Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Реших най после да почна да развивам американците!Стигнах до М7.Аз ли не го играя правилно или е нещо друго?От сутринта не мога да взема победа!Всичко що мърда ме бие като шкембе у стена!Моля за препоръки как да го играя този изрод-нападателно ли или как?

    Comment


      #17
      don4o написа Виж мнение
      Реших най после да почна да развивам американците!Стигнах до М7.Аз ли не го играя правилно или е нещо друго?От сутринта не мога да взема победа!Всичко що мърда ме бие като шкембе у стена!Моля за препоръки как да го играя този изрод-нападателно ли или как?
      Уцелил си може би най-трудния танк от тоя тиър, но за мен лично е много забавна машина.
      Както си забелязал си на две плюнки живот, но пък си бърз и маневрен - като отключиш двигател и вериги.
      Аз го играя на скорост - слагам QF 6 pounder Mk III оръдието заради убийствената скорострелност и пробивност - и се въртя като гламав между лошите и ги дупча на поразия.
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        #18
        Всичко съм отворил на танка!Ама го играя със 75 мм-пследното.Веднага ще го пробвам с QF 6 pounder Mk III.

        Comment


          #19
          Имай предвид - за стрелба от далечно разстояние никакво го няма.
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            #20
            Предполагам си прав!Че то на този танк има ли оръдие дето го бива на разстояние?

            Comment


              #21
              don4o написа Виж мнение
              Предполагам си прав!Че то на този танк има ли оръдие дето го бива на разстояние?
              Има,но прави пренебрежимо,малко на изстрел.А и бронята му е доста картонена,да рискува статично надстрелване.Затова влизай на скорост,фланкирай смело и ги дупчи във дебелите задници.Най-добре докато се бият с някой друг.Хубаво е и ако ти засветиш противника,всеки "Караул" ти добавя опит и парички.Като цяло се моткай около вашите дебелаци и кълви самотни противници.Раздавай го дразнител,а не демиж дилър.Прилично скоростен е за да прехваща скаутите на противника,или в определен момент на битката да се стрелне към противниковите артита.Като цяло забавна машинка.

              Comment


                #22
                Здравейте приятели!Въпрос към знаещите:по кои цели трябва да стрелям с ОФ-снаряди?

                Comment


                  #23
                  don4o написа Виж мнение
                  Здравейте приятели!Въпрос към знаещите:по кои цели трябва да стрелям с ОФ-снаряди?
                  Ако имаш бързи пръсти и време да презаредиш, принципно по скаути и артилерии, а в някои редки случаи може и по френски танкове, задници и страни на някои разрушители, както и ако се налага да стреляш челно срещу добре брониран висок тиер танк, но последните ситуации принципно трябва да ги избягваш самото попадане в такава ситуация е тактическа грешка. Последната ситуация е когато трябва да резетваш при защита на база.
                  Аз лично почти не ги ползвам. Големите калибри, при които има ефект, презареждат много бавно.

                  Comment


                    #24
                    Angelmr написа Виж мнение
                    Ако имаш бързи пръсти и време да презаредиш, принципно по скаути и артилерии, а в някои редки случаи може и по френски танкове, задници и страни на някои разрушители, както и ако се налага да стреляш челно срещу добре брониран висок тиер танк, но последните ситуации принципно трябва да ги избягваш самото попадане в такава ситуация е тактическа грешка. Последната ситуация е когато трябва да резетваш при защита на база.
                    Аз лично почти не ги ползвам. Големите калибри, при които има ефект, презареждат много бавно.
                    Добре е да се носят между 3 и 5 фугаски в боекомплекта за гореизброените случаи.Действително,в повечето битки не се стига до използването им,но е хубаво да ги имаш,когато се наложи.Само, при Лео 1 е различно,там снаряда е бронебойно-фугасен.

                    Comment


                      #25
                      bigbeer написа Виж мнение
                      Добре е да се носят между 3 и 5 фугаски в боекомплекта за гореизброените случаи.Действително,в повечето битки не се стига до използването им,но е хубаво да ги имаш,когато се наложи.Само, при Лео 1 е различно,там снаряда е бронебойно-фугасен.
                      Ъъ, за не-премиум снарядите на Лео 1 ли става въпрос? Т.е. танкът носи HEAT като стандартни снаряди?
                      Интересно...
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        #26
                        feersum написа Виж мнение
                        Ъъ, за не-премиум снарядите на Лео 1 ли става въпрос? Т.е. танкът носи HEAT като стандартни снаряди?
                        Интересно...
                        Не.
                        APDS е стандартния, а HEAT е "златния"
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          #27
                          Здравейте всички!Като видях празничната оферта си направих следната сметка.Имам отворени следните танкове които ще са с намаление:Пантера 2,Т-44,КВ-4,СУ-101.Като кредити мога да купя само два от тях!Приемам всякакви съвети!Моля коментирайте.Евентуално при добра игра през тези дни може да купя и трети!

                          Comment


                            #28
                            Т5 ще изкарват двойно повече пари от утре така че за дните на промоцията спокойно можеш да направиш сериозни кредити.
                            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                            Comment


                              #29
                              Здравейте!Шантав ден беше днес!Толкова игра и кредити не съм правил никога!Та въпроса ми е :купих Т-44 и се интересувм според вас с кое оръдие се игре най добре?Благодаря предварително!

                              Comment


                                #30
                                С последното 100mm LB-1
                                War, war never changes..

                                Comment

                                Working...
                                X