Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Американски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    Отворих Т-25АТ.Удовоствие е да се играе с този ТД!Сравнително бърз,и невероятно точен в комплект с бързото прицелване.Доста пъргав заден ход,който изненадва тези дето мислят,че ще те приклещятВсе още съм със сток оръдие,но прави маса щети.Мога да го сравня със Stug,като маскировка и мобилност.Малко по бавно ми се струва завъртането на място(може би щото го сравнявам със Stug)но ако се играе правилно не е проблем.Скорострелност,много бърза.За сега 6,2 сек.със сток оръдие.В 7-8 тиър пробива всичко,но ако се играе с 9 требе сребърни...малко набутвация но разрушителя носи удоволствие!BacillusBulgaricus,школата на Stug-a,прави този ТД истински звяр за нивото си!

    Comment


      #92
      Bloksir написа Виж мнение
      Отворих Т-25АТ.Удовоствие е да се играе с този ТД!Сравнително бърз,и невероятно точен в комплект с бързото прицелване.Доста пъргав заден ход,който изненадва тези дето мислят,че ще те приклещятВсе още съм със сток оръдие,но прави маса щети.Мога да го сравня със Stug,като маскировка и мобилност.Малко по бавно ми се струва завъртането на място(може би щото го сравнявам със Stug)но ако се играе правилно не е проблем.Скорострелност,много бърза.За сега 6,2 сек.със сток оръдие.В 7-8 тиър пробива всичко,но ако се играе с 9 требе сребърни...малко набутвация но разрушителя носи удоволствие!BacillusBulgaricus,школата на Stug-a,прави този ТД истински звяр за нивото си!
      Може пък да се навия да го пробвам Ще е интересно да го сравня с Ягдпантерата.
      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

      Comment


        #93
        Сега гледам,че съм продал Ягдпантерата,дори без да отворя топовото оръдие.48% победи съм имал с нея.Няма спомен,какво е било.Беше в началото и тогава ТД ги играех на първа линия.Блъсках за екшъна как де еТам имам екп.за отваряне на топ оръдието.Ще си я купя пак и ще пробвам отново.По спомен имах проблем с маскировка ли какво.Нещо голяма ми идваше...Добрече ми напомни да се пробвам пак с нея.Но най вероятно,руския матч-мейкър да ме е пускал срещу 9 тиър и на мен ми е паднало пердето...

        Comment


          #94
          BacillusBulgaricus написа Виж мнение
          Може пък да се навия да го пробвам Ще е интересно да го сравня с Ягдпантерата.
          Единственото в което е по-лош Т25 АТ е по-лош от Ягпантерата поне за мен е цената на снаряда защото с РоФ като този и 1000 кредита на парче ако се увлечеш в пуцане може и на червено да излезеш при загуба а иначе невероятен танк 105мм е отлично невероятна депресия на оръдието и отлична подвижност
          А и маската на оръдието пази добре.

          Comment


            #95
            Купих си пак JPanther да сравня с Т-25АТ.Значи правилно съм го определил американското ТД,като Stug.JPanther е по тромава,по малко маневрена.Със сигурност,ще държи повече на бой.Това ми е първата битка с него от както съм го продал преди два месеца.Няма дотиквачи и други подобни.
            Топовото оръдието е по пробивно.Имах останал опит от преди и го сложих.
            Click image for larger version

Name:	shot_048.jpg
Views:	1
Size:	265.5 КБ
ID:	539648Click image for larger version

Name:	shot_049.jpg
Views:	1
Size:	264.0 КБ
ID:	539649Click image for larger version

Name:	shot_050.jpg
Views:	1
Size:	232.0 КБ
ID:	539650
            Last edited by Bloksir; 29-03-2014, 18:05.

            Comment


              #96
              Стигнах до Т32 Някой който е играл този танк,би ли споделил с какво е по добър от Т29?Гледам че оръдието е същото,но по бавно зарежда...Благодаря!

              Comment


                #97
                По-пъргъв е и по-компактен. Дефакто е пършинг с голямо оръдие и подобрена броня. Купола му е непробиваем челно за всичко, а корпуса му е относително по-издържлив челно от предходния танк.

                Comment


                  #98
                  Благодаря...убеди ме ...взимам го ...

                  Comment


                    #99
                    firefighter написа Виж мнение
                    Стигнах до Т32 Някой който е играл този танк,би ли споделил с какво е по добър от Т29?Гледам че оръдието е същото,но по бавно зарежда...Благодаря!
                    Еми по-бърз и по-малък от Т29 а предната броня на купола+маската на оръдието са около 600мм броня(няма пробиване).

                    Comment


                      Здравейте,днес си закупих M18 Hellcat ако може дайте мнение за танка ,как да играя с него и дали се правят много пари. Разбрах ,че в следващите версии ще му прецакат двигателя и ще стане по бавен...Вярно ли е ? Благодаря предварително !!
                      Last edited by Mixayllow53; 25-05-2014, 17:40.

                      Comment


                        Здравейте! Имам един голям проблем - наскоро взех Т29 - сложих му екипаж с 2 скила, 2-ри двигател, 105мм оръдие, окачване, дотиквач, оптика, прицел и въпреки всичко рядко радва този танк... Винаги се стремя да съм под ъгъл при обстрел, да крия корпуса и само куполата да се вижда и общо взето нещо все не се получава. Дори когато съм топ тиър пак ми куца играта с него, същото е и с Хелката - тази танкове просто някакси не ми се отдават и определно това дразни. Сега му върнах 90 мм оръдие и нещата малко се подобриха - почти същата пробивност имам, скорострелноста му е х2, цената на снарядите е приемлива, но пак нещо куца. Може ли да ми дадете някакви съвети, че вече взех да се отчайвам и се замислих да го разкарам и американската линия да я запазя само до 7 тиър - поне дотам нещата ми се отдават горе-долу. Благодаря предварително за всеки съвет/реплей/видео на тази тема!!!

                        Comment


                          На открит терен заставай зад хълм/гънка на терена. Така ъгъла под който виждат само горната част на купола ти е много неизгоден за обстрел. Почти всичко баунсва. В града винаги гледай пред теб да има някой по-нисък. Така корпуса ти е частично прикрит и се съобразяват с двоен обстрел. Пази се от фланкиране. Танка е здрав но тромав,нека винаги има кой да ти пази задника. Върни голямата пушка и вземи няколко фугаса. Срещу артита/скаути и отворени дестрота често критва и прави мазало. Носи и няколко златни, срещу силно бронирани цели. И не игнорирай артитата,ако са висок тиър че много боли

                          Comment

                          Working...
                          X