Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бонуси, кодове, промоции, оферти и прочие

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Аз ще го пазя. Казват, че няма да има друга възможност да се сдобием с тая машина. Пък ще видим колко е лоша.
    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

    Comment


      #32
      tconiotconev написа Виж мнение
      До колкото си спомням се слага на лявата скула на купола
      Моля някой да потвърди. Не ми се дават още 60 злато за смяна на флага.. xD
      И кое ляво, ляво на танка или ляво на гледащия с/у танка?
      War, war never changes..

      Comment


        #33
        StrEagle написа Виж мнение
        Моля някой да потвърди. Не ми се дават още 60 злато за смяна на флага.. xD
        И кое ляво, ляво на танка или ляво на гледащия с/у танка?
        От лявата страна на танка , ако е т 55 от ляво се да механика, мерача командира

        Comment


          #34
          falcon_bg написа Виж мнение
          И аз чух че ще дават колекционерско тиър 2 Т1Е6 ама като чета колко е лошо по форумите се чудя дали да го продавам или пазя...
          Както казват у наше село, зависи колко си си насмогнал на масрафа, но така като те чета, продавай смело, освен ако много, много не те кефи танка. Или пък нямаш намерение да развиваш американски леки танкове.
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            #35
            StrEagle написа Виж мнение
            Моля някой да потвърди. Не ми се дават още 60 злато за смяна на флага.. xD
            И кое ляво, ляво на танка или ляво на гледащия с/у танка?
            От ляво на танка,от дясно е тактическия номер.
            Клан [8282] .

            Comment


              #36
              Предполагам под ляво имате в предвид ляво за седящите в танка?
              War, war never changes..

              Comment


                #37
                StrEagle написа Виж мнение
                Предполагам под ляво имате в предвид ляво за седящите в танка?
                Точно така.
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  #38
                  1951 написа Виж мнение
                  Както казват у наше село, зависи колко си си насмогнал на масрафа, но така като те чета, продавай смело, освен ако много, много не те кефи танка. Или пък нямаш намерение да развиваш американски леки танкове.
                  Бе като се замисля новата линия американски танкове ме изкефи по време на теста а те до тиър 8 са леки значи може и да го запазя за обучение на екипажите.
                  А иначе от днес започвам зверски гринд с крайни цели ИС и евентуално АРЛ 44. Пожелайте ми успех!

                  Comment


                    #39
                    Имам въпрос леко извън темата, но клонящ към нея. на реплей се вижда това което аз виждам или това което би се видяло при настройките на машината приемник? Питам по повод на последното състезание, понеже ползвам мода за премахване на дървета ( лаптопа ми е слаб и около дървета фпс ми пада до 6 без него). Та въпроса е ако пратя реплей ще се види ли какъв мод ползвам?

                    Comment


                      #40
                      Angelmr написа Виж мнение
                      Имам въпрос леко извън темата, но клонящ към нея. на реплей се вижда това което аз виждам или това което би се видяло при настройките на машината приемник? Питам по повод на последното състезание, понеже ползвам мода за премахване на дървета ( лаптопа ми е слаб и около дървета фпс ми пада до 6 без него). Та въпроса е ако пратя реплей ще се види ли какъв мод ползвам?
                      Не, не би трябвало. Риплеят запазва движението на танковете, стрелба, демидж и т.н., не е видео запис на това, което се вижда на монитора ти.
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        #41
                        Мерси, за съжаление нещо не ми излиза късмета със читава битка.

                        Comment


                          #42
                          SP в момента е ок. 6К злато. Май ще взема един, макар че не ми пасва на стила на игра.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            #43
                            Хич даже не е наред, определено са го рязали без да си признаят, за бронятя мож еи да греша, но от към скорост 100% е скопен, "преди" със същият екипаж и 100 октанов жензин спокойно си вдигаше 30-31 на равен павиран път, преди 2 битки се паднахме в град и пробихме по единият фланф, равно, павирано, 27-29 макс, имам 700+ битки с него и някакси си мисля че мога да осетя дали се държи "нормално"

                            Comment


                              #44
                              Като кажеш "преди" имаш предвид преди физиката. Тя промени динамиката на много танкове.
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                #45
                                Imperial написа Виж мнение
                                Като кажеш "преди" имаш предвид преди физиката. Тя промени динамиката на много танкове.
                                Не "преди физиката" преди да кажем последният пач. физиката не му се отрази негативно, дори напротив,
                                а от последният пач има осещането че танковете се движат значително по-мудно (най силно се осеща на кромуела), ако и километражите да показват предните стойности...а на супер пършинка и километража показва че е по-бавен съ сспоменатите 2-3 километра...което за него е много....преди последният пач с любимият ми екипаж от зверунгели дори успявах да се движа наравно с някой от по-мобилните тежки танкове...

                                Comment

                                Working...
                                X