Съобщение

Collapse
No announcement yet.

War Thunder

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    Интересный клип
    http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

    Comment


      #92
      С новия пач все едно отначало трябва да уча играта. Резултатността ми с танковете се срина почти на минимума. Сигурно е имало сериозен ребаланс на оръдията. Преди с противобетонните 152мм оръдия почти винаги всичко беше на един изстрел, което е и исторически коректния вариант. Сега същия снаряд почти никога не унищожава от първия път и се налага да минавам на експлозивни. По същия начин преди 85мм руско оръдие почти винаги взривяваше от първия истрел средните танкове, докато сега задброневия ефект е силно редуциран. Сега с по-честите игри с редуциран респам, използването на тежки танкове е сериозно стимулирано. Някои от промените ми харесват, но ще трябва доста пренастройване. Лошото е че имам чувството за стимулиране на още по-камперска игра. Дано не съм прав.

      Comment


        #93
        Статия за Българските Военновъздушни Сили



        War, war never changes..

        Comment


          #94
          StrEagle написа Виж мнение
          Статия за Българските Военновъздушни Сили



          http://warthunder.com/en/news/907/current/
          Текстът е пародия. Написах им гневен мейл.
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            #95
            Поради втория рожден ден на играта има сериозни намаления и раздават безплатни премиумни самолети.




            Също така показаха част от американските танкове
            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

            Comment


              #96
              1951 написа Виж мнение
              Поради втория рожден ден на играта има сериозни намаления и раздават безплатни премиумни самолети.




              Също така показаха част от американските танкове
              http://warthunder.com/en/news/2588-s...-of-the-usa-en
              Йей! На мен ми се падна да получа LaGG-3-23,точно него исках !

              Comment


                #97
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  #98
                  Когато една игра стане по-реалистична от реалното

                  War, war never changes..

                  Comment


                    #99
                    Американските бронирани машини, които ще се появят в 1.45:




                    Упдейта ще стане факт до края на годината.
                    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                    Comment


                      Това, което WG не могат да направят вече четвърта година:

                      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                      Comment


                        1951 - ты играешь в War Thunder?

                        Хочу сам попробовать, но решительности не хватает.

                        Если играешь в War Thunder, прошу твое мнение - не менее интересно чем WG?
                        http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                        Comment


                          Самолетите някак повече ме привличат, нещо при танковете не са улучили философията на рундовете. Кампенето при WOT е детска игра в сравнение с кампенето във WT. Това в аркадата, а в реалистични битки чакането ми идва в повече за да натрупам впечатления и да кажа става ли или не.

                          Comment


                            Мдам...

                            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                            Comment


                              Eguo написа Виж мнение
                              1951 - ты играешь в War Thunder?

                              Хочу сам попробовать, но решительности не хватает.

                              Если играешь в War Thunder, прошу твое мнение - не менее интересно чем WG?
                              Играя.
                              Трябва много писане за да се сравни WTGF с WOT. Може би тия дни ще седна да напиша.
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment


                                Това е като да сравняваш едни други два гиганта ... Call of Duty и Battlefield, същата работа. Много може да се напише ... но ще дам свойте пет стотинки по въпроса:

                                Прекарал съм твърде много време в WoT и всичко което не харесвам в него, не съществува в WT която ми е главното нещо което играя от време на време заедно с Project Reality и все още съм очарован от симулаторните танкови битки. WoT за мен го съсипаха /допълнително/ всичките "хартиени" разработки и напълно измислените машини. За мен автентичността е много важна и аркадната система със Hit Points на WoT ми докарва високо кръвно като се сетя. Там е почти абсурд да спечелиш единоборство с машина по висок ранг от твоята макар и да е само 1 ниво разлика. Така например в Wаr Thunder някъкъв пич се беше прецакал и се набута в ранг 3 битка (машини като Т-34/57, КВ-85, Pz.V ausf. G) със мизерната Т-26 обр. 1939

                                И видиш ли ти какво се случи ... това нашето момче се набута във фланга им и видя сметката на две Панцер 4-ки. Прасна единия в двигателя, а на другия му прати купола в суборбитален полет с попадения в боеприпасите. В WoT се биеш от упор, системата за прицелване сама си компенсира арката ако вземеш, че се биеш с някой на по-голямо разстояние. Има и "изкусвена неточност" която ми къса нервите. Във WTGF има огромни карти на които ако се съберете две-три аверчета и си бъбрите и координирате действията, сами избутвате цялото крило и печелите битката. На карти като "Курск" обикновенно се среляте от по километър и нещо, сам си компенсираш арката на стрелба, ако не уцелиш ... вината е твоя, че не си преценил правилно а не защото Random Number Generator-a е решил, че сега сняряда ще отиде във онези 10% от кръгчето които не покриват целта. Немските машини са кофти противник на широка карта поради високата им точност и пробивност и германския отбор много често печели отворените карти. На по-тесен терен става обратно, мобилността на Т-34ките печелят битките за съветския отбор (това е другото което ме радва, отборите в симулаторните битки са "Национални", няма я тази омешаност от конкорента и).

                                (Няма такъв кеф като този с Т-34/76 да елеминираш Тигър 1/Пантера с един единствен добре поставен изстрел)

                                В симулаторните битки също така трябва и сам да установиш визуален контакт с вражеската машина. Единствената ти подсказка е мини картата, но тя само то казва къде горе-долу да гледаш. После само трябва да се напънеш и да видиш откъде стърчи парче сива немска стомана/маслинено зелен купол със звездичка. Няма голяма червена фигурка или очертания. Точно това е причината играта да не е особено ''терапевтична'' и разпускаща но за моя личен вкус, по добра, автентична и достъпна (т.е. безплатна и с голяма база от играчи) онлайн танкова игра няма.

                                А ако се чудиш ще ти хареса ли ... хм ... потребител от този форум където всеки ден се чоплят тактико-технически данни на бойни машини от всякакъв времеви период, какво да не ти хареса? Освен това американските машини ще разнообразят симулаторните битки.

                                Това е от мен, има и разни работи които съм пропуснал, но за мен това е най-важното.
                                Мотая се тук от известно време и не разбирам кой е -фил и кой е -фоб ... и мисля, че вече е твърде късно да питам!

                                Comment

                                Working...
                                X