляво-надясно с танкчетата си, ще проваля игрите на отбора си, недай боже и някъде ще напише, че е българин. Ако този е на повече от 12, тук не става въпрос за нуубство - тук става въпрос или за тотален мързел да проучиш поне малко условията на това, което правиш, или за малоумщина, или и за двете. Това е жалкият вариант, не смешният. При всички случаи има право да си играе и да пише каквото си иска, а щом има и хора, които му отговарят - евалата, ние сме много милозлив народ.
        Raste @ Elite Epic Fail Clan [EPIC] EU
        Asekato @ Първа българска черноморска дивизия [1-Bul] RU
        ESL BG WoT Master League Admin

        Comment


          #64
          Ако е трол, защо го храним?
          Ако е наивна новобранка, защо се подиграваме?

          Във втория случай не е колегиално да се вади някакъв човек и неговият въпрос от друг български форум и да се коментира тук.
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            #65
            Имах подобен случай преди време.
            Вече не си спомням ника, но имаше един играч, който се включваше на лично и доста учтиво питаше дали може да му се даде регистрацията, за да пробва десятката.
            Оказа се, че не пита само мен, а и други играчи.
            Първия път съвсем нормално му обясних, че няма да стане.След това ми беше писал отново, но ме е нямало и нямах възможност да му отговоря.
            Третия път съобщението беше абсолютно същото, което ме усъмни и му отказах като му напомних, че не ме пита зa пръв път, при което той веднага излезе без да каже нищо...преди това продължаваше да ме убеждава.
            След време явно забравил какво е станало пак се включи със същото заучено съобщение, при което му казах, че е докладван и той отново веднага излезе.
            Това, което Расте е пуснал подозрително прилича на заученето съобщение, което аз получавах.
            Явно си мислят, че подобно на други игри и тук играят лапета и ще е лесно да краднат регистрация, но уви не са познали!
            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

            Comment


              #66
              Ако си вързал акаунта си към телефона, ще го откраднат, но друг път.
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                #67
                1951 написа Виж мнение
                Ако си вързал акаунта си към телефона, ще го откраднат, но друг път.
                Е да, ще си върнеш акаунта, въпросът е какво ще е останало...
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  #68
                  На други игри може да вземат итемите от акаунта и да ги продадат даже за реални пари. Тук най много да направят мръсно на човека като му занулят акаунта. Файда 0, остава сал единия кеф че са направили мръсно някому.

                  Comment


                    #69
                    До колкото си псомням на един от нашия клан се беше случило нещо подобно. Няма да изпадам в подробности с имена, но акаунта беше хакнат или от човек от конкурентен клан или по лични причини и ако не бъркам му бяха разпродали топ танковете. От WG бяха възстановили положението, но след много разправии. Мисля че хакера се размина без наказание, въпреки следите водещи към него.

                    Comment


                      #70
                      Неназован плаж. Стоя си под чадъра и чета художествена литература. Около мен, основно рускоговорящи. Точно до мен две хлапета на 8 - 10 години си ровят в пясъка.
                      По едно време се заслушвам в разговора на русначетата, защото почват да говорят за познати неща.... Премиумни акаунти, ИС-7, Малиновка, Сергей....
                      В един момент едното каза, че баща му бил голяма клечка и затова щял да му уреди да получи Type 59. Другото изрева веднага, че иска и за него, но първото го отряза, като му каза, че е гей (голубой) и не заслужавал. След това изказване, спорът премина в бой на плажа, който бе прекъснат от една здрава рускиня, която раздаде шамари и заплаши хлапето с Type, че ако не се държи добре ще каже на баща му да му спре премиумния акаунт....
                      Та, така...
                      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                      Comment


                        #71
                        Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                        Comment


                          #72
                          Играю на Яге100. В стволе фугас. На меня вылетает вражеский батчат. Стреляю, пробиваю, вылетает максимально возможный урон - 1750. Бату рвет обе гусеницы, он останавливается, но не стреляет. Отползаю от него, жду перезарядки. У него чинятся гусли, но он стоит. Перезаряжаюсь, стреляю, готов. Пишу ему:
                          - А че ты не уехал и не стрелял? Я тебе весь экипаж контузил?
                          Он:
                          - Нет, ты мне игрока шокировал.

                          Това ме разсмя много...
                          Източник: wargag.ru

                          Comment


                            #73
                            War, war never changes..

                            Comment


                              #74
                              Click image for larger version

Name:	KV-1C.jpg
Views:	1
Size:	56.4 КБ
ID:	537267
                              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                              Comment


                                #75
                                Попаднах на нещо интересно. Алексей Матов е издал цял албум с песни на тема World of tanks. Ума го в Youtube, а от този сайт могат да се свалят

                                У нас собрана огромная коллекция каверов в исполнении любительских и профессиональных артистов со всего мира, именно у нас Вы сможете находить как популярные кавер-версии известных хитов, так и уникальные авторские композиции независимых музыкантов
                                http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                                Comment

                                Working...
                                X