Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически Въпроси за WoT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    tconiotconev написа Виж мнение
    Значи аз отдавна не влизам при нежните бойци, евро захарчета, но виж при северните побойници смучещи водка таймера за презареждане работи.
    Питането за таймера е от преди два месеца. Нежните бойци поне четем, преди да пишем.
    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

    Comment


      #32
      Planetwot работи нормално днес.
      These stats and graphs were last updated 2013-11-06 09:32:29

      Comment


        #33
        tconiotconev написа Виж мнение
        Значи аз отдавна не влизам при нежните бойци, евро захарчета, но виж при северните побойници смучещи водка таймера за презареждане работи.
        Това, за нежните бойци, евро захарчета, се надявам да е шега.
        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

        Comment


          #34
          BacillusBulgaricus написа Виж мнение
          Това, за нежните бойци, евро захарчета, се надявам да е шега.
          Според WoT легендите на EU се кампи повече (Което си е така от моите няблюдения)

          Comment


            #35
            ViktorKitov написа Виж мнение
            Според WoT легендите на EU се кампи повече (Което си е така от моите няблюдения)
            Аз не споря, но предпочитам да е написано, както си го направил ти. Далеееч не съм пример и съм средна ръка играч, но само за да се хване пропорцията:
            - Base Capture Points 66,869
            - Base Defense Points 13,076
            Това са цифри от профила ми. Видно е, че не се застоявам много в или край базата Тъй че съм всичко друго, ама не и кампер
            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

            Comment


              #36
              BacillusBulgaricus написа Виж мнение
              Това, за нежните бойци, евро захарчета, се надявам да е шега.
              Разбирасе. Знам че българите в евросърварите налагаме другите яко понеже имаме друг манталитет. Например при рашаните умниците са рядкост, но затова пък са много брутални - гледа да се сбие, а за щетите не мисли. При нас всичко се премисля. Например докато играя с Флюфи танки, като видим че сме попадаме на безмозъчни руски побойници много се кефим но попаднемли на школоти - дебики ги използваме за примамки + базата зада може да накъртим врага.

              Comment


                #37
                Ъъъ... отварям www.worldoftanks.eu и всичко е на испански? О.о

                Обаче пък цените в гифт шопа са в BGN...
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  #38
                  feersum написа Виж мнение
                  Ъъъ... отварям www.worldoftanks.eu и всичко е на испански? О.о

                  Обаче пък цените в гифт шопа са в BGN...
                  Сега ли го видя това? От няколко дни портала те хвърля на произволно избран език - испански, чешки, турски, германски, полски...
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    #39
                    1951 написа Виж мнение
                    Сега ли го видя това? От няколко дни портала те хвърля на произволно избран език - испански, чешки, турски, германски, полски...
                    Ja ja...

                    Comment


                      #40
                      Произволен е първият път, след това си цъкнах на полски (сиемка съм) и от тогава само заглавната ми е на английски останалото на полски. Това всичко на файърфокса, на хрома всичко седи на английски и го ползвам мноооооооооооооооооого внимателно!

                      Comment


                        #41
                        1951 написа Виж мнение
                        Сега ли го видя това? От няколко дни портала те хвърля на произволно избран език - испански, чешки, турски, германски, полски...
                        Не бях отварял портала от седмица-две
                        miaz написа Виж мнение
                        Произволен е първият път, след това си цъкнах на полски (сиемка съм) и от тогава само заглавната ми е на английски останалото на полски. Това всичко на файърфокса, на хрома всичко седи на английски и го ползвам мноооооооооооооооооого внимателно!
                        С хром съм. Снощи беше като езиковата забавачница - отгатнете, деца, какъв език е това
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          #42
                          Днес както си цъках с тигъра изведнъж всичко замръзна показа ми пинг 999 и след малко ме изхвърли от сървъра логнах се пак и като зареди битката си намерих танка унищожен на около 100м от мястото където замръзна.
                          Следващите битки пък започна внезапно,дори и при 75-100мс пинг,да замръзва(като дори част от танка потъва в картата) но след 3-4 секунди се оправя и пак съм 50м напред ако съм бил в движение никога досега не съм имал такъв лаг,днес играя от 8 часа сутринта и до 12 нямаше никакъв проблем.
                          Моя ли комп се е*ава с мен или WG?Досега вследствие на тия замръзвания и скокове се:удавих-2 пъти,убиха ме заради скок в пространството-4 пъти пропуснах сигурни фрагове заради замръзване на прицела-6 пъти.

                          Comment


                            #43
                            falcon_bg написа Виж мнение
                            Днес както си цъках с тигъра изведнъж всичко замръзна показа ми пинг 999 и след малко ме изхвърли от сървъра логнах се пак и като зареди битката си намерих танка унищожен на около 100м от мястото където замръзна.
                            Следващите битки пък започна внезапно,дори и при 75-100мс пинг,да замръзва(като дори част от танка потъва в картата) но след 3-4 секунди се оправя и пак съм 50м напред ако съм бил в движение никога досега не съм имал такъв лаг,днес играя от 8 часа сутринта и до 12 нямаше никакъв проблем.
                            Моя ли комп се е*ава с мен или WG?Досега вследствие на тия замръзвания и скокове се:удавих-2 пъти,убиха ме заради скок в пространството-4 пъти пропуснах сигурни фрагове заради замръзване на прицела-6 пъти.
                            Имаш проблем с интернета!И при мен се получава същото когато сина ми почне да тегли от неговия комп без да предупреди.

                            Comment


                              #44
                              И аз го имам този проблем, май някой ми е хакнал безжичния рутер и се ебава с мен

                              Comment


                                #45
                                vvasman написа Виж мнение
                                И аз го имам този проблем, май някой ми е хакнал безжичния рутер и се ебава с мен
                                speedtest.net
                                проверяваш си скоростта и ако не е тази, за която плащаш - бой по канчето на провайдъра.
                                При мен проработи, макар че проблема беше от счупен рутер, а не от самия доставчик- момчетата дойдоха ( 4 пъти ) , и след като диагностицираха всичко заспа след смяна на рутера.

                                Comment

                                Working...
                                X