Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    don4o написа Виж мнение
    Това не ли значи?
    aхЪ.

    И ни мъ питъйти пак таквизи нища,щот ши НЪ истийът за SPAM

    Comment


      #47
      Някой може ли да ми каже кое да рисърчна първо двигателя или веригите на Лорейна.Което от двете ще подобри повече мобилноста? Ако взема веригите мога да му сложа и модулите веднага.
      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

      Comment


        #48
        Ultramarine написа Виж мнение
        Някой може ли да ми каже кое да рисърчна първо двигателя или веригите на Лорейна.Което от двете ще подобри повече мобилноста? Ако взема веригите мога да му сложа и модулите веднага.
        Веригите те правят чувствително по динамичен.Двигателя повишава леко ускорението,но основно помага срещу запалване.

        Comment


          #49
          Купих ги веригите (съответно сложих вентилация, стабилизатор и прицелване), но нещото си остана невероятно тромаво за задачата която има.Надявам се, че двигателят ще подобри значително нещата, иначе гринда до Батчата ще е изключително неприятен.
          Nobody has three balls but some people have two very good ones!

          Comment


            #50
            Ultramarine написа Виж мнение
            Купих ги веригите (съответно сложих вентилация, стабилизатор и прицелване), но нещото си остана невероятно тромаво за задачата която има.Надявам се, че двигателят ще подобри значително нещата, иначе гринда до Батчата ще е изключително неприятен.
            Лорито е прекрасна машина за наливане на бърз дмж от втора линия,става дори за снайпене.Достатъчно динамичен е,ако се отвори дупка в отбраната за бързо фланкиране или търсене на противникови артита.Не знам,как точно го ползваш до момента,но не опитвай с него да играеш,както със АМХ 12/13. Ако имаш опит със АМХ 50-100,стила на игра е подобен.

            Comment


              #51
              Ultramarine написа Виж мнение
              Някой може ли да ми каже кое да рисърчна първо двигателя или веригите на Лорейна.Което от двете ще подобри повече мобилноста?
              Продажбата му най-добре влияе на мобилноста

              В руския форум препоръчваха да се не се отваря последния мотор само и само да се избута по-бързо, съжалявам, че навремето не послушах тоя съвет.

              Comment


                #52
                Alex2004BG написа Виж мнение
                Продажбата му най-добре влияе на мобилноста

                В руския форум препоръчваха да се не се отваря последния мотор само и само да се избута по-бързо, съжалявам, че навремето не послушах тоя съвет.
                Субективно е.Държа си го в гаража за едното чисто удоволствие.Врътвам по игра с него когато зацикля.Не знам какво,толкова не му харесват.Статса ми с него превъзхожда,този с батчата примерно.Не,че е постижение ,защото над 90% от батчатите ме превъзхождат,но това е друга тема.

                Всъщност истински живот му дава точно последния двигател.Пушката му си е все така страхотна,бронята все така картонена,но последния двигател го движи доста по мазно.

                Comment


                  #53
                  Винаги първо откривам веригите, след това почвам двигателите. Последния двигател на Lorraine-а невероятно отваря играта с него. Все едно ARL44 и да не отключиш последния двигател..

                  Двигателите не само подобряват ускорението напред, но и назад и завиването!!

                  А и докато изкараш 10 ниво ще си направил поне 150 игри с този танк, и през всичките ще си с него.

                  Всичките хора които бързат да вземат следващия танк и се оплакват от предишния точно заради това - че не са го отключили напълно и не са го видяли в най-добрата му светлина.
                  War, war never changes..

                  Comment


                    #54
                    Здравейте. Нов съм като цяло в играта и още не мисля, че много съм се ориентирал в играта. Добутах се до няколко танка от 5-то ниво. Но се чудя дали да им сложа някоя джажда за подобрения. Има ли смисъл или няма се чудя още. И ако има за коя джажда бихте ме посъветвали.
                    В момента съм с StugIII ( с мрежа - само на този танк съм взел някаква подобрение, но това ми остана от Hetzer-a), Chircill I и М10 Wolwerine, в скоро време ще имам и T1 Heavy.
                    [BGTF] BULGARIAN TANK FORCES

                    В гаража:
                    Германия: D.W.2, VK 30.01 H, VK 16.02 Leopard
                    Великобритания: Alektro, Churchill I
                    САЩ: М7, T18, M10 Wolverine, T1 Heavy, Т29, Т32, М103, M18 Hallcat, T28 Prototipe, T30, T110E4
                    Русия: KB-1, KB-1C, KB-2, ИС-3, ИС-8, С-51, ИС-7

                    Comment


                      #55
                      Riosor написа Виж мнение
                      Но се чудя дали да им сложа някоя джажда за подобрения. Има ли смисъл или няма се чудя още.
                      Има огромен смисъл, защото ти дават осезаемо предимство пред някой без модули, а след тиър 6 - 7 просто няма как да играеш без модули. Просто всички ги имат и ако ти не ги ползваш си аутсайдър.

                      Riosor написа Виж мнение
                      И ако има за коя джажда бихте ме посъветвали.
                      В момента съм с StugIII ( с мрежа - само на този танк съм взел някаква подобрение, но това ми остана от Hetzer-a), Chircill I и М10 Wolwerine, в скоро време ще имам и T1 Heavy.
                      StuG III - мрежа, бинокъл и вентилация ако ще висиш по храстите, ако ще играеш агресивно - вентилация, дотиквач и оптика.
                      Churchill I - вентилация и дотиквач. Другото по избор - сандък с инструменти, противоосколъчната броня или пък по-бързо прицелване.
                      M10 Wolverine - мрежа, бинокъл и дотиквач.
                      T1 - вентилация и дотиквач. Третото по желание - сандък с инструменти примерно.
                      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                      Comment


                        #56
                        1951 написа Виж мнение
                        Има огромен смисъл, защото ти дават осезаемо предимство пред някой без модули, а след тиър 6 - 7 просто няма как да играеш без модули. Просто всички ги имат и ако ти не ги ползваш си аутсайдър.
                        Мисля, си и тези тиъра, който имам сега и тях трябва да ги оборудвам. Понеже повече в повече от половината ми битки ми пуска противници от 6 или 7-мо ниво. Което за мен е не много логично.
                        Мерси в най-скоро ще гледам да си оборудвам танкчетата
                        [BGTF] BULGARIAN TANK FORCES

                        В гаража:
                        Германия: D.W.2, VK 30.01 H, VK 16.02 Leopard
                        Великобритания: Alektro, Churchill I
                        САЩ: М7, T18, M10 Wolverine, T1 Heavy, Т29, Т32, М103, M18 Hallcat, T28 Prototipe, T30, T110E4
                        Русия: KB-1, KB-1C, KB-2, ИС-3, ИС-8, С-51, ИС-7

                        Comment


                          #57
                          Имам едно чисто ламерско въпросче. Как точно се разпределя опита, която ще получиш от даде битка. Все си мислих, че се определя в следствие на поражения нанесени срещу противникови фрази. Но явно не е така. И сега като си гледам последната битка нещата стоят малко станно.
                          аз с Wolverine съм нанесъл 1131 щети(4 свалени танка) - 749 опит, един друг пич с StungIII нанесъл 1748 щети(6 свалени танка) - 720 опит.
                          [BGTF] BULGARIAN TANK FORCES

                          В гаража:
                          Германия: D.W.2, VK 30.01 H, VK 16.02 Leopard
                          Великобритания: Alektro, Churchill I
                          САЩ: М7, T18, M10 Wolverine, T1 Heavy, Т29, Т32, М103, M18 Hallcat, T28 Prototipe, T30, T110E4
                          Русия: KB-1, KB-1C, KB-2, ИС-3, ИС-8, С-51, ИС-7

                          Comment


                            #58
                            Riosor написа Виж мнение
                            Имам едно чисто ламерско въпросче. Как точно се разпределя опита, която ще получиш от даде битка. Все си мислих, че се определя в следствие на поражения нанесени срещу противникови фрази. Но явно не е така. И сега като си гледам последната битка нещата стоят малко станно.
                            Чистия налят дмж + разкриване (скаутване) + посочване (дмж налят от съотборници по подсветявана до килването и цел) + точки за капване и декап + бонус за килл + aчийвмънт бонус + + + още няколко по-слабо влияещи променливи.

                            Comment


                              #59
                              Riosor написа Виж мнение
                              Имам едно чисто ламерско въпросче. Как точно се разпределя опита, която ще получиш от даде битка. Все си мислих, че се определя в следствие на поражения нанесени срещу противникови фрази. Но явно не е така. И сега като си гледам последната битка нещата стоят малко станно.
                              Ето с тази таблица най-точно става ясно за какво и колко дават опит и пари:
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment


                                #60
                                Да попитам - сложих нов 64бит. уйндоус и преинсталирах играта. Сложих и ХVM, обаче изчезнаха пилоните със знамената в базите и линията на кръга за капване/декапване. Не че е кой знае какъв проблем, но ме дразни. Та как да се оправя с това и дали не съм вкл. или изключил нещо дето не трябва в настройките на играта.
                                Брагодарности за помощта!

                                Comment

                                Working...
                                X