Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    uzi71 написа Виж мнение
    Да попитам - сложих нов 64бит. уйндоус и преинсталирах играта. Сложих и ХVM, обаче изчезнаха пилоните със знамената в базите и линията на кръга за капване/декапване. Не че е кой знае какъв проблем, но ме дразни. Та как да се оправя с това и дали не съм вкл. или изключил нещо дето не трябва в настройките на играта.
    Брагодарности за помощта!
    Oт ХВМ конфиг си настрой мода както ти харесва.Когато стартираш през него,той управлява настройките на играта и не можеш да коригираш от самата игра.Виж дали ползваш последната версия.Мисля,че беше 3.5.0 за пач 8.5.Ако е версия 2.нещо си,няма да съответства на пача и нормално дава грешки.Трябва ти и библиотека Докан.Но щом си го подкарал вероятно я имаш инсталната.

    Comment


      #62
      Точно 3.5.0 е, Докан естествено имам. Ще пробвам през този конфиг да видим какво ще стане.

      Comment


        #63
        Помогнете ми с избора на умение. Мисля братя по оръжие да взема и ми остава още едно умение но не знам какво да е.




        И още един въпрос, на този танк, заслужава ли си да сложа дотиквач вместо камуфлажа или бинокъла. Сега стрелбата му е 7.03 сек , 10 % не са и малко и не са и много, дайте съвет.

        Comment


          #64
          Lyutskanov написа Виж мнение

          Помогнете ми с избора на умение. Мисля братя по оръжие да взема и ми остава още едно умение но не знам какво да е.

          И още един въпрос, на този танк, заслужава ли си да сложа дотиквач вместо камуфлажа или бинокъла. Сега стрелбата му е 7.03 сек , 10 % не са и малко и не са и много, дайте съвет.
          Нещо не мога да схвана. Искаш да вземеш братята като четвърто умение за да го развиваш тепърва или мислиш да рескилнеш? Защото до момента, това което виждам, е пълна боза от напълно безсмислени до неработещи в такава конфигурация умения.

          И още нещо буди недоумение. Принципно стремежа е, модулите да съответстват първо на назначението на танка и после да усилват скиловете и перковете на екипажа. Това което в момента си му наклепал, какво точно усилва?

          Сега като евентуално частично предложение преди да си изясня ситуацията. Индиеца е класически снайпер.Няма скорост и динамика на бърз медиум, нито броня за поддържаща машина от втора линия. Баунсва прилично в челна проекция и с това му се изчерпват достойнствата на бронята. НО!!! Има прекрасна от към точност,пробивност и дмж пушка, чийто единствен недостатък е, че малко бавно фокусира и презарежда. За да използваш в пълна степен предимствата му ти трябва задължително " подобрен прицел" и "дотиквач". Тъй като неговия успех в битката зависи от това, колко ще налее преди да го подсветят, третия модул се колебае между вентилация и мрежа. При малко по темпераментна игра - задължителна вентилация. При по-убрана - мрежа.

          Сега да разгледаме, какво потенциално му трябва, като скилове. Всички горепредложени модули се комбинират със "братя по оръжие". Така че това му е практически първия задължителен скил на всеки един от екипажа.

          Като много чувствителен на попадение танк му е абсолютно необходимо умението "шесто чувство" на командира. За второ умение на целия останал екипаж бих предложил "ремонт" спасяващ те многократно от нежелано излагане под неприятелски огън, при тракване.

          Нататък всичко зависи от стила ти на игра и следващите са дискусионни. Може би индивидуални, може би камуфлаж на всички. Но половината неща които си натракал само крадат от опита и парите за всяка битка.

          Да сложиш на командира "разузнавач", на танк който няма какво да прави на първа линия е меко казано....ммм без коментар.

          Умението повишаващо шанса за поразяване на модули при мерача ти краде от налятия дмж, от там намалява парите и опита ти от всяка битка. При артилерия и руските тежки железарии с многто алфа е разбираемо, но за какъв ....... му е на снайпер ?

          За да оцелее избягвайки неприятелски огън на тази доста мека машина и трябва "оф роуд" , нещо не го виждам при водача.Вместо това, като първо умение има бързо въртене на купола в движение.Това за машина, която стигне ли до маневрен бой с друг медиум или светляк или дори пъргав дестроер е аут от всякъде. Въобще избора ти до момента е малко странен. Би ми било интересно да разбера за причините довели до подобна боза.
          Last edited by bigbeer; 29-04-2013, 21:12.

          Comment


            #65
            @bigbeer Съгласен съм с теб че е боза, затова питам за идея как да го оправя. Беше на Пз4 този екипаж още когато беше снайперистки, а скиловете съм ги избирал (айде няма казвам как да не ви разсмивам ). Видно че е братя по оръжие съм ги изтървал, има ли смисъл тепърва да ги уча или нещо друго да взема което не му е нужно 100 % . Относно че е добър снайпер засега май е само на книга такъв, лично Т 44 по ми харесва за снайпер макар че не го играя така.

            Comment


              #66
              Lyutskanov написа Виж мнение
              @bigbeer Съгласен съм с теб че е боза, затова питам за идея как да го оправя. Беше на Пз4 този екипаж още когато беше снайперистки, а скиловете съм ги избирал (айде няма казвам как да не ви разсмивам ). Видно че е братя по оръжие съм ги изтървал, има ли смисъл тепърва да ги уча или нещо друго да взема което не му е нужно 100 % . Относно че е добър снайпер засега май е само на книга такъв, лично Т 44 по ми харесва за снайпер макар че не го играя така.
              При мен си снайпва страхотно. Една от малкото машини на това ниво с която се радвам ако ме пусне срещу 10-ки.Така от всяко попадение взима максимума. Спасението ти е само едно. Пълно рескилване на всички от екипажа. Посъбери мнения, погледни някое клипче за танка, сподели си стила на игра с него и ще избистрим първите 5 скила за всеки един от екипажа. Защото ако тази машина ще ти остава в гаража е едно, а ако екипажа ще отива на Лео-то съвсем друго.

              Comment


                #67
                Обичам да играя като снайпер, да се заровя като прасе в някоя дупка и да ги чакаля , но с този нещо неми се получава. С новия двигател да ти кажа му намерих нова роля зад тежките на една стъпка , но много ми пречи че не ми е готово 6 чуство и отнасям доста удари така. Ще чакам и други мнения да видим кво ще го правя, благодаря ти за съветите

                Comment


                  #68
                  Bigbeer е страхотен играч, имам наблюдение от приятели в клана му, аз съм в подклана им.Каквото ни каже е вярно, мен ме е срам да кажа че държа бинокъла на ИС-7 ,просто съм калпав играч и се крия в храстите и бинокъла ми върши работа, но без дотиквач няма да стане-слагай го.А братя по оръжие на всички големи играчи е предимство, в руските сървъри като първо умение пишат ремонт, вярно е друго си е за 4 секунди да си оправиш веригата-страхотно усещане е, хубаво е да си имаш три допълнителни умения-можеш да комбинираш

                  Comment


                    #69
                    Lyutskanov написа Виж мнение
                    Обичам да играя като снайпер, да се заровя като прасе в някоя дупка и да ги чакаля , но с този нещо неми се получава. С новия двигател да ти кажа му намерих нова роля зад тежките на една стъпка , но много ми пречи че не ми е готово 6 чуство и отнасям доста удари така. Ще чакам и други мнения да видим кво ще го правя, благодаря ти за съветите
                    С това уточнение - задължително рескилване.

                    Първо умение на всички става "братята"

                    Второ на командира "шесто чувство" всички други - ремонт.

                    Трето умение командира - ремонт , другите - камуфлаж. Като умението си работи и в движение, за разлика от модула.

                    Модули: подобрен прицел + дотиквач + вентилация ( при този стил на игра мрежата е неефективна )

                    Успех.

                    П.П. Рескилването задължително платено.

                    Comment


                      #70
                      Едно въпросче ... ако не използваш дадена машина често, пада ли опита на екипажа му. Имам едно Т18, което много си ми харесва и не мисля да го продавам. Но в доста време играя с него колко да му обера бонуса. Преди бяха почти стигнали до 100% сега ги гледам са 94% и се чудя, аз ли не съм видял добре или падат ако не играеш много с него.
                      [BGTF] BULGARIAN TANK FORCES

                      В гаража:
                      Германия: D.W.2, VK 30.01 H, VK 16.02 Leopard
                      Великобритания: Alektro, Churchill I
                      САЩ: М7, T18, M10 Wolverine, T1 Heavy, Т29, Т32, М103, M18 Hallcat, T28 Prototipe, T30, T110E4
                      Русия: KB-1, KB-1C, KB-2, ИС-3, ИС-8, С-51, ИС-7

                      Comment


                        #71
                        Не, не падат %. Така ти се е сторило.
                        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                        Comment


                          #72
                          НЕ. Умения не падат назад. На база придобит до момента опит са. Нещо се е случило и си забравил.

                          Пример: На моя Т18 имам 276 битки до момента, със 829 убити и 75% победи. Това ми е донесло 100% базово умение на екипажа + 100% "братя по оръжие" + втори скил на 67% . Каквото и да става със играта няма как тези цифри да се върнат назад. Само процента победи може да варира, но шанса е минимален.

                          П.П. Сорка за дублирането Бацилус, пиша бавно, докато играя.

                          Comment


                            #73
                            bigbeer написа Виж мнение
                            С това уточнение - задължително рескилване.

                            Първо умение на всички става "братята"

                            Второ на командира "шесто чувство" всички други - ремонт.

                            Трето умение командира - ремонт , другите - камуфлаж. Като умението си работи и в движение, за разлика от модула.

                            Модули: подобрен прицел + дотиквач + вентилация ( при този стил на игра мрежата е неефективна )

                            Успех.

                            П.П. Рескилването задължително платено.
                            Реших да те послушам , сложих дотиквач и подобрен прицел, и резултата е следния, м/у другото и доста комичен нямаше излизане от тука Влязах да помогна на тигърчето че искаше помощ а този образ на входа/изхода реши и той да се лакоми и пукна безславно.


                            Comment


                              #74
                              Мерси, явно така ми е е сторило. Е моето Т18 е с доста по-слаби показатели 208 битки, 311 фрага и 56% победи.
                              [BGTF] BULGARIAN TANK FORCES

                              В гаража:
                              Германия: D.W.2, VK 30.01 H, VK 16.02 Leopard
                              Великобритания: Alektro, Churchill I
                              САЩ: М7, T18, M10 Wolverine, T1 Heavy, Т29, Т32, М103, M18 Hallcat, T28 Prototipe, T30, T110E4
                              Русия: KB-1, KB-1C, KB-2, ИС-3, ИС-8, С-51, ИС-7

                              Comment


                                #75
                                Поздравления!!! Убеден съм, че ако комбинираш със препоръчаните скилове, минимума е "войн" при подобна битка.

                                Като пример: Модула вентилация дублира ефекта на умението братя по оръжие, и повишава ефекта на другите със 5%.

                                Riosor написа Виж мнение
                                Мерси, явно така ми е е сторило. Е моето Т18 е с доста по-слаби показатели 208 битки, 311 фрага и 56% победи.
                                За екипаж без скилове и танк без модули постижението ти е страхотно.

                                Comment

                                Working...
                                X