Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически Въпроси за WoT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Махнете anti-aliasing, track effects (прахоляка) и foilage & grass & water details - много помага!
    War, war never changes..

    Comment


      #17
      Понеже съм лаик да попитам от къде се вижда колко е това ФПС?

      Comment


        #18
        uzi71 написа Виж мнение
        Понеже съм лаик да попитам от къде се вижда колко е това ФПС?
        на екрана горе в ляво, показва ти фереимовеет и пинга

        Comment


          #19
          Показва,но не им вярвам нещо.При мен ФПС се е заковал на 61 и не мърда.При всичко набузено на мах. Свалям настройките и какво мислите,ми пак 61
          Клан [8282] .

          Comment


            #20
            Може да ти е настроен max fps на 61..
            War, war never changes..

            Comment


              #21
              Vsync ти връзва кадрите на 60-61 макс.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                #22
                Аз да си помоля пак за обособяване на последните мнения в една тема за техническите въпроси свързани с WOT.
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  #23
                  Айде.
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    #24
                    Ухааааа, току-що ми доставиха новото видео!!! Не знам как ще изтрая още 3 часа до кат се прибера!!!!!!!!
                    След дълго ровене, четене, анализи и прочие кандърми, изборът ми спря на Radeon HD 5670 512MB GDDR5. Едва успях да я намеря, при все че изпуснах последната бройка с 1 ГБ, ама пак съм доволен. Мисля, че тази карта е идеалният избор за клетото ми компче, имайки много ниска консумация в интервала от 14 до 61 вата, ниски температури от 30 до 71 градуса и нискошумова...

                    Между другото, едва снощи ми дойде на акъла да сваля резолюцията на 1025х768 и бааамммм 25-39 fps, при което нямаше никакви зацикляния.
                    Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                    Comment


                      #25
                      Здравейте!Сега влизам и изиграх няколко игри.ЗАЩО НЯМА ГОВОР?

                      Comment


                        #26
                        Има говор, аз даже си сложих руското аудио от предния пач и работи

                        Comment


                          #27
                          Да питам ако някой знае , дали са сложили таймер за презареждането , и ако са , откъде се активира? (Да не пиша глупости , но мисля , че го бяха дали като нововъведение от новия пач)
                          Този, който не е готов да отдаде живота си , той не е достоен да го притежава.

                          Comment


                            #28
                            PepeII написа Виж мнение
                            Да питам ако някой знае , дали са сложили таймер за презареждането , и ако са , откъде се активира? (Да не пиша глупости , но мисля , че го бяха дали като нововъведение от новия пач)
                            Не са го сложили.
                            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                            Comment


                              #29
                              Колеги, работи ли ви Planetwot? При мен показва, че нямам битки от снощи.
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                #30
                                Значи аз отдавна не влизам при нежните бойци, евро захарчета, но виж при северните побойници смучещи водка таймера за презареждане работи.

                                Comment

                                Working...
                                X