Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Здравейте приятели!Преди време имах КОМЕТ който продадох след като отключих ЦЕНТУРИОН 1.КОМЕТ ми хареса макар и със слабо оръдие.Кажете нещо за ЦЕНТУРИОН1 за да знам да бързам ли да го купувам?

    Comment


      #32
      За мен лично Комет е по-добрият танк.
      Центурионът ми идва тромав, с много точно, но слабо като щета оръдие за тиъра си и слаба броня.
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        #33
        Благодаря приятелю!Стигнах до компромис-Ще го взема но няма да бързам да го развивам.Само първа победа за деня!

        Comment


          #34
          Центуриона е много хубав, ням амаксимална скорост но има ускорени и повратливост, корпусът е слаб но маската е добра, тъй че остава д аис криеш корпуса.
          Оръдието е прекрасно...само дето снарядите са скъпи, но пък знаеш че можеш да дупнеш всичко.
          Ако ти се играе (и си готов да изстрадаш два чърчила и БП) със същото но с повече броян развивай Кернавон, практически същият танк, двойно чело на корпуса, същата повратливост с малко по-ниска макс. скорост.

          Comment


            #35
            Не можах да ги "изстрадам"-втория чърчил го продадох в момент на умопомрачение от играта с него!Така си стои с 17132 сребро!Трябва да се съветвам с психиатър преди да се реша пак да го купя и довърша!

            Comment


              #36
              той се трайва някак...обаче БП в началото ми беше такъв ужас....питката почти свършва...аз още ен съм стигнал то боя..това е особенно гадно на ел калъф, бррр...но накрая нещо му хванах цаката и ми беше убер кеф, разпарях поред къде каквата видех осмица...убер кеф направо.....още помня една битка Т8, нашматках 4,5 К щета, събрах очите дори ан моите съотборници
              Може би трябва да напиша пост в "британски машини" за него.....но си е страдание, и иска особенна настроийка за да му се насладиш

              Comment


                #37
                Може би -бутилка водка?

                Comment


                  #38
                  don4o написа Виж мнение
                  Може би -бутилка водка?
                  Минимум... и поне две кисели краставички
                  "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                  Comment


                    #39
                    Купих ЦЕНТУРИОНА!Кажете какво да му сложа-маскировка ли вентилация ли или др.?

                    Comment


                      #40
                      don4o написа Виж мнение
                      Купих ЦЕНТУРИОНА!Кажете какво да му сложа-маскировка ли вентилация ли или др.?
                      Честито!

                      Хм... вентилация - задължително.
                      За останалите модули - при мен сложих дотиквач, но той така и така си зарежда сравнително бързо, та се чудя дали съм постъпил правилно.
                      Третият ми слот е свободен още - мисля си евентуално за стабилизатор, но с този танк в движение не стрелям много, та се чудя още.
                      Мисля, че Bigbeer имаше такъв танк...
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        #41
                        вентилатор, стабилизатор и мокър аморак

                        вентилаторът няма нужда от обяснение
                        аморакът- много крехко нещо баш зад много тънка броня....гръмвали с ами по по 2 пъти на битка.
                        стабилизаторъ- не е толкова за стрелба от движение а за да стои свит мерника докато се движиш, посел прицелва по-бързо отколкото с оптиката за бързо целене.
                        Last edited by Gaden Gogi; 15-04-2013, 17:05.

                        Comment


                          #42
                          feersum написа Виж мнение
                          Честито!

                          Хм... вентилация - задължително.
                          За останалите модули - при мен сложих дотиквач, но той така и така си зарежда сравнително бързо, та се чудя дали съм постъпил правилно.
                          Третият ми слот е свободен още - мисля си евентуално за стабилизатор, но с този танк в движение не стрелям много, та се чудя още.
                          Мисля, че Bigbeer имаше такъв танк...
                          Подчертано снайперска машина.Намираш си из картата няколко дупки,хлътваш в едната и прострелваш всичко наоколо,добре маскиран.Ако те надушат,бързо притичваш до следващата.

                          За целта: камуфлажна мрежа+ скил на екипажа; вентилация+скил на екипажа и дотиквач+ шесто чувство.Ако се наложи да играеш на предварително известна карта може да се замени мрежата със ремонтен комплект за градските или със рогатка,при нужда.

                          Танка е достатъчно здрав,да съпортва хевитата в атака от втора линия и достатъчно бърз да куцука зад медиумите.За ловец на скаути или бързо фланкиране е тромав.Във близък,маневрен бой играе жертва,освен срещу руските или немски хевита.Тях успява да обиколи,преди да обърнат купола.Руснаците са най-сладки,едни,такива мекички.Само ги обикаляш и боц,боц...малко но от сърце.

                          Comment


                            #43
                            На ваша отговорност му сложих-мрежа,вентилатор и дотъпквач!А да попитам -реда на слагане от значение ли е?

                            Comment


                              #44
                              don4o написа Виж мнение
                              На ваша отговорност му сложих-мрежа,вентилатор и дотъпквач!А да попитам -реда на слагане от значение ли е?

                              Comment


                                #45
                                Това не ли значи?

                                Comment

                                Working...
                                X