Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бонуси, кодове, промоции, оферти и прочие

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    ПФУ напълни се с КВ-1С с 122 милиметровки покрай тая промоция за 70% повече пара,което съсипва играта на моето ВК3601Х.
    Затова намерих революционното решение да си продам Тигъра и да си взема отново удобно намаленото на 450000 КВ-1С което за 20 битки си изби парите и сега печата пачки доволно бързо,планирам да си купя пак и Т-150 та да взема и КВ-3 най-после.

    Едит:Явно не само аз съм на лов за пари вижте на какво попаднах току що:
    Last edited by falcon_bg; 20-01-2013, 19:27.

    Comment


      #62
      Този уикенд:

      х3 - опит за първа победа, 15 000 сребро за Invader, PzKpfw VI Tiger (H), PzKpfw III, M4 Sherman , M3 Lee, Matilda и Crusader са с 50% намаление и 70% повишени доходи.
      Освен това - 50% намаление за консумативите (!) и 50% намаление за драскане по танка.

      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        #63
        Купих си тигър. Но няма да го карам докато не отворя последното оръдие със свободен опит.

        Comment


          #64
          Angelmr написа Виж мнение
          Купих си тигър. Но няма да го карам докато не отворя последното оръдие със свободен опит.
          Тигъра за разлика от оригинала, не е най силният в нивото си.При мен чак като пуснах братя по оръжие, стана огромно удоволствие да играя с него.сега с промоцията е на огромен плюс дори и с нисък фпс.Успех

          Comment


            #65
            staloun написа Виж мнение
            Тигъра за разлика от оригинала, не е най силният в нивото си.При мен чак като пуснах братя по оръжие, стана огромно удоволствие да играя с него.сега с промоцията е на огромен плюс дори и с нисък фпс.Успех
            След като нямах проблеми с Т25-2 с неговите къде по-слаби броня, оръдие, издържливост и динамика в същия тиер, мисля че тигъра ще ми хареса.

            Comment


              #66
              Angelmr написа Виж мнение
              След като нямах проблеми с Т25-2 с неговите къде по-слаби броня, оръдие, издържливост и динамика в същия тиер, мисля че тигъра ще ми хареса.
              Грешка!Ще имаш и то големи. Боезаряда се поврежда от всяко по-сериозно странично попадение,не е особено бърз и маневрен а и с топовото оръдие не се подобрява значително 250 щета и то я пробиеш я не аз затова го продадох още преди да съм отключил Тигър 2 просто не можех да го търпя а и поправката след унищожение излиза минимум 9000 а ако си изстрелял повече снаряди може и 12000 да излезе. Затова ако целта ти е Тигър 2 изгринди някаква част от експито и после ползвай свободно такова.
              !!!ПРОДЪЛЖИТЕЛНАТА ИГРА С ТИГЪР МОЖЕ ТРАЙНО ДА УВРЕДИ ВАШАТА ПСИХИКА ЗАТОВА БЯГАЙТЕ,БЯГАЙТЕ НАДАЛЕЧ!!!

              Comment


                #67
                А играл ли си с Т25/2? На хартия а и на практика не е чак толкова по-бърз от тигъра. Оръдието е ужасно, с броня практически няма, купола се върти все едно го тикат на ръка. Издържливостта му е около половината от тежък танк. Не виждам как тигъра ще е по-слаб от това.

                Comment


                  #68
                  Пък от друга страна,човек с човек не си прилича.С Тигъра бия като трифазен ток,а горното мога да го кажа за Т-32 например .Затова никой не слушаш и си правиш каквото си си наумил.
                  Клан [8282] .

                  Comment


                    #69
                    alfbandi написа Виж мнение
                    горното мога да го кажа за Т-32 например
                    Не можеш. Т32 има най-доброто брониране на Т8 тежък танк. Единствената му слабост е оръдието.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      #70
                      И е прилично маневрен, добрият външен вид е бонус

                      Comment


                        #71
                        Angelmr написа Виж мнение
                        А играл ли си с Т25/2? На хартия а и на практика не е чак толкова по-бърз от тигъра. Оръдието е ужасно, с броня практически няма, купола се върти все едно го тикат на ръка. Издържливостта му е около половината от тежък танк. Не виждам как тигъра ще е по-слаб от това.
                        Не съм но като се замисля alfbandi е прав всичко си зависи от стилът на игра може и да ти хареса пък и щом имаш опит на такъв лош танк ще ти е по-леко да го понесеш.Иии все пак внимавай за фланкъри защото боезаряда има навика да гърми често!

                        Comment


                          #72
                          falcon_bg написа Виж мнение
                          Грешка!Ще имаш и то големи. Боезаряда се поврежда от всяко по-сериозно странично попадение,не е особено бърз и маневрен а и с топовото оръдие не се подобрява значително 250 щета и то я пробиеш я не аз затова го продадох още преди да съм отключил Тигър 2 просто не можех да го търпя а и поправката след унищожение излиза минимум 9000 а ако си изстрелял повече снаряди може и 12000 да излезе. Затова ако целта ти е Тигър 2 изгринди някаква част от експито и после ползвай свободно такова.
                          !!!ПРОДЪЛЖИТЕЛНАТА ИГРА С ТИГЪР МОЖЕ ТРАЙНО ДА УВРЕДИ ВАШАТА ПСИХИКА ЗАТОВА БЯГАЙТЕ,БЯГАЙТЕ НАДАЛЕЧ!!!
                          Не си прав. Явно Тигъра и КТ не са за теб.
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            #73
                            falcon_bg написа Виж мнение
                            !!!ПРОДЪЛЖИТЕЛНАТА ИГРА С ТИГЪР МОЖЕ ТРАЙНО ДА УВРЕДИ ВАШАТА ПСИХИКА ЗАТОВА БЯГАЙТЕ,БЯГАЙТЕ НАДАЛЕЧ!!!
                            Всичко си е до стил на игра, но думите за Тигърчето са прекалено силно.
                            Лично при мен танкът е юбер ефективен. Към 45% оцеляемост, 80% точност, 57% победи.... Имам значка "Ас" разбира се!
                            Оръдието е просто прекрасно - точност, пробивност и скорострелност! Да, алфата можеше и да е повече, но толкова. Да, ремонтът му е скъп, но снарядите са без пари за тиър 7. Народът не го обича, защото бронята е малко афиф, но пък животът е много. Просто танкът не е за близък бой. Той е снайперът от втория ред. Подвижността му е супер, да не забравяме и това.
                            Честно казано на мен нещо не ми пасна. Не е проблема в танка, просто не ми дава голямо удоволствие от играта. И пак казвам, самият танк е супер, стига да се ползва правилно.
                            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                            Comment


                              #74
                              1951 написа Виж мнение
                              Всичко си е до стил на игра, но думите за Тигърчето са прекалено силно.
                              Лично при мен танкът е юбер ефективен. Към 45% оцеляемост, 80% точност, 57% победи.... Имам значка "Ас" разбира се!
                              Оръдието е просто прекрасно - точност, пробивност и скорострелност! Да, алфата можеше и да е повече, но толкова. Да, ремонтът му е скъп, но снарядите са без пари за тиър 7. Народът не го обича, защото бронята е малко афиф, но пък животът е много. Просто танкът не е за близък бой. Той е снайперът от втория ред. Подвижността му е супер, да не забравяме и това.
                              Честно казано на мен нещо не ми пасна. Не е проблема в танка, просто не ми дава голямо удоволствие от играта. И пак казвам, самият танк е супер, стига да се ползва правилно.
                              Знам че е за снайпване играл съм и други подобни танкове,но единственото което ме дразни изключително много е ниската издръжливост на боезаряда не е нормално на тоя тиър Т29 да ти взриви боезаряда със страничен изстрел от 400 метра а за по висок тиър танкове да не говорим питал съм дали с мокър боезаряд ще стане по-добре но ми казват че е едно и също,заради големината е лесен да се уцели и повреди и тва си е. Иначе си е добър танк за играчи от типa "silent hunter" но аз предпочитам бой на средни и малки разстояния.

                              Comment


                                #75
                                За десетината битки които изиграх вчера, дори веднъж не ми поразиха боекомплекта. Докато с американските Т34 и М103, които в момента са ми най-интензивните танкове, почти всяка игра го поразяват, понякога дори по два пъти. Все още го карам стоков само купола отворих със свободен опит и ползвам късото 88мм с подкалибрени снаряди. Заради промоцията със дохода рядко съм бил на повече от 10 000 вътре при загуба. За сега ми изглежда тромав заради слабия двигател, неъпгрейдваните вериги и 75% екипаж. Предполагам че като вдигна екипажа и танка стане елитен, нещата доста ще се променят.

                                Comment

                                Working...
                                X