Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Клюкини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Pz 4, М4 и VK2801 с гаубиците и златните снаряди се считат за ОР. Мисли се по темата.
    Това е добра новина за моя StugIII, доста зачестиха "one-shot" изпълненията от въпросните машини напоследък, даже и от не толкова близко разстояние.
    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

    Comment


      #17
      falcon_bg написа Виж мнение
      Само дано не барнат моя любим и неповторим VK3601 защото със сигурност ще го оплескат,което пък от своя страна със сигурност ще оплеска и моите финанси и ще трябва да търся друг "Кредитоносач"
      Ако го преквалифицират в тежък, според мен ще е само формално. И без това се държи като тежък. Все пак е прародител на Тигъра
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        #18
        Ultramarine написа Виж мнение
        Това е добра новина за моя StugIII, доста зачестиха "one-shot" изпълненията от въпросните машини напоследък, даже и от не толкова близко разстояние.
        Click image for larger version

Name:	shot_088.jpg
Views:	2
Size:	687.8 КБ
ID:	531486
        само потвърждавам написаното...страшно е забавно...но твърде дисбалансиращо...според мен хетцер с това е далеч по опасна машинка

        Comment


          #19
          Да и Хетцера го прави, но не ми е толкова голям проблем, поради няколко причини :
          1.Няма нито кръвта, нито бронята на Т5 медиумите (трябват ми два, максимум 3 хита, за да го сваля)
          2.За да ме удари с един път, трябва да е близо и за разлика от медиумите не е толкова бърз и му е по-трудно да ме изненада и да ме фланкне.
          3. Когато изненадам медиум, той завърта купола и ме изпарява, докато изненадам ли Хетцер, той няма време да се завърти и да ме удари.
          4.Свикнал съм да скачам смело на всички Т5 медиуми, когато сме един срещу един и забравям, че вече нещата са различни, докато Хетцера никога не съм го подценявал така.
          Nobody has three balls but some people have two very good ones!

          Comment


            #20
            Изниква резонен въпрос - ти с какво си в тези ситуации? защото аз имам харесвам много машини Т3-Т5 и когато съм с някоя в долната скала точно хетцерът ми е големият проблем.

            Comment


              #21
              StugIII

              И за да не съм офтопик - Четох, че разработчиците са споменали за нов мод битки - Гаражна битка.
              Щом те убият можеш да влезеш в битката с друг танк от гаража, който е от същия тиър.
              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

              Comment


                #22
                това звучи яко, битките ще с епроточат доста, и може и много фрагове да се направят

                Comment


                  #23
                  Аз пък чух че щели да разделят Stug III на два танка,както направиха с PZ.IV,като му махнат 7,5 cm StuK 42 L/70 оръдието и го сложат на премиум версията.А за гаражните битки май щели да ги пускат през лятото към началото на август.

                  Абе пичове някой знае ли кога ще се появи втората немска средна линия и от къде ще започва та да знам дали да взимам VK3002DB или не?
                  Last edited by falcon_bg; 08-01-2013, 10:09.

                  Comment


                    #24
                    Ето порцията клюки, новини, обяснения и недомлъвки от тази седмица:

                    Вероятно ще има тиър 10 леки танкове

                    Вероятно във връзка с горното са потвърдили, че M41 Walker Bulldog ще се появи някога си

                    СУ-85И, въпреки че е тестват успешно, няма да се появи скоро като премиумна машина за продажба поради неясни причини

                    Ограничението на броя артилерии на битка ще бъде временно и ще бъде премахнато след цялостния ребаланс на артитата

                    АСУ-57 и СУ-100П били интересни машинки, но нямало къде да го нагласят по технологичното дърво на руснаците

                    Дърветата без листа също дават камуфлаж, когато са съборени, но значително по-малко от дърветата с листа

                    Британска "ленд лийз" линия - малък шанс да се появи през 2013 г.

                    Churchill AVRE няма да се появи като британска артилерия

                    T-60-2 ще се появи някой ден

                    Куполът на ИС-3 бил по-малък от реалното и това ще бъде оправено някога

                    Ракетните танкове няма да се появят през 2013 г., както и нощните карти

                    Французите със сигурност ще получат поне още две линии - тежка и средна

                    Коментар на Сергей за "историческите битки" - всички ги искат, но никой няма да ги играе в действителност

                    Графиката ще бъде подобрена през 2013 г.

                    Работело се върху модернизиран ММ

                    Втората френска линия тежки танкове ще има доста дебела броня и ръчно зареждани оръдия

                    Около 20% от играчите са изключили режимът "щурм". И аз съм от тях

                    Ще може играчи, които не са в клан да участват в Клановите войни, но все още се мисли точно как

                    Хвърчащите куполи при взривяване на боекомплекта все още е на ниво избистряне на концепцията

                    Средното количество поражения, които правят артитата ще падне с 15% заради нърфа

                    Екипажите ще получат нови умения през 2013 г.

                    Имало достатъчно германски TD-та за поне пет отделни линии или три ако се ползват само реални машини

                    Имало достатъчно артита за да се направят поне по още една линия за всяка държава, но това най-вероятно нямало да се направи никога

                    Швейцарските Panzer 58 и Panzer 61 влизат във времевата рамка на играта и е възможно да се появят някога

                    Фактът, че британците в момента нямат топ скаут (тиър 5 и нагоре) се коментира така - нямаме намерение да гоним симетрия

                    ИС-4 вероятно пак ще се преработва визуално

                    Въпрос от руски играчи: "Ще има ли Leo 1 120-мм оръдие Rheinmetall ?" Отговор от Сергей: "Защо направо не му сложим електромагнитно оръдие"

                    На различно ниво на разработка се намират общо 10 нови карти

                    По германското дърво може да се появяват бая промени във връзка с вкарването на новата средна линия, която се оказа, че ще съдържа и леки и тежки танкове. Специално в момента се мисли Durchbruchwagen (DW) дали да бъде среден или тежък танк и дали от него да не се тръгва към тежката германска линия.

                    Prototype der Arbeitsgruppe C няма никога да бъде вкаран в играта защото е невъзможен за баланс

                    Геймплея с Лео 1 ще е нещо средно между играта с Т-62 и Батчат

                    Ако и след тоталния ребаланс на артитата (достигането на тиър 10) процента им в играта не падне ще има още нърфове

                    Създаването на димни завеси е обмисляно сериозно, но за сега технически прекалено натоварващо сърварите

                    Комарин и Блатото ще се върнат през 2013 г.

                    Азиатската карта и Тихия бряг ще бъдат свалени в 8,4 и основно реконструирани

                    Прохоровка ще бъде "изгладена" от големия брой неравенства, които получи след преработването си

                    Улиците в Риунберг също ще бъдат позагладени

                    Технологичните дървета трябва да са от тиър 1 до 10. Няма да има полвинчати дървета. Ако една нация не може да събере танкове за пълно дърво ще се обединява с друга или други нации в голямо общо дърво
                    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                    Comment


                      #25
                      Тихия Бряг в момента ми е най-омразната карта. Преди това беше блатото, добре че го махнаха. Драконовата карта повече ми допада, макар че и тя ограничава екшъна до 2-3 тясно ограничени зони. Нямам идея тия карти как минават тест изобщо.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        #26
                        Лично аз харесвам карти - Комарин (Кошмарин) и Блатото.
                        Аз очакване за тяхното връщане ... Колкото повече карти - по-интересни.
                        http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                        Comment


                          #27
                          Аз пък ги харесвам и двете карти Тихия бряг и Азиатската.
                          Неприятни са ми само когато играя тежък танк, но това вече се случва много рядко.
                          Особено се забавлявам когато съм с медиум на Тихия бряг и започне голямото кампене зад камъните и на хълма.Имам подходящ ръш и за двете бази и много често успявам да мина в гръб на всички кампери.
                          А азиатската поради сложния терен дава възможност за интересни маневри с медиумите, но за тежките железа е неприятна.
                          Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                          Comment


                            #28
                            Абе какви ще са тия български танкове, дето ги говори Сергей Буркатовски? Я който може да пише, да пита в темата с въпроси към разработчиците.

                            Comment


                              #29
                              Mitko написа Виж мнение
                              Абе какви ще са тия български танкове, дето ги говори Сергей Буркатовски? Я който може да пише, да пита в темата с въпроси към разработчиците.
                              Само го е споменал.
                              В един форум нищихме тая работа - евентуално ако приемем, че машините, които сме имали на въоръжение около ВСВ и след нея за "наши", плюс машините, които сме произвеждали, може и да докараме някакво дърво с танкове, TD-та, че и артилерия малко
                              Но по-скоро го е казал на пияна глава.

                              Още клюки.
                              Kruta = Storm

                              Last edited by feersum; 14-01-2013, 09:31.
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                #30
                                Моето предложение.
                                1 тиър Италианските танкети
                                2 тиър викерс
                                3 тиър шкода (35т)
                                4 тиър прага (38т)
                                5 тиър майбах (пз 4)
                                6 тиър Т-34-85
                                7 тиър Пантера
                                8 тиър
                                9 тиър т-54
                                10 тиър т-54 ремонтиран в българия

                                Comment

                                Working...
                                X