Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Клуб "Военна история"

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    gollum написа Виж мнение
    В сряда, на 16-ти януари, трябва да е следващата лекция от "новия цикъл", пак от 19:00 на същото място. Ще продължават оттам, докъдето стигнаха предния път, ако правилно съм разбрал идеята. Пускам това като съобщение тук - ако има желаещи да я посетят.
    Всъщност къде точно е тази зала и как се влиза? Преди дядовците на Сцила и Харибда постоянно ни спираха на входа, та накрая си изнамерих стара студентска книжка, за да ги минавам метър...
    "Я знаю, что после смерти на мою могилу нанесут кучу мусора. Но ветер Истории безжалостно развеет ее"
    И. В. Сталин

    Comment


      А, с дядовците вече няма проблеми (е, аз и преди нямах - просто влизах сякаш имам право да вляза и никой не ме спираше). Залата е на първия етаж, в историческото крило, като завиеш в дългия коридор и излезеш на площадката, от която започва стълбището, пада се късия коридор вляво. Там има по няколко стаи от двете страни, стаята е пак вляво, миналия път на врата беше залепен плакат, обявяващ събитието, предполагам, че пак ще е така. имаше и малка тълпица отпред, което също спомагаше да се разпознае.

      Comment


        Нови лекции скоро ще има ли?

        Comment


          Ако някой има интерес към средновековно военно дело (например кръстоносни походи, балкански и близкоизточни конфликти, кумани, монголи и турци в периода XII-XIV в.), предлагам си услугите
          A strong toun Rodez hit is,
          The Castell is strong and fair I wis...


          блог за средновековна балканска история

          Comment

          Working...
          X