Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    О-ни много лошо бие и е почти непробиваема без злато челно за Пантера. Ако обаче започне да се върти около японеца има шанс... то ще мре е ясно, но поне ще налее едно 500-600 поражение.

    Comment


      На мен ми е странна комбинацията броня(тегло)+скорост. Барем да позволят някои танкове да пускат димни завеси!!!

      Comment


        Тази сутрин точно с моята Пантера скочих челно на О-Ни влезнах и въпреки че бронята на корпуса е 175 мм заради наклона рядко влизаха снарядите, куполата е 200 мм така че няма смисъл да се стреля там. От 3-4 изстрела един влизаше отпред, като ме насоли с 2 снаряда обърнах в злато и вече нямаше непробито. Финала беше, че бях на -20 000 сребро +1200 поражение, но оцелях. Лично аз много се кефя на Пантерата въпреки ниското ниво на поражение, но пък скорострелноста е супер.

        Comment


          Чешкият танк тиер 5 е доста неприятна машина.Никаква броня, голям профил, слабо оръдие, което презарежда бавно.Ще споделите ли някоя идея как да се използва по най-ефективния начин, защото виждам доста зор.

          Comment

          Working...
          X