Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Не може. Като цъкнеш на купола ти излизат съвместимите оръдия.

    Comment


      Вчера и аз си купих СТ 1 . Може ли да сменя купола без да отварям веригите ?

      Comment


        emkirov написа Виж мнение
        Вчера и аз си купих СТ 1 . Може ли да сменя купола без да отварям веригите ?
        Току що пробвах всякакви варианти!За да сложиш купола трябват или вериги или подобрени торсиони!последното оръдие за да го сложиш задължително трябва купола!

        Comment


          За оръдието е ясно . Надявах се поне първо да сложа купола но явно ще мина първо през веригите . Не знам защо са направили тази игра така , че когато си стоков те пуска с възможно най трудните противници ,а към края на танка е по лесно ? Сигурно да ти е гадно !

          Comment


            emkirov написа Виж мнение
            За оръдието е ясно . Надявах се поне първо да сложа купола но явно ще мина първо през веригите . Не знам защо са направили тази игра така , че когато си стоков те пуска с възможно най трудните противници ,а към края на танка е по лесно ? Сигурно да ти е гадно !
            Става по лесно когато развиеш добре екипажа на по две три умения!Това обикновенно става след като поиграеш малко!

            Comment


              emkirov написа Виж мнение
              За оръдието е ясно . Надявах се поне първо да сложа купола но явно ще мина първо през веригите . Не знам защо са направили тази игра така , че когато си стоков те пуска с възможно най трудните противници ,а към края на танка е по лесно ? Сигурно да ти е гадно !
              За стоковите 9-ки са дали опцията - "свободен опит". С малките трупаш, а като вземеш 9-ка, разходваш. Винаги си пазя към 500к свободен за тази цел. Прави играта весела.

              Comment


                И БЛ-9 се справя в Т9. Аз съм му сложил подобрено окачване и след 7-8 дни ще му отворя купула и ще му сложа второто оръдие. И с Ис 8 така го играх, не е болка за умиране

                Comment


                  bigbeer написа Виж мнение
                  За стоковите 9-ки са дали опцията - "свободен опит". С малките трупаш, а като вземеш 9-ка, разходваш. Винаги си пазя към 500к свободен за тази цел. Прави играта весела.
                  500К свободен опит!!??Ако не се лъжа той се получава от 10 000 000 натрупан опит!!!!Браво на теб!!!

                  Comment


                    Аз също избягвам да играя със стоков танк. Първо трупаш свободен опит, купуваш модулите и едва тогава влизаш в битка. Какъв е смисъла да се впуснеш в боя с тромав ИС 8, 1700 точки живот, малко оръдие и недообучен екипаж?

                    Comment


                      don4o написа Виж мнение
                      500К свободен опит!!??Ако не се лъжа той се получава от 10 000 000 натрупан опит!!!!Браво на теб!!!
                      Благодаря, всъщност в момента имам ок 400к, защото отворих японската 6-тица и я направих топова, направо със свободен. Бързах за куеста на ИС-6 и не ми се чакаше. Все още не съм си го възстановил до нормални за мен нива, но работя по въпроса

                      ckok_nogckok написа Виж мнение
                      Аз също избягвам да играя със стоков танк. Първо трупаш свободен опит, купуваш модулите и едва тогава влизаш в битка. Какъв е смисъла да се впуснеш в боя с тромав ИС 8, 1700 точки живот, малко оръдие и недообучен екипаж?
                      Абсолютно съгласен, когато става въпрос за 9-ки. На ниско ниво спокойно се играе и стоков. Там модулите изискват малко опит и бързо се надграждат. Въпрос на 3-4, до десетина игри е, да им се отвори нужния модул. Някои 8-мици също показват огромни разлики като стокови и топови, но повечето стават за игра. Докато при деветките са нужни стотина игри да се оборудват, ако няма резерв от опит. Това е адски много време за изтърпяване.

                      Comment


                        Много погрешно харчих свободния опит първите 7-8 к битки, използвах го за откриване на танкове , а не основно на модулите, което май е правилното.
                        Сега изкарах 5-6 битки със стокова Е75, само оръдието от КТ беше налично... мъка. Само 40к свободен , за кое по-напред...
                        Добре, че ИС6 ми изкара набързо още 600к да купя допълнителни тракове, та открих и купих втория купол и накачулих оборудването, ще видя довечера как ще е.
                        Е75 с топоръдието ли се играе, гледам по-неточно и доста по-бавно от оръдието на КТ? Пък и 63 к опит докато събера...

                        Comment


                          veso_t написа Виж мнение
                          Много погрешно харчих свободния опит първите 7-8 к битки, използвах го за откриване на танкове , а не основно на модулите, което май е правилното.
                          Сега изкарах 5-6 битки със стокова Е75, само оръдието от КТ беше налично... мъка. Само 40к свободен , за кое по-напред...
                          Добре, че ИС6 ми изкара набързо още 600к да купя допълнителни тракове, та открих и купих втория купол и накачулих оборудването, ще видя довечера как ще е.
                          Е75 с топоръдието ли се играе, гледам по-неточно и доста по-бавно от оръдието на КТ? Пък и 63 к опит докато събера...
                          Топ оръдието си е задължително, защото срещу тиър 10 с това на КТ обикновено нищо не правиш. Не е много по-неточно, пробивността е по-висока и щетата е доста стабилна. Въпреки, че на хартия пробивността е една от най-ниските спрямо всички останали тежки деветки, оръдието си е съвсем прилично.
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            feersum написа Виж мнение
                            Топ оръдието си е задължително
                            Мъка ще е явно...
                            От това се и опасявах, след като я купих започнах да обръщам повече внимание и забелязах как на ИС6 редовно ми вземат по 450+... когато не баунсне разбира се

                            Comment


                              Средната щета 490 я дават
                              Грайндът е мъка, но пък после с големия купол и оръдието си цар. Маус и Е-100 носят същото оръдие, между другото.
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                ОК, кое да продам - Черния принц или Т-43? Държа двете, за печелене на кинти и опит, но вече е време да избера кое от тях да разкарам. Принцът ме вбесява със скоростта си, Т-43 - с оръдието си. Все пак, май по-ме кефи играта с Т-43. Въпреки това - питам - някакъв съвет?

                                Comment

                                Working...
                                X