Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически Въпроси за WoT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Та, ето тук - пояснено какво има, удобно е, но не дава нечестно преимущество.

    Comment


      #62
      Преди и аз ползвах Amway921, сега съм с ПроТанки. Общо взето са еднакви.

      Comment


        #63
        кало написа Виж мнение
        Отскоро ги ползвам, защото позволяват по-добро разбиране на някои неша . Например - брояч на нанесената щета за битка, или брояч колко му остава на този, който те е ударил, да презареди . Не е лошо и това, че на минимапа излиза типа на съответния танк, а за вражеските - остава метка, където са забелязани последно . Има и интересни опции в хангара - с бая повечко и полезна информация. И аз не вярвах в модовете, но оптимизират бая неща, а в битката - правят нещата по-приятни. Но не бих казал, че помагат за ефективността.
        Нанесената щета в битка не я следя, колко му остава на другия да презареди го знам инстинктивно или си го броя на ум, т.е. научил съм се да го усещам, какъв танк е спотнат се налaга сам да разузнавам и обикновенно съм много точен, къде е бил последно гледам да го запомня, въпреки че когато е на съвсем друг фланг обикновенно не съм му обръщал внимание и накрая не съм много наясно къде е.

        Всичкото това нещо, ако го върши мод съзнанието ти може изцяло да се фокусира върху стрелба и придвижване по картата, а това никак не е малко.За това смятам, че в по-дългосрочен план ще повиши ефективността на играча.

        Гледал съм играчи, който са около мен като WN8 как играят с такъв мод и виждам колко им помага, когато го ползват както трябва, съотвтно знам че на мен подобни действия биха ми отнели повече усилия и бих рискувал HP точки, за да постига същия резултат.
        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

        Comment


          #64
          Много помагат тези модове понякога - например при попадение ми казва коя машина е стреляла по мен и със какъв проектил - това много ми подсказва какво да правя занапред и лесно планирам своя ход. Другото например при XVM-а е радиуса на виждане и радиус на индикиране на противника - винаги така лесно се разполагам на позиция чрез която да имам визуален контакт с очаквания неприятел, а не гадая дали ще го засека или не. Това с броенето на времето за презареждане е малко разтегливо понятие - КВ2 с базов екипаж и без оборудване презарежда за около 24 сек., с оборудване, натрениран екипаж си на 20 сек. което си е голяма разлика.

          Comment


            #65
            Хатори Ханзо написа Виж мнение
            Много помагат тези модове понякога - например при попадение ми казва коя машина е стреляла по мен и със какъв проектил - това много ми подсказва какво да правя занапред и лесно планирам своя ход. Другото например при XVM-а е радиуса на виждане и радиус на индикиране на противника - винаги така лесно се разполагам на позиция чрез която да имам визуален контакт с очаквания неприятел, а не гадая дали ще го засека или не. Това с броенето на времето за презареждане е малко разтегливо понятие - КВ2 с базов екипаж и без оборудване презарежда за около 24 сек., с оборудване, натрениран екипаж си на 20 сек. което си е голяма разлика.
            Логиката е друга - не е нужно да знаеш точното време за презареждане до секунда на противника.Аз знам с танка с който съм дали ще презаредя преди него или колко мои снаряда мога да вкарам между неговото презареждане, като последният е компромисен и зависи както казваш от много неща.

            Ако в хода на двубоя преценя, че играча срещу мен е неопитен или не стреля добре, ако е на последен удар преди да умре и аз мога да си позволя загуба на малко кръв - ще рискувам и ще остана за този последен снаряд.Ако преценя, че тоя срещу мен го бива или че кръвта ще ми трябва за друго гледайки как тече битката - изчаквам или го залъгвам.

            Има и нещо друго - знам горе долу колко бързо прицелват различните машини.Обикновенно играчите мърдат със шасито или с купола докато презареждат, но наблжи ли краят на презареждането спират и започват да прицелват - така разбирам, че е време да се изнасям или да пускам моят снаряд, въпреки че не съм прицелил напълно.

            Ако не съм напълно наясно що за животни са и как стрелят им показвам мека част от танка си докато презареждат, за да им дам надежда, че ще ме отнесат лесно и започвам леко да помръдвам, за да ги вида как ме следят.

            Накъде тук бях описал как успешно избягвам снаряди по подобен начин, с танкове като Обект 140 доста добре ми се получава.
            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

            Comment


              #66
              това е ясно. въпросът е, че всъщност модът някакъв вид увереност. ИМХО, след поставянето му, демиджът ми скочи почти двойно.

              Comment

              Working...
              X