Съобщение

Collapse
No announcement yet.

War Thunder

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Реших че искам да си ъпгрейдвам и по-ранните самолети, но се оказа че тях почти не ги ползвах, а основно си играх с ишаците. 4 шкаса палят за нула време всеки биплан. Тази сутрин имах серия от 6-7 победи и само една загуба, та набързо довърших мисията.
    Edit: Не видях че достъпа се дава веднага след изпълнение на мисиите, но от друга страна пък сървърите не са активни. Май не са очаквали такъв наплив.
    Last edited by Angelmr; 27-04-2014, 12:49.

    Comment


      #62
      Тенковете са налични между 00,01 - 04,00 GMT и 16,00 - 20,00 GMT, което е равно на 03,01 - 07,00 и 19,00 - 23,00 българско време.
      Като се приключи с мисията излезте от играта и влезте пак, защото трябва да се дръпнат допълнителни файлове.

      Аз рано тази сутрин направих няколко игри и чувствата са ми доста смесени.
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        #63
        Аз току що привърших с мисиите,свалих нужното съдържание и веднага се шмугнах за тест драйв в премиумната Ягпантера,кратък екран за зареждане и...
        О БОЖЕ!!! КРАСОТА!!! Пред очите ми излезе нещо което наистина създава усещането,че е танк тежащ десетки тонове а не детска играчка.На средни настройки Ягата изглежда като жива и то със съвсем прилично ФПС и всякакви допълнителни ефекти,стрелям с 88мака малииии кеф ти звук кеф ти пушек!!!
        Слизам надолу по някой хълм завивам рязко надясно ягата прави здрав дрифт!!!
        Друг тест пускам се с Т-28 с пълна скорост дрифтя на едно поле и като изшибах задницата в един бункер...веригата падна и окачването се повреди,значи и с по-големи дървета камъни и бункери трябва да се внимава.
        Срещу други хора не съм се пробвал още,но като графика и усещане играта е невероятна.
        П.П:Ако някой не знае в WT съществува опцията да се тества разкрит(но не ресърчнат) или премиумен самолет/танк и то не еднократно,вярно играе се сам и на една карта,но пак се добива представа заслужава ли си даденият модел.

        Comment


          #64
          Поиграх малко и аз. Малко странно ми идва усещането от контролите, нещо не съм направил както трябва сигурно но докато мина на снайперски режим минава половин година въртене на скрола.
          И с каква конфигурация я подкарваш на средни настройки?

          Comment


            #65
            Angelmr написа Виж мнение
            Поиграх малко и аз. Малко странно ми идва усещането от контролите, нещо не съм направил както трябва сигурно но докато мина на снайперски режим минава половин година въртене на скрола.
            И с каква конфигурация я подкарваш на средни настройки?
            В снайперистки се влиза и като натиснеш "V" няма нужда да скролваш.
            Подкарвам я със същата конфигурация която в WoT ми създава проблеми:
            AMD Athlon 64x2 3600+ 2GHz
            2Gb RAM
            GeForce gt 610
            Win 7 Ultimate 32 битов

            Comment


              #66
              В събота я подкарах за пръв път и определено съм доволен! При това върви без проблеми на високи настройки. Видях малко зор докато си настроя джойстика и копчетата както съм свикнал, но се оправих. Чакам с нетърпение отворената бета за наземната война!
              P.S. Тези, най - първите самолети с които те пуска, само за мишени стават! Как сте ги изтърпяли незнам!

              Comment


                #67
                falcon_bg написа Виж мнение
                В снайперистки се влиза и като натиснеш "V" няма нужда да скролваш.
                Подкарвам я със същата конфигурация която в WoT ми създава проблеми:
                AMD Athlon 64x2 3600+ 2GHz
                2Gb RAM
                GeForce gt 610
                Win 7 Ultimate 32 битов
                Странно, сигурно при мен има някакъв проблем. Понеже всичките параметри на системата ми са значително по-високи, а на средни настройки имах две поредни карти с 20-30 фпс, а на третата пак падна до 15-20. На средни настройки. Довечера ще пробвам да си поиграя малко с драйвери и тнт. С WOT нямам абсолютно никакви проблеми с тази конфигурация. 60+ фпс при настройки около средните.

                Comment


                  #68
                  bruchpilot написа Виж мнение
                  В събота я подкарах за пръв път и определено съм доволен! При това върви без проблеми на високи настройки. Видях малко зор докато си настроя джойстика и копчетата както съм свикнал, но се оправих. Чакам с нетърпение отворената бета за наземната война!
                  P.S. Тези, най - първите самолети с които те пуска, само за мишени стават! Как сте ги изтърпяли незнам!
                  А що? На мен бипланчетата много ми харесаха! Особенно съветските и английските(Гладиатора кърти).
                  Пък и самият геймплей на първи ранк ми допада най-малко заради това,че можеш да гръмнеш някоя наземна цел без бомби или ракети.
                  Пробвай и историческите кампании дето има,вярно прости са и играеш с ботове,но кефят аз лично всеки ден си връткам по една битка за Англия(просто няма такъв кеф като да си летиш със Спитфайъра над дувърските скали малко след като си разбил ято Бф.109 и да се прибираш към базата под звуците на победната мелодия(английската много кефи).

                  Comment


                    #69
                    От първите самолети и според мен само руските и английските стават. Останалите са с малко по-ограничена огнева мощ, което създава проблеми. Но руските И15 (не И153, те имат прекалено висок рейтинг и те вкарва във прекалено високи битки) са приятни самолетчета. Комбинирам ги с двата ишака въоръжени с шкас и става мазало. Особено със стелт мунициите.

                    Още един въпрос. Как се пускат самолети в танковите битки? На мен ми ги дава всички недостъпни, само с танка мога да вляза.

                    Comment


                      #70
                      falcon_bg написа Виж мнение
                      А що? На мен бипланчетата много ми харесаха! Особенно съветските и английските(Гладиатора кърти).
                      Пък и самият геймплей на първи ранк ми допада най-малко заради това,че можеш да гръмнеш някоя наземна цел без бомби или ракети.
                      Пробвай и историческите кампании дето има,вярно прости са и играеш с ботове,но кефят аз лично всеки ден си връткам по една битка за Англия(просто няма такъв кеф като да си летиш със Спитфайъра над дувърските скали малко след като си разбил ято Бф.109 и да се прибираш към базата под звуците на победната мелодия(английската много кефи).
                      Аз май неправилно съм се изразил за "мишените" - нямам предвид самолетите първо ниво като цяло, а само най - първите. Някак си да се бия с Р26 Peashooter срещу Ме-110 и Не-112 не се покрива с идеята ми за идеален следобед На всикото отгоре с толкова малко хора в симулаторния режим ми писва да чакам и трябва да се пускам срещу НЛО - тата в реалистичните битки.

                      Comment


                        #71
                        Я кажете как се оправяте с тактиката в танковете? При сравнително ниските графични настройки на които ми се налага да я играя, аз лично много трудно се ориентирам и почти не успявам да видя противниците по които трябва да стрелям. Стрелям почти изключително на зелен кръст, без да виждам никакви силуети. Което някакси не се припокрива с представата ми за танкови престрелки.

                        Comment


                          #72
                          Angelmr написа Виж мнение
                          Я кажете как се оправяте с тактиката в танковете? При сравнително ниските графични настройки на които ми се налага да я играя, аз лично много трудно се ориентирам и почти не успявам да видя противниците по които трябва да стрелям. Стрелям почти изключително на зелен кръст, без да виждам никакви силуети. Което някакси не се припокрива с представата ми за танкови престрелки.
                          Ами за сега за мен тактиката е една... БАНЗАЙ!!!
                          И на мен ми е неудобен снайпериският режим трудно намирам далечна цел... трябва да се приближавам на близки разстояния за да думна нещо.
                          И друго ми направи впечатление с Т-26 от много близко разстояние не мога да пробия задника на Т-34 а от същото това разстояние му пробих предницата 5 пъти.
                          Контрола на танковете също не е много удобен за играчи идващи от WoT.

                          Comment


                            #73
                            Да бе, тоя БТ7 дрифти като разцентровано ферари... Не мога да му хвана права линия.

                            Comment


                              #74
                              Gaijin показаха Multi Turreted Control...

                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment


                                #75
                                АААА сега вече стана интересно
                                War, war never changes..

                                Comment

                                Working...
                                X