Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бонуси, кодове, промоции, оферти и прочие

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Според сайта им това е платформа за допълнения към игри.В нашия случай предлагат връзка с Туйч, записване на игри, браузване докато се играе и т.н., общо взето събират неща който иначе трябва да търсиш и да настройваш из нета на едно място и ти ги продават готови, работещи и синхронизирани с играта.Платфоpмата обаче е безплатна.Според темата във форума трябва един час без прекъсване да си онлайн в играта и платформата, за да се генерира код за златото.
    Аз ще го пробвам и ще пиша за резултата.
    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

    Comment


      Тази далавера изтече отдавна. Не се хабете. Аз си взех 1000 злато от нея.
      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

      Comment


        Бонус код(Bonus code for 1 day premium account):
        2015WGNY

        Comment


          Ima ли мод/пак(или както там се нарича),който в момента на прицелването ти казва дали ще пробиеш на мястото ,в което се целиш или дали ще рикошира?
          Имам няколко няколко екипажа с командир и мерач, които имат умението като се прицелваш да ти казва в какво се мериш , но не знаеш дали ще пробиеш бронята...........

          Comment


            Имаш предвид пърка Eagle eye предполагам?
            Той не ти показва в какво се целиш, а какво вече има повредено на танка който прицелваш.Т.е. ако си мислиш, че това което се показва като модули стои зад бронята която си прицелил си в грешка.

            Иначе имаше модовe, които с цветове показват дебелината на бронята на танка.
            По принцип самият стандартен прицел свети в различен цвят, за да ти покаже шансът да пробиеш - наситено зелен e много висок шанс за пробиване, наситено червен много малък шанс за пробиване, всичко по средата е някакъв процент.
            Тази възможност както и някакъв мод при които командира ти го казва това нещо са страшно неточни - дават някаква обща представа, но по принцип могат да са подвеждащи.
            А и според мен подобен мод е доста вреден за самият играч, тъй като е важно самият ти да знаеш къде да стреляш, модът няма да замени това умение напълно, което значи че винаги ще си една идея по-зле от играчите развиващи това умение.
            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

            Comment


              Господа, търся инвайт-код за регистрация на евро-сервер
              На излёте века взял и ниспроверг
              Злого человека - Добрый человек. Из гранатомёта, шлёп его, козла! Стало быть, добро-то посильнее зла!

              Comment



                1бонус код от razer + 3 инвайт
                трябва да се регистрирате и да гласувате кой ще победи

                Comment


                  kakwo pomaga towa?

                  Comment


                    1 ден premium + 1 cola
                    War, war never changes..

                    Comment


                      След половинчасови опити да се регистрирам в някакъв razor се отказах........

                      Comment


                        Изтегли ли приложението? Без негоо не става.
                        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                        Comment


                          Теглих нещо ,но всеки път след това ми казваше ,че паролата или ника ми е сгрешен......

                          Comment


                            Да попитам от къде ги намирате тия кодове , аз следя редовно официалния сайт на wargaming и няма никакви кодове а гледам други хора си ползват кодове и за премиум танкове
                            Доста често човекът заради когото бихте поели куршум , стои именно зад пистолета .

                            Comment

                            Working...
                            X